PDA

Tüm Versiyonu Göster : Baraj avı (2)

adolomorola
10-07-2011, 19:10
Bu hafta sonu için tüm hazırlıkları yaptık,perşembe gecesine kadar her şey yolunda gidiyodu perşembe gecesi tel çaldı arayan Babam'dı Öner ben bu hafta senin arabayla Ayvalık(altınova) ya dayınların yazlığa gitmek istiyorum balığa falan gitmeyeceksin demi değişine kadar:(Tabiyki benim yanıtım yok baba bu hafat araba bana lazım değil demek düşüyordu.:'(

Herşey yatmıştı'' sağlık olsun nasip olursa haftaya gideriz dedim kendi kendime ;)

Günlerden cumartesi olmuş ava giden arkadaşlardan havadisleri alırken yanıma Ünsal abi geldi Öner ben bu gün işten erken çıktım varmısın bir balık avı yapalım demesiyle perşembe gecesine geri dönüş oldu bir anda hemen kısa zaman dilimi içinde hazırlıkları yaptık ve saat 16:00 gibi Ünsal abinin arabasıyla yola çıktık hava karrarmaya yakın avlak bölgesine geldik ve hiç zaman kaybetmeden oltaları suya kavuşturduk.Gerisini fotolar anlatıyor zaten..;):D

avlak bölgesine çok az kaldı ve güneş batışa geçti

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Av bölgesine geldiğimizde Manisalı arkadaşlarında orda olduğunu gördük ve gece yanlarına gidip bir hal hatırlarını sordum.

Kayıntı sağlamdı doğrusu..;)

Bende çayı ateşe sürmüştüm zaten denk geldi..;)

Gece beklediğimiz balıklar gelmedi :( sabah göllümüzü almaya başladılar...;)

Şakir abinin köpeği 2 hafta önce yediklerini unutmamış hemen yanıma geldi..:D

Bu arada Cihanlarda oradaydı ne zamandır tanışamamıştık Baraj kıyısında oldu tanışmamız...;)

Ünsal abi ben bunu salıyorum sende videoyu çek bakalım diyo..;)

Geri dönüş yolunda iki araba geri dönerken güzel bir köy kahvesinde oturup açık yordunluk attık..;)

Şu manzaralar bir başka güzel...;)

Ve çok güzel bir avın sonunda yakaladığım balıklar evde...:D;)

Buda geriye iade balıkların bazıları...;)

xju5vr

Hasan BALIKÇI
10-07-2011, 19:32
helal olsun sana önerim.:helal::helal::helal:
en son konuştuğumda evdeydin kaşla göz arasında nasıl kayboldun kardeşim.:D:D
ama normal be kardeşim ben seni çok iyi anlıyorum.;)bi hafta benide götürcenmi :D:D
kardeşim avların herdaim böyle güzel ve bereketli olsun.:)

adolomorola
10-07-2011, 19:59
helal olsun sana önerim.:helal::helal::helal:
en son konuştuğumda evdeydin kaşla göz arasında nasıl kayboldun kardeşim.:D:D
ama normal be kardeşim ben seni çok iyi anlıyorum.;)bi hafta benide götürcenmi :D:D
kardeşim avların herdaim böyle güzel ve bereketli olsun.:)

Evet hasan abi bende anlamadım bir baktım Baraj kenarındayım:D:D:D

Bir hafta değil Bir yıl götüreyim Hasan abi yeterki sen iste...;)

İyi dileklerin için teşekkürler...;)

Hasan BALIKÇI
10-07-2011, 20:03
Evet hasan abi bende anlamadım bir baktım Baraj kenarındayım:D:D:D

Bir hafta değil Bir yıl götüreyim Hasan abi yeterki sen iste...;)

İyi dileklerin için teşekkürler...;)

eyvallah kardeşim çok sağol.:)ben bi kere geleyim yeterde artar bile ;)sizlerle beraber olmak orda o anları yaşamak çok daha güzel ;)

leanardo30
10-07-2011, 20:16
güzel av olmuş bizim size yetişmemiz mümkün değil güzel barajınız var yok burda öyle yer
öner kardeş

Murat ÇAKMAKÇI
10-07-2011, 21:01
Hay maşallah be ellerine sağlık afiyet bal şeker olsun kardeşimeeeeeee:helal:

Kamil ESEN
10-07-2011, 21:24
Bravo Öner dayanamadın gittin yine balığa.Güzelde bir rapor yazmışsın,paylaşıma teşekkürler.

