PDA

Tüm Versiyonu Göster : İşte uskumru avım..

kaptankarabulut
12-09-2011, 20:44
Bağzı dostlarımız çıpra peşinde koşar,bağzılarıda mercan.Ben ise uskumrunun hayranıyımdır.Hem çekerken yaptığı aksiyondan hemde lezzet olarak bana büyük bir haz verir.Ve dolaysıyla avlarımı hep uskumruya göre odaklarım.
Uzun zamandır havaların bozuk gitmesiyle denize açılamamıştık.Nihayet geçen perşembe günü havanın biraz müsade eder gibi olmasıyla kendimizi denize attık.Ama henüz hedefimizi belirlememiştik.Birlikte çıktığımız adaşımla fikir mütaalası yaparken son kararımız kanalı denemek olmazsa diğer avlak bölgelerini gezmek oldu.
Saat 6 cıvarı kanala çapayı koyup takımları indirdik.İlk iki üç dakika içersinde adaşıma ve bana birer istavrit takıldı.İstavritlerde hatırı sayılır irice sarıkanattı.Aradan on dakika geçti geçmedi takımlara (çaparilere) öyle vuruşlar oldu ki elimdeki kamış iki büklüm.:helal: :helal: Aynı anda hem adaşıma hemde yedek indirdiğimiz takımlarada vurdular.Tabii elimizde tuttuğumuz takımları zararsız aldık fakat yedekler top halinde yukarı çıktı.Her takım sekizerli onarlı dolu olarak geldi.Ve o gün balık gün boyu aynı aksiyonlarla devam etti ve o gün onun üzerinde takım parçalayarak çok ama çok güzel bir av gerçekleştirdik.
O günden beride aynı aksiyonu yakalayabilmek için hergün kanalın yolunu depiyoruz ama malesef o aksiyonu bulamıyoruz.Tabii ki hiç de yok değil yine her gidişimizde tavalık çıkıyor fakat biz o günü yaşadıkdan sonra bizi kesmiyor,ama denemeye devam yine mutlaka o aksiyonu yakalayacağız.
TÜM DOSTLARIN OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..

[Only Registered Users Can See Links]

Murat ÇAKMAKÇI
12-09-2011, 20:58
ALAH ALLAH be MAŞALLAH abime bunları bana gösteriyorsun bi gün beni teknede görürsen hiç şaşırma eline koluna sağlık

kaptankarabulut
12-09-2011, 21:05
Murat teşekkürler inan çok güzel bir gündü ve ilk defa balık çekmekten yoruldum.

Taygun KOCABIYIK
12-09-2011, 21:10
Efsanesin kaptanım bütün güzelbahçe seni konuşuyor :) Nazar değmesin adaşınla götürüyorsun uskumruları :D

Anıl ÜNALAN
13-09-2011, 00:03
Süper av gerçekten seni tebrik ediyorum Süleyman abi. Avın haberi üzerine koşa koşa limana geldim ama nafile umarım bu aksiyonu tekrar yaşarsın :) bu sefer haberi erken vermeyi unutma ;) :)

ibrahimz35
13-09-2011, 08:29
kaptan'ım, Allah nazardan saklasın.
Maşallah, ne güzel uskumlular yakalamışsın.
Daha önce hiç bu kadar çok uskumru yakalamamıştım.
Güzel avların devamını dilerim.

Tuncay GÜNAY
13-09-2011, 08:57
noluyooo noluyooo ordaaaa bu kadar da yapılmazki giden var gidemeyen var böyle nispet yapılmaz be kaptan. :) al işte ben şimdi zıplıyorum denizlideee avlarınız her daim bereketli olsun

gonencsenkal
13-09-2011, 09:23
Heyt be uskumruların güzelliğine bak maşallah maşallah kaptanım inşallah aynı avları aynı güzellikte tekrar tekrar yaşarsın..

akinyildiz81
13-09-2011, 09:51
abi harika balıklar harika fotolar elinize sağlık

avlar
13-09-2011, 10:00
Süleyman abicim, her avı yapmaya çalışan biri olarak uskumrunun aksiyon zenginliğini tartışmasız kabul ediyorum.Gerçekten çok zevkli.En kısa zaman da beraber avlanmak ümidiyle.

muhabbetci
13-09-2011, 10:15
Helal kaptanım,konuşturmuşun yine,özledim sizi,bir ara uğrayacağım yanınıza.

nevzat
13-09-2011, 11:08
Kaptan tebrikler ,alayı kıstırmışsım yine.

