PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bundan sonraki paylaşımlarımızı uskumrular süsleyecek..

kaptankarabulut
02-08-2011, 16:13
Bu cumartesi misafirlerim,Serkan ustamız,diş Dr.Samim abimiz ve uzun süredir denizlerden uzak kalan ve tekrar deniz ve balıkla barıştırabildiğim ağbim Mustafa karabulut.
Sabahın ilk ışıklarıyla vardığımız avlak bölgemizde ilk saatler aksiyon çok çok güzeldi.Uskumru ve istavritler peş peşe misafirimiz oldular.Günün ileleyen saatlerinde sabahki gibi aksiyon olmadıysa da gün boyu verimli bir gün geçirdik.
Çok yoğun olmasa da artık uskumru istavrit körfeze girdi.Yani önümüzdeki günlerde balığa çıkan dostlarımız uskumrusuz istavritsiz geriye döneceklerini sanmıyorum.Bundan sonraki paylaşımlarımız bol bol uskumru ve istavrit ağırlıklı olacağını düşünüyorum..
TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARININ DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..

[Only Registered Users Can See Links]

paşalı
02-08-2011, 21:36
Kaptanım kutlarım sizleri istavritler süper güzel görünüyor.Daha iyileri denk gelmesi dileklerimle.

Murat ÇAKMAKÇI
02-08-2011, 22:11
Süleyman abi kutlarım sizleri abi çok güzel hareketler bunlar
abicim gösterdiğin ilgi tartire laik TEŞEKKÜRLER:helal:
CUMARTESİ GÜNLERİ İŞİM ÇIKMAZSA YANINDA OLURUM ARTIK
bi türlü çayınızı içmek nasip olamadı o gün yahu söyledik söyledik gelmedi
gelirsem tek gelirim herhalde o gün arkadaşların işleri vardı 4 gözle benim kalkmamı bekliyolardı
görüşmek üzere

adolomorola
02-08-2011, 23:14
Oooooohhhh Ortalık şenlenecek desene Süleyman abi..;)

Mehmet BODUROĞLU
02-08-2011, 23:41
Bende ki şans ya, tatildeyim ama havalar felaket patlak görünüyor.
Oysaki bir ziyaret planlıyordum ama bakalım nasip yinede.
Ansızın çıkıp gelebilirim abi :)

Anıl ÜNALAN
03-08-2011, 00:11
Tebrikler karabulutum şu 1-2 gün geçsin kanalda beraberiz her gün ;)

pendikli balıkçı
03-08-2011, 00:48
Abi iyi bir av olmuş. Inşallah daha bereketlileri olur. Afiyet olsun. Rastgele.

Kamil ESEN
03-08-2011, 02:48
Hadi bakalım Usta,şansın açık olsun..

Necati ARAT
03-08-2011, 07:30
Vay Vay Vay Ekip tamammış..
Abini alıp çıkarsın heee. Samim ve Serkan abimlede keyifli olmuştur av..

Geldi demek heeee Hızlı demek heee.....
Birazda bize bırakın bakarsın ani bir baskın yapabilirim..

Emeğinine sağlık Her daim rastgelsin..
Paylaşım için teşekkür ederim..

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:43
Kaptanım kutlarım sizleri istavritler süper güzel görünüyor.Daha iyileri denk gelmesi dileklerimle.

Teşekkür ederim Turgay abim,Artık seninde oltayı eline alma zamanın geldi sanırım.

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:45
Süleyman abi kutlarım sizleri abi çok güzel hareketler bunlar
abicim gösterdiğin ilgi tartire laik TEŞEKKÜRLER:helal:
CUMARTESİ GÜNLERİ İŞİM ÇIKMAZSA YANINDA OLURUM ARTIK
bi türlü çayınızı içmek nasip olamadı o gün yahu söyledik söyledik gelmedi
gelirsem tek gelirim herhalde o gün arkadaşların işleri vardı 4 gözle benim kalkmamı bekliyolardı
görüşmek üzere

Zaten o gün doğru düzgün sohbet bile edemedik.Cumartesileri ekipde sanada bir yer ayırırız.

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:47
Oooooohhhh Ortalık şenlenecek desene Süleyman abi..;)

Evet Öner umuyorum önümüzdeki günler çok daha neşeli avlarımız olacak.

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:49
Bende ki şans ya, tatildeyim ama havalar felaket patlak görünüyor.
Oysaki bir ziyaret planlıyordum ama bakalım nasip yinede.
Ansızın çıkıp gelebilirim abi :)

Ya Mehmet,insan hava durumuna bakarda öyle çıkar izine.:D :D Önümüzdeki hafta havalar sanki düşüyor gibi..

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:50
Tebrikler karabulutum şu 1-2 gün geçsin kanalda beraberiz her gün ;)

Nasip olursa önümüzdeki hafta buluşuruz Anıl'ım..