ustam18
10-07-2011, 22:38
Öner kardeş tebrikler.işte böyle tam bütün ümitler suya düşecekken birisi çıkıp yakalayveririyor.Resimler ve anlatım için teşekkürler.İğneniz keskin avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Tuncay GÜNAY
11-07-2011, 00:24
öner kardeşim teprikler yine çeşmenin başına dizmişsin balıkları yanlız hangilerini bana ayırdın seçemedimmm:):):):):) avların hep böyle bereketli olsun beni sakın götürme balık falan tutamazsın biliyorsun :):):):):)

academisyum
11-07-2011, 00:55
tebrikler paylaşım için teşekkürler.

gonencsenkal
11-07-2011, 13:25
Güzel bir av olmuş manzarada, balıklarda harika ellerinize sağlık..

adolomorola
11-07-2011, 19:16
güzel av olmuş bizim size yetişmemiz mümkün değil güzel barajınız var yok burda öyle yer
öner kardeş
Emrah sizin oralarda öyle güzel baraj ve göletler varki şimdi saydırma bana adlarını...:D:D:D hele sen beni benim sana söyleyeceğim baraja götürme sözü ver haftaya oradayım...;)
Hay maşallah be ellerine sağlık afiyet bal şeker olsun kardeşimeeeeeee:helal:
Teşekkürler Murat çok sağol...;)
Bravo Öner dayanamadın gittin yine balığa.Güzelde bir rapor yazmışsın,paylaşıma teşekkürler.
Ne yapayım be kamil hocam kuyruğu kaldırmıştık bir kıvılcım yeter misali...;)
Öner kardeş tebrikler.işte böyle tam bütün ümitler suya düşecekken birisi çıkıp yakalayveririyor.Resimler ve anlatım için teşekkürler.İğneniz keskin avlarınız bereketli olsun.Rastgele.
Aynen öyle oldu Hayrettin abi kısaca nasip oldumu ne yapsan değiştiremiyosun.
öner kardeşim teprikler yine çeşmenin başına dizmişsin balıkları yanlız hangilerini bana ayırdın seçemedimmm:):):):):) avların hep böyle bereketli olsun beni sakın götürme balık falan tutamazsın biliyorsun :):):):):)
Biliyorum ondan sana ses çıkarmıyorum...:D:D
Yok be Tuncay sana çok daha irilerini yakalatmak için sabırları zorluyorum...;)
tebrikler paylaşım için teşekkürler.

Bende konuya katıldığın için teşekkürlerimi sunuyorum Taner çok sağol...;)

adolomorola
11-07-2011, 19:18
Güzel bir av olmuş manzarada, balıklarda harika ellerinize sağlık..

Teşekkürler Gönenç çok daha güzelleri sana nasip olması dileklerimle...;)

ersel
11-07-2011, 19:31
gününüzde avınızda güzel olmuş afiyet olsun

delvel
11-07-2011, 21:42
öner abi tebrık ederim yine cok güzel bir sazan avı olmuş.
afiyet olsun :)

adolomorola
11-07-2011, 22:41
gününüzde avınızda güzel olmuş afiyet olsun

öner abi tebrık ederim yine cok güzel bir sazan avı olmuş.
afiyet olsun :)

Teşekkürler Arkadaşlar ,çok daha bereketlisi sizlere nasip olması dileklerimle..:)

Ahmet TARİH
12-07-2011, 10:14
Öner Kardeş Allah kulunu sevindireceği zaman önce planladığı balık organizasyonunu bozar sonra başka kulunu göndererek planı uygulatır ve işte böyle mutlu eder, kısmetinide çantasına gani gani doldurur.
Maşallah diyelim nazar değmesin.
Ağız tadıyla yemek nasip olsun.

mercan45
12-07-2011, 11:24
Ben en çok gölün kenarında sevdiğim arkadaşlarla vakit geçirmek hoşuma gidiyor birde balık vurdumu deymeyin keyfime Öner bey siz ikisinide çok güzel yapmışsınız afiyet olsun.

muhabbetci
12-07-2011, 12:01
Maşallah Öner döktürmüşün yine,denizde birşey kalmamış diye bende sazan oltalarını tamir ettim ama ekip bulamadığımdan çuvalın içinde bekliyor.Dün Halil iplikçi abiyi ziyaret ettim kulağını çınlattık.Halil abi ben tatlı suyu pek sevmiyorum diyor,bi ara kandırda tadını alsın.Kendine iyi bak.Bol avlar seninle olsun.

Anıl ÜNALAN
12-07-2011, 14:07
Tebrikler Öner abi sizin bu tatlı su avlarınıza hayranım zaten. Şenlik havasında geçiyor gerçekten :)
Güzel karelerin devamını diliyorum..

adolomorola
12-07-2011, 18:59
Öner Kardeş Allah kulunu sevindireceği zaman önce planladığı balık organizasyonunu bozar sonra başka kulunu göndererek planı uygulatır ve işte böyle mutlu eder, kısmetinide çantasına gani gani doldurur.
Maşallah diyelim nazar değmesin.
Ağız tadıyla yemek nasip olsun.