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:11
Efsanesin kaptanım bütün güzelbahçe seni konuşuyor :) Nazar değmesin adaşınla götürüyorsun uskumruları :D

Teşekkürler Taygun'cum o gün şans bize güldü.Ve arkasıda kesildi.Amaaa....

Sırtı da başladııııı.... palamutlar torikler.sırada..:D :D

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:41
Süper av gerçekten seni tebrik ediyorum Süleyman abi. Avın haberi üzerine koşa koşa limana geldim ama nafile umarım bu aksiyonu tekrar yaşarsın :) bu sefer haberi erken vermeyi unutma ;) :)

Teşekkürler Anıl zaten o hız bir gün sürdü.Ama devamı olacağından ümitliyim..

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:42
kaptan'ım, Allah nazardan saklasın.
Maşallah, ne güzel uskumlular yakalamışsın.
Daha önce hiç bu kadar çok uskumru yakalamamıştım.
Güzel avların devamını dilerim.

Teşekkürler İbrahim kardeşim,Gerçekten çok güzel ve heyecan dolu bir gün yaşadık..Umarım devamı olur..

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:45
noluyooo noluyooo ordaaaa bu kadar da yapılmazki giden var gidemeyen var böyle nispet yapılmaz be kaptan. :) al işte ben şimdi zıplıyorum denizlideee avlarınız her daim bereketli olsun

:D :D :D Tuncay,insan balık çekmekten yorulurmu.??
İnan zaman zaman takımı orta suda bekletip bir miktar mola bile verdiğimiz bile oldu.Umarım öyle bir aksiyonu sizlerde yaşarsınız..

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:46
Heyt be uskumruların güzelliğine bak maşallah maşallah kaptanım inşallah aynı avları aynı güzellikte tekrar tekrar yaşarsın..

Çok teşekkürler Gönenç,sizlerede bol ve bereketli avlar nasip olsun..

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:47
abi harika balıklar harika fotolar elinize sağlık

Akın teşekkür ederim,Her ne kadar senin levreklerine yerişemesekte bizde ne yapalım uskumrularla idare ediyoruz..:D :D

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:49
Süleyman abicim, her avı yapmaya çalışan biri olarak uskumrunun aksiyon zenginliğini tartışmasız kabul ediyorum.Gerçekten çok zevkli.En kısa zaman da beraber avlanmak ümidiyle.

Teşekkürler Tamer gerçekten uskumrunun aksiyonu bir başka oluyor.Bekliyorum Çeşmeden gelmeni..

kaptankarabulut
13-09-2011, 13:50
Helal kaptanım,konuşturmuşun yine,özledim sizi,bir ara uğrayacağım yanınıza.

Teşekkürler Öner,yolun ne zaman düşerse bu taraflara hiç olmazsa bir çay içmeye beklerim..

dogukan1997
13-09-2011, 19:33
süleyman abi maşallah çoşmuşsunuz ya maşallah allah daha bol versin işallah avlarının devamı daha nasipli olur rastgele ....

Tuncay GÜNAY
13-09-2011, 19:46
:D :D :D Tuncay,insan balık çekmekten yorulurmu.??
İnan zaman zaman takımı orta suda bekletip bir miktar mola bile verdiğimiz bile oldu.Umarım öyle bir aksiyonu sizlerde yaşarsınız..

kaptanım ben balığa bakarak ta aksiyonu yaşıyorum tutmaya gelemedim ama bakmaya gittim dev vatos lat köpek balıkları pirenalar :))) ya denizin altı ne kadar eylenceli ve güzelmişşş

volky1991
13-09-2011, 19:48
maşallah çok güzel avlar allah nazarlardan saklasın

kaptankarabulut
13-09-2011, 19:52
süleyman abi maşallah çoşmuşsunuz ya maşallah allah daha bol versin işallah avlarının devamı daha nasipli olur rastgele ....

