PDA

Tüm Versiyonu Göster : Uskumrular bizi hiç bırakmasınlar..

kaptankarabulut
01-11-2011, 16:53
Bu günkü misafirlerim,Ersoy ve arkadaşı Onur oldu.Sabahın ilk saatlerinde vira deyip kanalın yolunu tuttuk.Çok hızlı olmasada gün boyu aksiyon devam etti.Avlak bölgesinde altı tekne vardı.Herkes birbiriyle şakalaşarak birbiriyle sataşarak güzel bir gün geçirdik.Tüm dostlarımın en kötü günü böyle olması dileğimle...

ANIL YİNE PEŞİMDE.:D

[Only Registered Users Can See Links]
ASİ MEHMET KAPTAN LAMBUKALARI GÖSTERİYOR..:D :D
ANIL USKUMRULARLA POZ VERİŞİ
ERSOY'DAN YAKIŞIKLI BİR USKUMRU
CANIM ONUR ALTTA KALIRMI:D :D
SAVAŞTAN DÖNÜYORLARMIŞ GİBİ..:D

bunlarda benim tavalıklarım.

YİNE KŞAM ODU.

mst35
01-11-2011, 16:59
Kaptanım eline ağzına sağlık ne güzel anlatmışsın uskumru olasım geldi allah daha güzel avlar nasip etsin....

dogukan1997
01-11-2011, 17:11
eline sağlık süleyman abi daha iyleri olmasını dileğiyle saygılar... RASTGELE

Murat ÇAKMAKÇI
01-11-2011, 17:32
Teşekkürler ustad :helal:ALLAH devamını getirsin

dogukan1997
01-11-2011, 17:43
maşallah anıl abi bi yandan sen bir yandan coşuonuz he bu arada murat abi bayadır konusmuoz senle unuttun mu bizi ya saygılar ...

kaptankarabulut
01-11-2011, 18:13
Kaptanım eline ağzına sağlık ne güzel anlatmışsın uskumru olasım geldi allah daha güzel avlar nasip etsin....

Teşekkürler Mesut kulakların çınlamadı mı bu gün...:D :D

eline sağlık süleyman abi daha iyleri olmasını dileğiyle saygılar... RASTGELE

Teşekkürler Doğukan...

Teşekkürler ustad :helal:ALLAH devamını getirsin

Teşekkür ederim Murat,artık şu tavlann revanşını yapalım ha ne dersin...:D :D

ustam18
01-11-2011, 18:27
Üstad ım Maşallah diyeyimde Nazar değmesin.çıktığın avların en kötüsü böyle olsun.Rastgele.Haa bu arada tavlayı ne kadar bildiğini merak etmeye başladım.İnşallah bir gün karşılaşırızda bir tavla atarız.çok iyi bilmem ama iyi oyuncu olduğum rakiplerim tarafından söylenir. Tekrardan Rastgele.

Anıl ÜNALAN
01-11-2011, 18:32
Kaptanım havalar müsade etse çok güzel şeyler yapacağız buna inanıyorum.
Deniz müsade ettiği sürece uskumrunun peşindeyiz haberleri olsun ;) :)
Tüm ekibi kutluyorum.

acemi35
01-11-2011, 18:50
eline yüreğine sağlık kaptan. sen olmasaydın ne yapardık bilmiyorum. şu zoka olayını birgün öğrenicem inşaallah. sevgiler.

Murat ÇAKMAKÇI
01-11-2011, 21:26
Teşekkür ederim Murat,artık şu tavlann revanşını yapalım ha ne dersin...:D :D

Belliki öğrenmişin biz karışığını oynarız mülteci,hepyek,hapis.Senin oynadığına burada kıs tavlası deriz benim için çocuk oyuncağı sana 4 avans 5 de çıkacaz yalınız zarlar karşıya deyecek:DYenilen çayı demler:helal:

EAKSOY
01-11-2011, 21:49
Süleyman abi herşey icin tekrar teşekkür ediyoruz sana, güzel bir günü daha geride bıraktık, sıra daha da güzellerine gelir inşallah :)

pendikli balıkçı
01-11-2011, 23:11
Süleyman kaptan uskumrular seni hiç bırakmaz inşallah.Sayende her hafta gözümüz şenleniyor.Rastgele kaptan.

