PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sis baligi

engizlim
17-02-2006, 14:28
Evet Arkadaslar bu kasik sistemi belki herkeze hitap etmeye bilir
lakin cok iyi bir sistem oldugundan sizlerlen paylasmak istedim.
Kisaca : Kursunumuzun arkasindan suda hizli cekerken
hava baloncuklari olusuyor ve Sis baligi bu sisteme kesinliklen hayir diyemiyor.
5-10 gr.arasi kursun takin

[[Only Registered Users Can See Links]
[Only Registered Users Can See Links]

Rastgele

levrek
17-02-2006, 18:17
Merhaba Şenol Bey,vermiş olduğunuz sistemi, denizde kara kıyı sırtı çekerken deneyeceğim,aşağıda 250 gr. lık denize uyarlanmış hali.

levrek
05-03-2006, 22:34
Selam arkadaşlar,
cuma günü vakit bulduğumda kurşunlu rapalayı, biraz dahada değiştirip bitirdim,ardından devam edip bir tanede,çocukların süpriz yumurta oyuncak kapakları ile fotoğraf film kutusunu birleştirip içinede bir tane yanıp sönen ışıldak koydum,gaga kısmınında orjinalinden kalıp alarak çelik macundan şekillendirip ekledim,yüzüşlerini denedim ve kendi eksenleri etrafında dönmeden harika hareket ettiler,sevgilerimle

levrek
05-03-2006, 23:02
Alttaki rar uzantılı dosyaya da kısa da olsa nasıl yanıp söndünü izlemeniz için avisini ekledim.

katiti
05-03-2006, 23:52
Erol Abi döktürmüşsün yine, ellerine sağlık :) . ilkinin, kuşundan yaptığının şekline falan bayıldım abi...

ikincisi içinkafamda şöyle bir soru var: tamam bunun yanıp sönmesi balığın merakını cezbedip yanına çekecek ama sonra balık ürküp yeme atlamayabilir gibi geldi bana. sonuçta çok doğal bir hareket değil...

denemenin sonuçlarını merakla bekliyorum abi...

Anıl ÜNALAN
05-03-2006, 23:53
Sübye ve kalamar bu ışıklı zamazingoya çok feci atlar

levrek
06-03-2006, 02:12
Selamlar,
Öncelikle Anıl ın dediği gibi kalamar için kaçırılmıyacak bir av,avcı balıklarda zannedersem (ancak hava karardığında ya şafakta sırtı olarak deneyebileceğim, özellikle turna-baracuda avında) atlar,çünkü fener balığı da bu şekilde hayatını kazanıyor :D Netekim yapay yemlerin üzerinde allı pullu ,reflektörlü malzemeler mevcut,sonuçta avda kendisini ispat edecek,sevgilerimle