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:51
Abi iyi bir av olmuş. Inşallah daha bereketlileri olur. Afiyet olsun. Rastgele.

Çok teşekkür ederim Evren'cim sizlerede rastgelmesi dileğimle..

kaptankarabulut
03-08-2011, 07:53
Hadi bakalım Usta,şansın açık olsun..

Teşekkürler hocam,şu okullar açılmadan havanın çok çok güzel olduğu bir gün bi çayımı içmeye beklerim.. Hem çay hem balık . Güzel olur bence..

kaptankarabulut
03-08-2011, 08:00
Vay Vay Vay Ekip tamammış..
Abini alıp çıkarsın heee. Samim ve Serkan abimlede keyifli olmuştur av..

Geldi demek heeee Hızlı demek heee.....
Birazda bize bırakın bakarsın ani bir baskın yapabilirim..

Emeğinine sağlık Her daim rastgelsin..
Paylaşım için teşekkür ederim..

Hadi necati hadi,oradan denizi seyretmekle olmuyo,kap çantanı gel yanımada şöööööyle bi iyot kokusunu çek içine,uskumru istavritide taktır oltana...

eşmeli-dayı
03-08-2011, 09:19
kaptan amca döktürmüşsün maşallah şansın bol losun bütün dostlarıma rasgele allaha emanet olun

samimakis
03-08-2011, 11:10
Karabulut Kaptan....

Öyle beklerimle , ummakla , inşallahla , maaşallahla bu işler olmaz. Bu işler ince ve organize işler. Bir cumartesi veya pazar gününü ayarlarsın beraberce`; Turgay kardeşimizi,Necati Arat,Mehmet Bodur , Murat Çakmak ve Kamil Esen hocamızla hem avlanır hemde tanışmış oluruz.İnşallah hepsi veya çoğunluğu aynı gün gelebilirler.

Birde Uşak /EŞME'den birisi birşeyler yazmış. Söyle O dayıya artık Kolankaya göletinden israil sazanı tutsun.

Herkese sevgilerle,hayırlı ramazanlar. RASTGELSİN.... .

kaptankarabulut
03-08-2011, 11:51
kaptan amca döktürmüşsün maşallah şansın bol losun bütün dostlarıma rasgele allaha emanet olun

Eyvallaaah Eşmeli dayı sen nerelerdesin yoktun uzun zamandır ortalarda..Hadi bakalım artık zamanımız geldi.Uskumrular seni görmeye gelmişler..:D :D

kaptankarabulut
03-08-2011, 11:57
Karabulut Kaptan....

Öyle beklerimle , ummakla , inşallahla , maaşallahla bu işler olmaz. Bu işler ince ve organize işler. Bir cumartesi veya pazar gününü ayarlarsın beraberce`; Turgay kardeşimizi,Necati Arat,Mehmet Bodur , Murat Çakmak ve Kamil Esen hocamızla hem avlanır hemde tanışmış oluruz.İnşallah hepsi veya çoğunluğu aynı gün gelebilirler.

Birde Uşak /EŞME'den birisi birşeyler yazmış. Söyle O dayıya artık Kolankaya göletinden israil sazanı tutsun.

Herkese sevgilerle,hayırlı ramazanlar. RASTGELSİN.... .

Evet doktorum güzel bir konuya temas etmişsin.Güzel bir hafta sonu güzel bir günde mini bir organizasyon gerçekleştirelim.Hem dostlar bir araya gelmiş olur hemde balık bahane sohbet şahane bir gün geçiririz.O eşmeli dayınında cezasını sen kesiver.Yok öyle bir yıl kaybolupda tam uskumrunun başladığı zamanda ortaya çıkmak.Biz var yok her hafta bu denizin cefasınıda sefasınıda hep birlikte çekiyoruz.Yokluğunda kaybolup bolluğunda ortaya çıkmak olmaz.Artık sen bilirsin o arkadaşımıza yapacağını..:D :D

Anıl ÜNALAN
03-08-2011, 12:05
Mini bir organizasyon olabilir bencede. 10-12 kişi civarı toplanıp balığı bahane edip sohbetin belini kırabilceğimiz 2 teknelik bir buluşma yarabiliriz diye düşünüyorum ;)

kaptankarabulut
03-08-2011, 12:13
Evet Anıl,güzel bir hafta sonunu seçelim,Çalkantılı havada bağzı dostlarımız rahatsız olabilirler..Örneğin hocamız.:D :D :D

samimakis
03-08-2011, 12:40
Sevgili ANIL..

Çok güzel düşünmüşsün.Mini organizasyonllarda tanışmak, muhabbet ve avlanmak için daha çok zaman ve fırsatlarımız olacaktır.