Ahmet TARİH
02-11-2011, 06:52
Süleyman abi ben bu uskumruların kolyozların palamutların istavritlerin sana aşık olduğunu zaten seni bırakamıyacaklarını biliyorum. Onların olmadığı bir av fotoğrafı yok zaten maşallah. Ama bu karelerde bir şek eksik. Oda ÜSTAT KARABULUT.
Bir iki karede kendi resmini koyda yüzünü görelim özlem giderelim abi.
Bu arada bu paylaşım son darbeyide vurdu bana. İstanbuldan bize bi kısmet çıkmıyor. Arkadaşların kanına gireyimde bir hafta sonu aşağı doğru yanınıza gelelim. Hertürlü hasrete son verelim inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

CEMAKO
02-11-2011, 07:26
Süleyman abi nedir bu uskumruların sizden çektiği
güzel avlar yapıyorsunuz
Tebrik ederim.

avlar
02-11-2011, 08:43
Süleyman abicim eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş,rastgelsin.

gonencsenkal
02-11-2011, 10:05
Kaptaqn eline sağlık uskumrular harika :)

kaptankarabulut
02-11-2011, 16:59
Üstad ım Maşallah diyeyimde Nazar değmesin.çıktığın avların en kötüsü böyle olsun.Rastgele.Haa bu arada tavlayı ne kadar bildiğini merak etmeye başladım.İnşallah bir gün karşılaşırızda bir tavla atarız.çok iyi bilmem ama iyi oyuncu olduğum rakiplerim tarafından söylenir. Tekrardan Rastgele.

Hayrettin biladerim öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim.Sizlerin de bol ve bereketli avlarınız olsun.Tavla konusuna gelince.Ya ben çoluk cocukla muhattap olmam..:D :D

Bakma sen bağzı arkadaşların konuştuğuna veririm tavlayı koltuk altlarına gönderirim.:D :D

Ama seninle de inşallah bir gün kozlarımızı paylaşırız..:D :D

kaptankarabulut
02-11-2011, 17:01
Kaptanım havalar müsade etse çok güzel şeyler yapacağız buna inanıyorum.
Deniz müsade ettiği sürece uskumrunun peşindeyiz haberleri olsun ;) :)
Tüm ekibi kutluyorum.

Aynen öyle anıl,İzmir çukurunu terk edene kadar peşlerinden koşmaya devam..:D :D

kaptankarabulut
02-11-2011, 18:01
[QUOTE=Murat ÇAKMAKÇI;115453]Belliki öğrenmişin biz karışığını oynarız mülteci,hepyek,hapis.Senin oynadığına burada kıs tavlası deriz benim için çocuk oyuncağı sana 4 avans 5 de çıkacaz yalınız zarlar karşıya deyecek:DYenilen çayı demler:helal:[/QUOT

Murat senin o dediklerini ben unutmuştum..Oynarken belki hatırlarım..:D :D

kaptankarabulut
02-11-2011, 18:03
Süleyman abi herşey icin tekrar teşekkür ediyoruz sana, güzel bir günü daha geride bıraktık, sıra daha da güzellerine gelir inşallah :)

Ersoy bende sizin gibi güzel dostlar edindiğimden son derece mutluyum.Umarım hep birlikte çok daha güzel avlarımız olur..

kaptankarabulut
02-11-2011, 18:05
Süleyman kaptan uskumrular seni hiç bırakmaz inşallah.Sayende her hafta gözümüz şenleniyor.Rastgele kaptan.

