PDA

Tüm Versiyonu Göster : 02.10.11 kıyı avım

Murat ÇAKMAKÇI
02-10-2011, 18:48
Kulandığım mağzemeler....Misina 0.24,0.28. kurşşunsuz, macunla
saat 5 ile 10 arası gelen nasibim

[Only Registered Users Can See Links]

paşalı
02-10-2011, 19:04
Maşallah Muratcım bu ne güzellik balıklar şahane afiyet olsun.

Erdoğan sızarlar
02-10-2011, 19:09
Murat balıklar süper...
bigün benide al beraber gidelim :)

muratdogan
02-10-2011, 19:10
Adaş emeğine sağlık.
Hakikaten güzel av olmuş.
Doyasıya keyif denen bu olsa gerek, ayrıca zahmet edipte bizlerle paylaşman ayrıca bir göz ziyafeti :) :) :)

Kısmet olursa müsait bir zamanda organizasyon yapıp beraber balığa çıkmak isterim.

Şu anda İstanbuldayım.
Müthiş balık alet , edavatları aldım.
Kullanmak için sabırsızlanıyorum.
Selamlar.

Ahmet TARİH
02-10-2011, 19:20
Murat kardeşim harika, muhteşem, mükemmel bir av olmuş.
Söyleyecek kelime bulamıyor ayakta alkışlıyorum.
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal:

Murat ÇAKMAKÇI
02-10-2011, 20:09
Maşallah Muratcım bu ne güzellik balıklar şahane afiyet olsun.

Teşekkürler abicim

Murat balıklar süper...
bigün benide al beraber gidelim :)
Tamam abi telefonum yazıyo kararlaştırırz

Adaş emeğine sağlık.
Hakikaten güzel av olmuş.
Doyasıya keyif denen bu olsa gerek, ayrıca zahmet edipte bizlerle paylaşman ayrıca bir göz ziyafeti :) :) :)

Kısmet olursa müsait bir zamanda organizasyon yapıp beraber balığa çıkmak isterim.

Şu anda İstanbuldayım.
Müthiş balık alet , edavatları aldım.
Kullanmak için sabırsızlanıyorum.
Selamlar.

İyi dileklerin için teşekkürler.Benim müthiş takımım ufak bir kasnak,sıkma kurşun,misina Öyle aşırı harcamalara gerek yok.Geçit zamanıda 10 tane kasnak,yeterli İŞALLAHyakın bir zamanda org. olur tanışalım

Murat kardeşim harika, muhteşem, mükemmel bir av olmuş.
Söyleyecek kelime bulamıyor ayakta alkışlıyorum.
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal:

Ahmet iyi dileklerin için teşekkürler

mazhar üzümcü
02-10-2011, 20:34
çakmakçı bu sefer lahmacunu adana usulü acılı yapmışsınki çok lezzetli gelmiş tebrikler rastgele.

Tuncay GÜNAY
02-10-2011, 21:24
macuncu murat kardeşim bu balıkları güzelbahçe balık pazarından mı aldın :):):):) ne o öyle macun falan :) yoksa balıkları macunla zehirleyip suyun üzerinden mi topluyonnn :):):):) afiyet şeker olsun bu gidişle bizde deneyeceğiz sanırım bu macunu sen şunun tarifini bana yaz bi ara :):):):):)

Murat ÇAKMAKÇI
02-10-2011, 21:27
çakmakçı bu sefer lahmacunu adana usulü acılı yapmışsınki çok lezzetli gelmiş tebrikler rastgele.

mAZHAR ABİ İYİ DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

Murat ÇAKMAKÇI
02-10-2011, 21:30
macuncu murat kardeşim bu balıkları güzelbahçe balık pazarından mı aldın :):):):) ne o öyle macun falan :) yoksa balıkları macunla zehirleyip suyun üzerinden mi topluyonnn :):):):) afiyet şeker olsun bu gidişle bizde deneyeceğiz sanırım bu macunu sen şunun tarifini bana yaz bi ara :):):):):)

Tuncayım gel sen beni dinle senide macuncu yapalım kardeşim:DHatırlıyon eskiden mahalle aralarında macun satarlardı şekerli:Dİyi dileklerin için teşekkürler

Anıl ÜNALAN
02-10-2011, 22:45
Üstadım tebrik ederim harika bir av olmuş. Çupraların yüzünü görmek bizimde yüzlerimizi güldürüyor doğrusu :)
Tekne faaliyette palamutta bu ara bol bi ara tekneye gelde şu uğurlu ayağınla birazda palamut yakalıyalım :)
Devamı yine seninle olsun :)

cngerol
03-10-2011, 07:37
murat emeğine sağlık çok güzel balıklar, şu karareis'te bir ben avlanamıyorum her halde :D
üstad arkadaşlarımızla gitmeden balıklar bana gelmeyecek gibi görünüyor şimdilik.

afiyet olsun.