Ben 7/24 hazırım.İlk fırsatta organize edelim.

samimakis
03-08-2011, 12:55
KARABULUT Kardeşim....

Eşme'li DAYI benim diş çekme kerpetenimi yanımda taşıdığımı unutmuş herhalde, hatırlatırsan onun iyiliğine olur.Hele oltasına güzel balık geliyorsa tüm dişlerini çeksen farkına varmaz.Benden söylemesi,artık sen iletiver.

kaptankarabulut
03-08-2011, 19:38
KARABULUT Kardeşim....

Eşme'li DAYI benim diş çekme kerpetenimi yanımda taşıdığımı unutmuş herhalde, hatırlatırsan onun iyiliğine olur.Hele oltasına güzel balık geliyorsa tüm dişlerini çeksen farkına varmaz.Benden söylemesi,artık sen iletiver.

Haklısın doktor dediğin gibi iyi bir balık takıldımı oltasına çekerken kendini bile unutuyor..:D :D :D

kordonboyu
03-08-2011, 23:12
Abiler ne oluyor yahu, organizasyon mu dediniz yoksa. Burda hazır kıta bekleyenleri de sakın unutmayın haaa. Samim abi ve sevgili kaptanım bilirler uskumru ve iri istavritleri ne kadar çok sevdiğimi. Ama illaki Mustafa abide olsun isterim. Kaptanım çaylar benden, anlarsın ya...

samimakis
04-08-2011, 16:52
Ayıpsın MÜKREMİN..

Kambersiz düğün-bayram olurmu hiç. Yalnız sana abi olarak bir tavsiyem var: Gel sen bu ilk çay demleme olayından vazgeç.

CEMAKO
05-08-2011, 08:41
Vay vay vay bensiz organizasyon ha yakıştıramadım size arkadaşlar burada hazır kıta bekliyorum kurtlarım çok kocaman oldu 06.06.2011 tarihinde kızım olduğundan ve doğumun bir kaç ay öncesinden beri tekne ile balığa çıkamadım bir de sizin gibi arkadaşlarla olduktan sonra hem muhabbet hem balık gerisini artık siz düşünün artık.
(yama oldum biraz galibaha:deli:)
Böyle bir mini organizasyon yapacaksanız aranızda ben de olmak isterim.

Rastgele

Anıl ÜNALAN
05-08-2011, 10:13
Vay vay vay bensiz organizasyon ha yakıştıramadım size arkadaşlar burada hazır kıta bekliyorum kurtlarım çok kocaman oldu 06.06.2011 tarihinde kızım olduğundan ve doğumun bir kaç ay öncesinden beri tekne ile balığa çıkamadım bir de sizin gibi arkadaşlarla olduktan sonra hem muhabbet hem balık gerisini artık siz düşünün artık.

Rastgele

Estağfurullah Cem abi. Maksatımız zate muhabbet sevdiklerimizle bir arada 2 tekne peşpeşe sohbet ortamını yaratalım ondan sonra daha ne istiyelim :) balık zate bizi eğlendirir ;)

kaptankarabulut
05-08-2011, 11:10

Rastgele

Cem hani geliyordun bizim buralara.. ???????

CEMAKO
05-08-2011, 12:14
Estağfurullah Cem abi. Maksatımız zate muhabbet sevdiklerimizle bir arada 2 tekne peşpeşe sohbet ortamını yaratalım ondan sonra daha ne istiyelim :) balık zate bizi eğlendirir ;)

Ne zaman gidiyoruz Anıl kardeşim:deli: haber bekliyorum ona göre:helal:

Tuncay GÜNAY
05-08-2011, 22:02
kupes yoksa ben yokum derim başkada bişi dememmmm :)))))

kordonboyu
07-08-2011, 02:07
Ayıpsın MÜKREMİN..

Kambersiz düğün-bayram olurmu hiç. Yalnız sana abi olarak bir tavsiyem var: Gel sen bu ilk çay demleme olayından vazgeç.

Abi ne hikmetse ilk balığı hep ben çekiyorum teknede, galiba Süleyman kaptanım balıkları tutuyor ama aşağıda biraz yüzme öğretiyor her halde :D:D, bu arada olan da bana oluyor galiba... :confused:

kaptankarabulut
07-08-2011, 14:08
Abi ne hikmetse ilk balığı hep ben çekiyorum teknede, galiba Süleyman kaptanım balıkları tutuyor ama aşağıda biraz yüzme öğretiyor her halde :D:D, bu arada olan da bana oluyor galiba... :confused:

Ya Mükremin ben neden hemen olta indirmiyorum aşağıya sanıyorsun..:D :D ÖÖÖyle oyalanıp duruyorum ortalarda..:D :D

Yağız DEMİR
10-08-2011, 08:14
ahh suleyman abı ahhh gelecem de vakıt bulup gelemıyom kı yanına