PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hepsi bir arada

adolomorola
01-09-2011, 00:19
Herşey ortada

Son yıllarda yapmış olduğum ve yaşamış olduğum güzel anıları kısaca bir araya topladım..

xks3qk

Tuncay GÜNAY
01-09-2011, 10:50
öner kardeşim emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş vitrinde duran menemen çok harika görünüyorr.

adolomorola
01-09-2011, 18:22
öner kardeşim emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş vitrinde duran menemen çok harika görünüyorr.

İlk avımızda yaparım aynısından çok beyenmişsin bir tarafın şişmesin emi..;)

Tuncay GÜNAY
01-09-2011, 20:16
denizlinin kese yoğurdu ile patlıcan ezme de yapalım önerimmmm :))))

Murat ÇAKMAKÇI
01-09-2011, 20:23
Önerim çok güzel devamını dilerim kardeşim:helal:

leanardo30
01-09-2011, 20:59
iyide yeniler yokmu gitmiyormusunuz öner kardeş sizden bir şey göremiyoruz demir köprü kurudumu

Kamil ESEN
01-09-2011, 23:15
Öner güzel çalışma olmuş.Bak hakkında sesler yükseliyor,demirköprü noldu diyorlar,hadi artık..

Anıl ÜNALAN
02-09-2011, 10:25
Tekrardan paylaştığın için teşekkürler Öner abi.
Umarım bu güzel avlarını tekrardan gerçekleştirebilirsin :)

kaptankarabulut
02-09-2011, 15:37
Yaaa Öner kardeşim zaten şu an karnım aç o menemenide gördüm ya inan ağzım sulandı.:D :D Paylaşım için teşekkürler Öner'im çok güzel kareleri bir arada toplamışsın. Bir gün bir ortam oluşturabilirsek menemen senden yoğurtlu patlıcan ezmeside Tuncay'daaan...:D :D Eh artık suyuda bizden olur.:D :D :D

Tuncay GÜNAY
02-09-2011, 16:33
Yaaa Öner kardeşim zaten şu an karnım aç o menemenide gördüm ya inan ağzım sulandı.:D :D Paylaşım için teşekkürler Öner'im çok güzel kareleri bir arada toplamışsın. Bir gün bir ortam oluşturabilirsek menemen senden yoğurtlu patlıcan ezmeside Tuncay'daaan...:D :D Eh artık suyuda bizden olur.:D :D :D

demir köprüye nasip olur inşallah menemen önerimden yoğurtlu patlıcan ezmesi benden eee aslan sütüde süleyman kaptandan olsun:D:D:D:D:D

cigo45
02-09-2011, 17:08
öner abi gerçekten imrenerek seyrettim nasıl bitti anlamadım paylaşım için teşekürler.

adolomorola
02-09-2011, 21:59
denizlinin kese yoğurdu ile patlıcan ezme de yapalım önerimmmm :))))

Şimdi oldu işte ikise ne gider birde üzerine süleyman abinin (demir köprüye nasip olur inşallah menemen önerimden yoğurtlu patlıcan ezmesi benden eee aslan sütüde süleyman kaptandan olsun) birde üzerine bu olursa Offf Ulen Offff:)

Önerim çok güzel devamını dilerim kardeşim:helal:
teşekkürler Murat çok sağol..:)
Öner güzel çalışma olmuş.Bak hakkında sesler yükseliyor,demirköprü noldu diyorlar,hadi artık..

Demirköprü beni bekliyo bende onu ...:(

Tekrardan paylaştığın için teşekkürler Öner abi.
Umarım bu güzel avlarını tekrardan gerçekleştirebilirsin :)
inşallah..:)

demir köprüye nasip olur inşallah menemen önerimden yoğurtlu patlıcan ezmesi benden eee aslan sütüde süleyman kaptandan olsun:D:D:D:D:D

öner abi gerçekten imrenerek seyrettim nasıl bitti anlamadım paylaşım için teşekürler.

Aynen Cihan bende fotoları ardı ardına koydum ulennn çok foto koydum diyordum seyrederken az bile olduğunu farkettim..:)

Ahmet TARİH
02-09-2011, 22:24
Öner ilk çekeceğin filimde bende oynamak istiyorum.
Ama ben kısa metrajda oynamam. Şöyle güzel bir senaryoda balık tutan adamı oynayayım, çok balık tutayım ve filim hiç bitmesin.
Eline emeğine sağlık.

adolomorola
06-09-2011, 18:40
Öner ilk çekeceğin filimde bende oynamak istiyorum.
Ama ben kısa metrajda oynamam. Şöyle güzel bir senaryoda balık tutan adamı oynayayım, çok balık tutayım ve filim hiç bitmesin.
Eline emeğine sağlık.

İnşallah Ahmet bir gün denk getirip ben filmi sende balıkları çekeriz ben bundan büyük keyif alırım.;)