PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sonunda denizle buluşabildik

Erdoğan sızarlar
26-08-2011, 17:12
Sevgili dostlar;
Uzun zamandır balığa çıkamıyorduk.Sonunda bir fırsatını bulup Sabri ustamla beraber ( iki kafadar :D )Anıl kardeşimin teknesiyle çıktık.Sabah 3'te Anıl ile buluşup yola koyulduk.Sabri ustamıda aldıktan sonra Küçük bir kahvaltı sonrası saat 4:15'te denizdeydik. avlak yerine vardığımızda daha hava karanlıktı.Oltarımızı suyla buluşturduk ve saat 110'a kadar avlandık. Benim kullandığım bir ilacın yan etkisi ( İç bulantısı baş dönmesi ) ve havanında biraz sert olmasından dolayı çarpıldım :( aşağıdaki balıkların çoğunu Sabri ustam tuttu. Sonuç olarak yinede güzel bir gündü. En kısa zamanda yenisini, çarpılmadan yapmak istiyorum :D

[Only Registered Users Can See Links]

Daha iyilerinin sizin olması dileğiyle...

Murat ÇAKMAKÇI
26-08-2011, 18:24
Erdoğan abi gene abi güzel bi av olmuş :helal:iç bulantısı için sana tavsiyem suya hiç bakma gün boyunca uzağa bakarsan miden bulanmaz aynı sorun herkeste varsabri abimede, başkanada saygılar
avlarının devamını dilerim
paylaşım için teşekkürler

ferdi demir
26-08-2011, 20:17
Erdoğan abi güzel bi av olmuş, paylaşımın için teşekkürler..

Taygun KOCABIYIK
26-08-2011, 21:30
Erdoğan abi kutlarım.
Anıl kaptan pazar günü bizide götürecek, nasipte ne var görücez.

sabri güngör
27-08-2011, 09:17
Erdoğan Abi konuyu açmışsın teşekkür ederim, Benim değinmek istediğim bir
Fotoğrafta benim arka kısmımda çamur gemisinin denize çamuru bıraktığı
Aşikar görünüyor, gemi bu işlemi yaptıktan sonra balık bıçak gibi kesildi
Sizce çamuru buraya boşaltmak yasal bir işmidir??
Tüm Arkadaşlara saygılar, Rastgele

Taygun KOCABIYIK
27-08-2011, 09:33
Erdoğan Abi konuyu açmışsın teşekkür ederim, Benim değinmek istediğim bir
Fotoğrafta benim arka kısmımda çamur gemisinin denize çamuru bıraktığı
Aşikar görünüyor, gemi bu işlemi yaptıktan sonra balık bıçak gibi kesildi
Sizce çamuru buraya boşaltmak yasal bir işmidir??
Tüm Arkadaşlara saygılar, Rastgele

Sabri abim maalesef iç körfezi temizleyen izsu ve belediye, ve bu avlandığınız bölge haritalarda vs. döküm sahası olarak geçiyor. Yani çok acıdır ama yasal.

avlar
27-08-2011, 09:53
Aksiliklere rağmen güzel bir av olmuş, paylaşım için teşekkürler.

sabri güngör
27-08-2011, 12:13
Taygun Kardeşim eğer bu iş yasal ise vay bizim yeni yetişen neslimize
Fotoğraflarımızı iyi saklayalım çünkü gelecek nesil balığı fotoğrafta görecek
Çok üzgünüm kusura bakmayın

kaptankarabulut
28-08-2011, 19:19
Erdoğan kardeşim paylaşım için teşekkürler.Sabri kardeşimiz sağolsunlar senin yerinede balık tutmuş.Güzel bir av günü gerçekleştirmiş.Sende zannedersem bol bol yatmışsın.:D :D :D
Umarım bir daha ki sefere sen çalışırsın onun yerine de.:D :D

Paylaşım için teşekkürler.

paşalı
28-08-2011, 19:25
Erdoğan kutlarım sizleri balıklar çok güzel tebrikler.

Anıl ÜNALAN
29-08-2011, 06:56
Taygun Kardeşim eğer bu iş yasal ise vay bizim yeni yetişen neslimize
Fotoğraflarımızı iyi saklayalım çünkü gelecek nesil balığı fotoğrafta görecek
Çok üzgünüm kusura bakmayın

Doğru söylüyorsun abi. Çamur X 'in kaptanına soru soran birisiyle tanıştım ve kaptanın söylediği 80-100 metre derinliklere çamuru bırakıyoruz cevabıyla karşılaşmış. Yani belki bu çamurun bizim 45-50 metre derinliğindeki av bölgelerimize atılmasından halkla birlikte kimsenin haberi yok..
Gerekli şikayetlere başlamamız gerektiğinin kanısındayım. Bu konu bayramdan sonra ilgili mercilere dilekçelerle birlikte ulaşacaktır herkesin desteğini bekliyoruz..

mazhar üzümcü
29-08-2011, 20:20
sevgili erdoğan çandarlıda tekneci bir ustam var .senin gibi rahatsızlık yaşayan bir misafirine bu işi kökten çözmek istiyorsan bir bardak tuzlu su içeceksin bir dahada bu sorunu yaşamayacaksın dediğini benimle paylaşmıştı. bu biraz kocakarı ilacı tarzı olmuş olsada denemekte fayda var sevgilerimle.

Anıl ÜNALAN
29-08-2011, 22:49
sevgili erdoğan çandarlıda tekneci bir ustam var .senin gibi rahatsızlık yaşayan bir misafirine bu işi kökten çözmek istiyorsan bir bardak tuzlu su içeceksin bir dahada bu sorunu yaşamayacaksın dediğini benimle paylaşmıştı. bu biraz kocakarı ilacı tarzı olmuş olsada denemekte fayda var sevgilerimle.

Mazhar abicim mide bulantısı sebebi deniz olsaydı ben Erdoğan abiye tuzlu suyu tavsiye ederdim ama gelgelelim Erdoğan abi sigarayı bırakma ilacı kullandığından dolayı mide bulantısına maruz kaldı o yüzdende elden gelen birşey olmadı.
Yine de bilgilendirme yaptığın için teşekkürler :)

Erdoğan sızarlar
30-08-2011, 13:07
Bu arada Kaptan karabulutlada tanışma fırsatımız oldu.Kusura bakmasın yazmayı unutmuşum. En kısa zamanda bir çaylarını içmek için tekrar uğrayacağım.

Birkan B.
30-08-2011, 15:02
başarılı bir av olmuş tebrik ederim