PDA

Tüm Versiyonu Göster : Günü birlik kaçamak yaptık:) 21.07.2011

cigo45
23-07-2011, 17:44
Yoğun bi iş temposu yüzünden bir türlü vakit bulamıyordum.çarşamba günü 8.8 çalışıyordum.öğleden sora bi haber geldi ve perşembe günü bizim hatta bakım yapılcakmış 1 gün tatil:deli:hemen aklımda plan yaptım;)teli aldım elime hemen hala oğluna msj attım yarın işin varmı diye:D oda abi sabah tütünden geliyorum 9 da dedi.bende günü birlik balığa gideilim dedim 1 saat erken çık sabah çıkalım dedim.abi sen kırmısın dedi:deli:hiçbi hazırlık yok nası gitcez dedi.bende daha yarına çok var ayarla dedim:D planı yaptım kafamda akşamda emekli kayınpederime haber verdim oda boşta gelirim dedi.sabah 7de buluştuk kayınpederle doğru köye hala oğlunu almaya gittik halamla tütün krıyor:) dedim hadi bırak artık yeter zaman geçiyor.hemen toplandık yola koyulduk.aralarda durduk solucan topladık;)ve yerimize geldik takımları hazırladık.10.30 da oltalar suda:helal:heyecanlı bekleyiş başladı:)yarım saat sora ufak bi balık aldık aynen geri saldık:helal:sora öğle oldu bişiler yicektik zil başladı çalmaya hemen kayınpeder çekti ben aldım kepçeye.bu idare eder:)güzel bir yemekten sora gölgeleniyorsuz derken baş taraftaki zil çaldı hemen koştuk aldık balığı tam çıkardık 2 kere aldığımız klavuz çalmaya başlladı klavuza bi baktım yatıp duruyo bunu bırakıp hemen ona yapıştık ben hemen aldım kepçeyi girdim suya bi baktım kuzu geliyor beni gördü bi kaçayım dedi ama nereee:deli:kpeçeledim:)keyfimiz yerine geldi bu kalvuzda var bi keramet 3 oldu aynı çalıyo;) derken keyfimizi kaçıran rüzgar bütün moralleri alt üst etti dalgalandı dümdüz olan su:(saat 3 e doğru iyice siddetlendi otlar falan derken oltaları topladık takımları koparmadan.zevkimiz bitti rüzgarın dinceği yok allah bereket versin deyip toplandık evin yolunu tuttuk:( günü birlikte olsa hevesimizi aldık başka avlarda görüşmek üzere...:helal:

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])

TAKIMLARI HAZIRLARKEN

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])

KAYINPEDER VE BEN:)

YEĞENDEN BİR POZ;)

KUZU KEPÇEDE:helal:

KEYFİM YERİNDE:helal:

Anıl ÜNALAN
23-07-2011, 18:47
Cihan abi güzel av olmuş devamını diliyorum.
Sohbetiniz keyfiniz hep yerinde olsun :)

Murat ÇAKMAKÇI
23-07-2011, 21:10
cihan ellerine sağlık afiyet olsun kardeşim:helal:

İrfanavcı
24-07-2011, 10:41
Cihan kardeşim çok güzel kareler.tüm ekibi kutlarım.
bol trofeli avlar dilerim.paylaşıma teşekkürler.

Kamil ESEN
24-07-2011, 14:32
Cihan kapmışsın yine nasibini.Biz daha tatlısuda siftah etmedik.Bakalım bu hafta ne getirecek.Rastgelsin..

dizel45
25-07-2011, 13:59
arkadaşlar sazanlarr güzelmişş avunuz daim olsunnn hangi baraj burası ?

cigo45
25-07-2011, 15:44
Cihan abi güzel av olmuş devamını diliyorum.
Sohbetiniz keyfiniz hep yerinde olsun :)

tşkler anıl daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

cigo45
25-07-2011, 15:45
cihan ellerine sağlık afiyet olsun kardeşim:helal:

tşkler murat abi daha iyileri sizlerin olur inşallah.

cigo45
25-07-2011, 15:46
Cihan kardeşim çok güzel kareler.tüm ekibi kutlarım.
bol trofeli avlar dilerim.paylaşıma teşekkürler.

İrfan abi çok tşk ederimm.daha iyileri sizlerin olur inşallah abicim

cigo45
25-07-2011, 15:48
Cihan kapmışsın yine nasibini.Biz daha tatlısuda siftah etmedik.Bakalım bu hafta ne getirecek.Rastgelsin..

kamil abi tşk ederim ewet zamanın az olmasından nasibimizi kaptık çok şükür.inş sende kısa zamanda nasibini alırsın.

sazancı
25-07-2011, 19:58
tebrik ederim az zamanda güzel bir balık almışsınız tebrikler.

adolomorola
25-07-2011, 23:10
Tebrikler Cihan güzel bir av günü olmuş tüm ekibi kutlarım ,afiyet bal şeker olsun...;)

adolomorola
25-07-2011, 23:11

Braj değil Erdoğan abi sanki burası bir göl...:D:D;)

cigo45
26-07-2011, 17:57
tebrik ederim az zamanda güzel bir balık almışsınız tebrikler.

tşkler abi ewet zman azdı ama deydi.

cigo45
26-07-2011, 17:59

saolassın abi baraj değil göl abi:)

cigo45
26-07-2011, 18:00
Tebrikler Cihan güzel bir av günü olmuş tüm ekibi kutlarım ,afiyet bal şeker olsun...;)

tşkler öner abicim sizinde çok güzel geçmiş keşke denk geldiğimizde hasanabide olsaydı

cigo45
26-07-2011, 18:01
Braj değil Erdoğan abi sanki burası bir göl...:D:D;)

aynen abicim haklısın baraj değil gölmarmara :):deli:

adolomorola
26-07-2011, 20:08
aynen abicim haklısın baraj değil gölmarmara :):deli:

:D:D:D:D:D:D:helal::helal::helal::helal:

Mehmet BODUROĞLU
30-07-2011, 21:36
Tebrik ederim Cihan, biladerim Engin de tebrik ediyor. Son balık iyimiş. Afiyet bal şeker olsun. Çok daha iyilerinin oltanda olması dileklerimle.

cigo45
03-08-2011, 17:47
Tebrik ederim Cihan, biladerim Engin de tebrik ediyor. Son balık iyimiş. Afiyet bal şeker olsun. Çok daha iyilerinin oltanda olması dileklerimle.
saloasın abi engin içinde teşekürler.inşallah daha iyileride sizlerin olur teşkkürler

arap45
13-08-2011, 16:26
abı yenı gırmek nasıp oldu fotolar kıyak cıkmıs bır daha kıne daha guzeller gelecek ınsallah tutun sonrası:) bu kadar oluyor

yamansukru
18-03-2012, 21:52
bu bolge golmarmaranın neresınde