Evren bende senin bu güzel dileklerine katılmak istiyorum fakat ne yazık ki en fazla bir ay sonra bizleri terk ederler...

paşalı
02-11-2011, 19:00
Kardeşim paylaşım için teşekkür ederim.Livarın hiç boş kalmasın kal sağlıcakla.

kaptankarabulut
02-11-2011, 19:38
Süleyman abi ben bu uskumruların kolyozların palamutların istavritlerin sana aşık olduğunu zaten seni bırakamıyacaklarını biliyorum. Onların olmadığı bir av fotoğrafı yok zaten maşallah. Ama bu karelerde bir şek eksik. Oda ÜSTAT KARABULUT.
Bir iki karede kendi resmini koyda yüzünü görelim özlem giderelim abi.
Bu arada bu paylaşım son darbeyide vurdu bana. İstanbuldan bize bi kısmet çıkmıyor. Arkadaşların kanına gireyimde bir hafta sonu aşağı doğru yanınıza gelelim. Hertürlü hasrete son verelim inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

Ahmet'cim çok değil bir ay içersinde bizi terk eder bizi bu ukumrular..Eğer öyle bir niyetin olursa önceden haberim olsun.Size elimden geldiğince güzel bir gün geçirtmek isterim.Ama bu uskumrular bizi terk etmeden önce beklerim seni..Resmime gelince fotoları ben çektiğim için kendi resmim hep dışarda kalıyor..İlgin ve güzel dileklerin için tekrar teşekkürler..

Tuncay GÜNAY
03-11-2011, 01:29
Belliki öğrenmişin biz karışığını oynarız mülteci,hepyek,hapis.Senin oynadığına burada kıs tavlası deriz benim için çocuk oyuncağı sana 4 avans 5 de çıkacaz yalınız zarlar karşıya deyecek:DYenilen çayı demler:helal:

havan batsın :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY
03-11-2011, 01:31
kaptan uskumruların hepsini imha etme birazını koy buzluğa beklesinler belli mi olur denizliden misafirlerin falan gelir beraber pişirirr yersiniz :)))))

Turgay Yüksel
03-11-2011, 07:56
Üstadım hem anlatım hem Panaromik fotolar hemde uskumrular harika .....

Rabbim sağlık ve keyfini eksik etmesin ....

Bursa_Erkan
03-11-2011, 13:12
Karabulut hocam paylasımın ıcın keyıflı anlatımın ıcınde teşekkürler. Allah kımseyı Cakmakcı ustanın dilıne düsürmesin...:)

kaptankarabulut
03-11-2011, 16:52
Süleyman abi nedir bu uskumruların sizden çektiği
güzel avlar yapıyorsunuz
Tebrik ederim.

Teşekkürler cem.Ama bu günlrde ava her çıkışımda acaba kaçtılarmı diye ödüm kopuyor.Oltayı indiriyorum bakıyorum daha kaçmamışlar derin bir nefes alıyorum..

En kısa zamanda seninle de güzel bir av gerçekleştirmek isterim..

Süleyman abicim eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş,rastgelsin.
Teşekkürler Tamer sizlere de daha iyileri rastgelsin..
Kaptaqn eline sağlık uskumrular harika :)

Teşekkürler Gönenç..

Kardeşim paylaşım için teşekkür ederim.Livarın hiç boş kalmasın kal sağlıcakla.

Çok teşekkürler Turgay abim..

kaptan uskumruların hepsini imha etme birazını koy buzluğa beklesinler belli mi olur denizliden misafirlerin falan gelir beraber pişirirr yersiniz :)))))

Yok be Tuncay özel misafirlerime dipfirizde bulunduruyorum.Belki bir gün yolları şaşar beşer buralara düşer diye..:D :D

Üstadım hem anlatım hem Panaromik fotolar hemde uskumrular harika .....

Rabbim sağlık ve keyfini eksik etmesin ....

Çok teşekkürler Turgay biladerim Sizlerinde oltalarınız dolu gelsin her daim..

Karabulut hocam paylasımın ıcın keyıflı anlatımın ıcınde teşekkürler. Allah kımseyı Cakmakcı ustanın dilıne düsürmesin...:)

Teşekkürler Erkan kardeşim..Sen Çakmakcının konuştuğuna bakma gelince alır boyunun ölçüsünü gider.Bu kadar basit..:D :D