PDA

Tüm Versiyonu Göster : Herkese Merhaba

toygun
29-07-2011, 22:50
Merhaba arkadaslar sitenize yeni kayit oldum adim Toygun herkese selam. amator bir balikciyim bir ay kadardir tatli su balikciligina merak saldim vakit buldukca surekli gidiyorum. Bu zamana kadar Capak ve kizil kanat baligi tuttum 20 yi askin ama bu aksam 9 gibi avdayken oltama bir balik takildi cekdigimde yilan sandim, eldiven takdim elime igneyi midesine kadar yutmustu cikaramadim bende kafasini kesmek zorunda kaldim.. Simdi bu resimdeki yilanmi yilan baligi mi? altinda anusu ve incecik yuzgece benzeyen boyunca uzanan ince bir derisi var. Ustunde basinin altindan baslayip kuyruguna kadar gider ince yuzgeci var. ve kafasinin iki taraginda iki kucuk normal yuzgeci vardi. Su yilani falanmi yoksa Yilan baligimi bu ? Yenile bilirmi bu? yardimci olursaniz sevinirim.

[Only Registered Users Can See Links]

Murat ÇAKMAKÇI
30-07-2011, 17:29
zannedersen yılan balığı tatlı su yılan balığı yenir ama zannedersem deniz yılan balığı yenmez diye biliyorum

Anıl ÜNALAN
30-07-2011, 18:36
Bende tatlı su yılan balığının lezzetinin fena olmadığını duydum. Derisi yüzüldükten sonra mangalda veya ızgarada yapılırsa yapısı yağlı olduğundan lezzetli bir şekilde yiyebilirsiniz.

toygun
31-07-2011, 02:28
Cevaplar icin tesekurler. Derisini yuzdum basit bir sekilde cikdi.