İyi dileklerin için teşekkürler Ahmet ,çok daha bereketlisi sana nasip olması dileklerimle..;)

adolomorola
12-07-2011, 19:00
Ben en çok gölün kenarında sevdiğim arkadaşlarla vakit geçirmek hoşuma gidiyor birde balık vurdumu deymeyin keyfime Öner bey siz ikisinide çok güzel yapmışsınız afiyet olsun.

Çok daha güzelini sizlere nasip olması dileklerimle..;)

adolomorola
12-07-2011, 19:06
Maşallah Öner döktürmüşün yine,denizde birşey kalmamış diye bende sazan oltalarını tamir ettim ama ekip bulamadığımdan çuvalın içinde bekliyor.Dün Halil iplikçi abiyi ziyaret ettim kulağını çınlattık.Halil abi ben tatlı suyu pek sevmiyorum diyor,bi ara kandırda tadını alsın.Kendine iyi bak.Bol avlar seninle olsun.

Önder abi konuya katıldığın için öncelikle teşekkürlerimi sunarım..;)

Halil abi tatlı suyu sevdiririz sen merak etme ;)
Halil abi benimle bir kez gelse bir dahaki hafta öncelikle o isteyecek ve söyleyecek gelecek hafta nereye gidiyoruz diye ;):D:D:D
Kulaklarımı çınlatmanız beni sevindirdi.;)

adolomorola
12-07-2011, 19:08
Tebrikler Öner abi sizin bu tatlı su avlarınıza hayranım zaten. Şenlik havasında geçiyor gerçekten :)
Güzel karelerin devamını diliyorum..

İyi dileklerin için teşekkürler Anıl
İnşallah bir gün hep beraber yaşarız bu güzellikleri..;)

balıkadam35
13-07-2011, 08:44
keyifler yerinde görünüyor masada avda güzel paylaşım için tşk.

pendikli balıkçı
13-07-2011, 11:49
Abi paylaşım çok iyi olmuş.İnşallah her avınız böyle bereketli olur.Rastgele.

orhan69
13-07-2011, 13:05
tebrikler dahada güzelleri denk gelmesi dileğiyle rasgele

yenal45
13-07-2011, 17:48
vallahi öner abi gitmiycektin bide düğün olmasa bende gelicektim ama nasip inşallah haftaya gelicem tabiki götürürsen;) herkeze örnek olucak sürkü dışı balıkları saldığın içinde ayrıca tebrik ediyorum seni:helal: herkez bizler gibi olsa ozaman balık aramakla değil:'( balık yakalamakla vakit harcardık ;)engüzel avlar hep senin olması dileğimle şansın bol nasibin hep açık olsun rastgelsin:D:helal:

adolomorola
13-07-2011, 19:45
keyifler yerinde görünüyor masada avda güzel paylaşım için tşk.
Çok daha güzelleri sana nasip olması dileklerimle Gökhan...;)
Abi paylaşım çok iyi olmuş.İnşallah her avınız böyle bereketli olur.Rastgele.
İyi dileklerin için teşekkürler Evren çok daha güzelleri sana nasip olması dileklerimle...;)
tebrikler dahada güzelleri denk gelmesi dileğiyle rasgele
İyi dileklerin için teşekkürler Orhan abi çok sağol...;)
vallahi öner abi gitmiycektin bide düğün olmasa bende gelicektim ama nasip inşallah haftaya gelicem tabiki götürürsen;) herkeze örnek olucak sürkü dışı balıkları saldığın içinde ayrıca tebrik ediyorum seni:helal: herkez bizler gibi olsa ozaman balık aramakla değil:'( balık yakalamakla vakit harcardık ;)engüzel avlar hep senin olması dileğimle şansın bol nasibin hep açık olsun rastgelsin:D:helal:

Yenal mesajındaki yazdığın şu yazıyı çok tuttum

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

Süpersin kardeşim...;)

İrfanavcı
14-07-2011, 00:43
Önerrrrrr tebrikler kutlarım güzel av olmuş paylaşım için teşekkürler.

Erkan SÜLÜŞOĞLU
14-07-2011, 22:49
Öner usta harika bir kamp yapmışsınız balığıda almışsınız Tebrikler..

cigo45
15-07-2011, 16:24
öner abi paylaşım çok güzel olmuş.resimler harika tabi o resimleri bende canlı gördüm tabi:)tanışmamız baraj kenarında olması güzeldi.güzel bir hafta sonuydu tabi benim pazar gecesi 8,8 gidişim olmasaysı:)benim pisikolojimi bozmuştu.olsun balık için herşeye değerdi.saygılar abi görüşmek üzere