Teşekkür ederim Doğukan sizlerede rastgelsin herdaim..

CEMAKO
13-09-2011, 20:15
süleyman abi maşallah çok güzel bir av olmuş tebrik ederim.
ellerine sağlık

kaptankarabulut
13-09-2011, 20:37
kaptanım ben balığa bakarak ta aksiyonu yaşıyorum tutmaya gelemedim ama bakmaya gittim dev vatos lat köpek balıkları pirenalar :))) ya denizin altı ne kadar eylenceli ve güzelmişşş

Ya Tuncay oldum olası merak etmişimdir deniz altını,ama dalmaya çesaret edemiyorum bir türlü..:D

kaptankarabulut
13-09-2011, 20:37
maşallah çok güzel avlar allah nazarlardan saklasın

Teşekkür ederim Volkan'cım sizlerede rastgelsin herdaim..

kaptankarabulut
13-09-2011, 20:39
süleyman abi maşallah çok güzel bir av olmuş tebrik ederim.
ellerine sağlık

Teşekkürler Cem umarım birlikte olunca da böyle güzel avlarımız olur..

paşalı
13-09-2011, 20:50
Süleymancım ne bu bolluk Allah nazardan korusun.Bu tip aksiyonların hep olsun.Uskumrular süper afiyet olsun.

kordonboyu
13-09-2011, 23:31
Kaptanım yapmışsın yine yapacağını. Helal olsun sana, gerçekten çok güzel görünüyorlar. Bereketli avlarının daim olması dileğimle...

orhan69
14-09-2011, 00:40
maşallahınız var süleyman abi üzüm salkımı gibi toplamişsınız uskumruyu tebrikler

kaptankarabulut
14-09-2011, 17:47
Süleymancım ne bu bolluk Allah nazardan korusun.Bu tip aksiyonların hep olsun.Uskumrular süper afiyet olsun.

Turgay abim çok teşekkürler..Umarım bir gün birlikte de güzel avlarımız olur..

kaptankarabulut
14-09-2011, 17:48
Kaptanım yapmışsın yine yapacağını. Helal olsun sana, gerçekten çok güzel görünüyorlar. Bereketli avlarının daim olması dileğimle...

Mükremin.Bir düşün bakalım o gün kulakların çınladımı..:D :D :D

İlgine teşekkürler umarım birlikte de böyle güzel avlara imza atarız..

kaptankarabulut
14-09-2011, 18:12
maşallahınız var süleyman abi üzüm salkımı gibi toplamişsınız uskumruyu tebrikler

Teşekkürler Orhan kardeşim,sizlerinde oltalarınızın dolu gelmesi dileğimle..

mazhar üzümcü
14-09-2011, 19:04
sevgili ağbeyim bizim tekne olayı olmadığı için kıyıda koşturuyoruz senin olanakların elbetteki bizden fazla çeşitte buna mukabil çok bol avlar dileği ile sevgilerimle.

EAKSOY
14-09-2011, 22:55
Süleyman abi denizin dibinden paket paket çekmişsiniz maşallah
bereketi hiç bitmesin inşallah

xnode
14-09-2011, 23:01
Tebrikler, sürekli rastgelmesini dilerim.

kaptankarabulut
15-09-2011, 18:37
Süleyman abi denizin dibinden paket paket çekmişsiniz maşallah
bereketi hiç bitmesin inşallah

Teşekkürler Ersoy,sizlerede rastgelmesi dileğimle..

kaptankarabulut
15-09-2011, 18:38
Tebrikler, sürekli rastgelmesini dilerim.

Teşekkürler Cem.......