Taygun KOCABIYIK
03-10-2011, 08:36
Murat abii toplamışsın yine balıkları :)
Macuncuya çıkacak adın bu gidişle baksana Mazhar abim, Tuncay abim neler demiş :)

Murat ÇAKMAKÇI
03-10-2011, 16:44
Üstadım tebrik ederim harika bir av olmuş. Çupraların yüzünü görmek bizimde yüzlerimizi güldürüyor doğrusu :)
Tekne faaliyette palamutta bu ara bol bi ara tekneye gelde şu uğurlu ayağınla birazda palamut yakalıyalım :)
Devamı yine seninle olsun :)
Tamam abicim İyi dileklerin için teşekkürler
murat emeğine sağlık çok güzel balıklar, şu karareis'te bir ben avlanamıyorum her halde :D
üstad arkadaşlarımızla gitmeden balıklar bana gelmeyecek gibi görünüyor şimdilik.

afiyet olsun.
Teşekkürler
Murat abii toplamışsın yine balıkları :)
Macuncuya çıkacak adın bu gidişle baksana Mazhar abim, Tuncay abim neler demiş :)

Macunun bu sene son zamanları taygun Teşekkürler

CEMAKO
03-10-2011, 18:03
Üstad her zamanki gibi çok güzel av yapmışsın
eminim ki arada kaçanlar da olmuştur. Gözüken şu ki durmadan çalışmışsın
tebrik ederim ellerine sağlık

ferdi demir
03-10-2011, 19:00
Tebrikler üstad ! aynı yerde hatta aynı noktalara olta atmamıza rağmen balıklar senin oltanı tanıdıklarından hepsenin oltana atladılar :):)şaka bitarafa çok güzel bi gündü,bu arada macunu yemiyen balık yok heralde resimdeki çeşitlerin dışında 2 tane ahtapotunda geldiğini görünce :deli:çok şaşırdım...

Murat ÇAKMAKÇI
03-10-2011, 23:08
Üstad her zamanki gibi çok güzel av yapmışsın
eminim ki arada kaçanlar da olmuştur. Gözüken şu ki durmadan çalışmışsın
tebrik ederim ellerine sağlık
İyi dileklerin için teşekkürler 5 tane kadar kaçırdım:deli:
Tebrikler üstad ! aynı yerde hatta aynı noktalara olta atmamıza rağmen balıklar senin oltanı tanıdıklarından hepsenin oltana atladılar :):)şaka bitarafa çok güzel bi gündü,bu arada macunu yemiyen balık yok heralde resimdeki çeşitlerin dışında 2 tane ahtapotunda geldiğini görünce :deli:çok şaşırdım...
Ferdi ben teşekkür edrim

huntist
04-10-2011, 11:40
oldukça olmuş..verdikçe vermiş..deniz sana kendini sunmuş.. daimi olsun kardeş. bu macun olayı hakkında bizi bilgilendirecekmisin yoksa yalvartacak mısınız??

dejavus
04-10-2011, 16:18
Çok güzel bir kıyı avı olmuş tebrik ederim. Hazırladığınız macunu sadece çiftlik civarlarında mı kullanıyorsunuz başka yerlerde de etkili oluyor mu?

Murat ÇAKMAKÇI
04-10-2011, 21:18
oldukça olmuş..verdikçe vermiş..deniz sana kendini sunmuş.. daimi olsun kardeş. bu macun olayı hakkında bizi bilgilendirecekmisin yoksa yalvartacak mısınız??
İyi dileklerin için teşekkürler Tarifim konularımı paylaştığım yerde var FORMA GİRİŞE GİR ONDAN SONRA USTATLAR KÖŞESİNDE MURAT ÇAKMAKÇI
Çok güzel bir kıyı avı olmuş tebrik ederim. Hazırladığınız macunu sadece çiftlik civarlarında mı kullanıyorsunuz başka yerlerde de etkili oluyor mu?

İyi dileklerin için teşekkürler çiflik olmayan yerdede iş yapıyo bilassa liman içleri levrek bakımından baya verimli

muhammer41
05-10-2011, 05:28
Tebrikler murat balıklar harika afiyet olsun rastgelsin.:)

Murat ÇAKMAKÇI
05-10-2011, 16:43
Tebrikler murat balıklar harika afiyet olsun rastgelsin.:)

Teşekkürler muhammer abi

berat
11-10-2011, 13:41
murat harika bir av olmuş tebrikler seni kutluyorum rasgele

Murat ÇAKMAKÇI
11-10-2011, 21:08
murat harika bir av olmuş tebrikler seni kutluyorum rasgele

İyi dilekleriniz için teşekkürler

kloyoz
12-10-2011, 00:21
muratım bana söylerken 8ile10 parça dedin.maşallah bayağı çekmişsin.eline koluna sağlık.BENİDEbir gün götürürsün inşallah...

Murat ÇAKMAKÇI
17-12-2011, 09:30
muratım bana söylerken 8ile10 parça dedin.maşallah bayağı çekmişsin.eline koluna sağlık.BENİDEbir gün götürürsün inşallah...

İŞALLAH niyazi ben giderken haberin oluyo sana bağlı;)