PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bayramlık bu uskumrulaaaaaarrr..

kaptankarabulut
05-11-2011, 18:15
Bu gün ekip arkadaşlarımız su koyverince bizde Serkan ustayla birlikte tuttuk kanalın yolunu.Her zaman ki gibi ilk saatler nazlıydı.:hıııı: Ama saat ilerledikce asılmalar hızlandı ve öğle saatlerine doğru utanmasalar kendileri tekneye atlayacaklar.Gün boyu zokayla devam eden avımızın son dakikalarını çapariyle deneyip kapatmaktı niyetimiz.Fakat senmisin çapariyi indiren uskumru kolyozlar beşerli altışarlı doldurdu takımları.Hal böyle olunca bir saatten fazla uzattık avımızı.Ve yeter artık deyip zor da olsa topladık takımları.
Serkan ustamla birlikte muhteşem bir gün yaşadık.işlerini bahane edip gelemiyen arkadaşlarımız da saat saat tlfnla arayıp durumu öğrendikce içlerinin yağları eridi.:D :D

Çok daha güzel avlarınız olması dileğimle...VE TÜM DOSTLARIMIZIN DA KURBAN BAYRAMI KUTLU SAĞLIKLI NİCE BAYRAMLARI OLMASI TEMENNİSİYLE..

SERKAN USTA TESBİH GİBİ DİZDİ.
[Only Registered Users Can See Links]
SANKİ BEN ALTTA KALICAM :D
USKUMRULAR İSTİF.:D
KOLYOZLARIDA YIĞALIM KÖŞEYE..:D

Murat ÇAKMAKÇI
05-11-2011, 18:31
MAŞALLAH üstad çok bereketli,muhteşem bir gün geçirmişsiniz:helal: gelemediğim için çok pişman oldum Daha iyi avlara İNŞALLAH nasıl olacaksa :Dtavlaya gelince belli oldu artık senin sağında oynacaz yani ben yakında deblasmana çıkacam Benim için her yer tırabzondur :D

bytt
05-11-2011, 18:52
Ustam valla kurban bayramı öncesi iyi döktürmüşsünüz.... Daha bereketli avlara Hayırlı Bayramlar...

Ege Demirağ
05-11-2011, 18:57
maşallah valla ellerinizden öpüyor uskumrular :D

Taygun KOCABIYIK
05-11-2011, 18:59
Süleyman abi bayramda evde otururken aklımız hep denizde olacak sayende.
Maşallah kırkbir kere

Sargoz35
05-11-2011, 19:05
Süleyman abim güzel bir av daha yaşamışsın,tebrikler...Güzelbahçe'den gözetmen Salih abim seni çok metheder dururdu,maaşallah namını bu sayede görüyoruz,helalin var abicim,daha güzel avlarınız olması dileklerimle,Selamlar...

EAKSOY
05-11-2011, 19:34
Hay maşallah tesbihleri 5li 5li dizmişsiniz insallah bayramın ilerleyen günlerinde de aynı balığı toplarız yemleri şimdiden tuzlayıp buzluğa attım süleyman abi katliam ekibini geliyorrr tarih yazıcaz yine :)

muratdogan
05-11-2011, 19:39
Maşallah.
Süleyman abi denizin bereketi üzerinize olmuş.
Tespih gibi dizmişsiniz balıkları vallahi.
Gelmeyen arkadaşlar bu balıkları görünce içlerinin yağları eriyordur.
:) :) :)

baypipo_tr
05-11-2011, 20:21
abi muhteşem bir av olmuş..boncuk gibi dizmişsiniz balıklları..bayramınız kutlu olsun..

avlar
05-11-2011, 20:21
Süleyman abicim uskumrular harika görünüyor ellerine sağlık.Kurban bayramını da bu vesileyle kutluyorum ,daha iyi avlarda görüşmek dileklerimle.

Ahmet TARİH
06-11-2011, 09:37
Süleyaman abi elini öpeye gelen çocuklara birer tane verirsin artık.
Bayramlık şeker niyetine. Veya kavurma yap mahalleye yedir sevabına.
Yok ege ordu komutanlığına bağışla en iyisi. Orduyu 3 ay doyurur bu balık. Sanada bol bol dua ederler.
Herzamanki gibi uhteşemsin abi tebrikler.

kordonboyu
06-11-2011, 13:05
Abi görüntüler süper, elinize emeğinize sağlık. Bereketli avlarının devamını dilerim. Herkese iyi bayramlar.

kadir 06
06-11-2011, 17:37
Abicim tuttugunuz baliklari hayranlikla seyrettim.Afiyet seker olsun...

nevzat
06-11-2011, 20:03
Süleyman abi teknenin motoruda arızalıyken bu raporlar ciğerime oturuyo vallaa,şaka bir yana tebrikler abi süper avlara imza atıyorsun.

paşalı
06-11-2011, 21:28
Allah bereket versin hasılat bayram üstü süper olmuş.Kutlarım sizleri.

Ege Demirağ
06-11-2011, 21:51
:D vallaha ben tebrik ettim ama çok hoşuma gitti bir daha tebrik edeceğim

pendikli balıkçı
07-11-2011, 23:37
İyi bayramlar kaptan.Uskumrular seni bırakmıyor yine.Muhteşem bir av olmuş.Rastgele.

parlakay
08-11-2011, 00:18
Abi görüntüler süper, elinize emeğinize sağlık. Bereketli avlarının devamını dilerim. Herkese iyi bayramlar.

Hay maşaallah gülüm yaa kendimi teknede hissettim, paylaşımınız için gönül dolusu teşekkürler............

bitmez şu karadenizin fırtınası
kısmetsizdir şu Recebin oltası
rastgelsin forum sayfası
Tesellisi oluyor n yapası....;)

CEMAKO
10-11-2011, 07:03
Süleyman abim vallahi balıkları görünce içimin yağları erimedi desem yalan olur.
Sağolasın Allah Razı olsun çağırdın ama o gün çalışıyorduk gelemedim abi
Allah içinize sindirsin çok güzel av yapmışsınız
Tebrik ederim.
Rastgele

kaptankarabulut
10-11-2011, 16:19
Ustam valla kurban bayramı öncesi iyi döktürmüşsünüz.... Daha bereketli avlara Hayırlı Bayramlar...
Taner kardeşim çok teşekkürler...
maşallah valla ellerinizden öpüyor uskumrular :D
Ege'cim seninde avın güzel geçtiğine sevindim..
Süleyman abi bayramda evde otururken aklımız hep denizde olacak sayende.
Maşallah kırkbir kere
Bak Tago aklın değil kendin denizde oldun..
Süleyman abim güzel bir av daha yaşamışsın,tebrikler...Güzelbahçe'den gözetmen Salih abim seni çok metheder dururdu,maaşallah namını bu sayede görüyoruz,helalin var abicim,daha güzel avlarınız olması dileklerimle,Selamlar...
Mehmet kardeşim çok teşekkürler.Salih kardeşimizi çıkartamadım,ama belki çok iyi tanıdığım biridir de fakat lakap farklılığı yüzünden çıkartamamışımdır.Ayrıca kendisine de teşekkür ederim..
Hay maşallah tesbihleri 5li 5li dizmişsiniz insallah bayramın ilerleyen günlerinde de aynı balığı toplarız yemleri şimdiden tuzlayıp buzluğa attım süleyman abi katliam ekibini geliyorrr tarih yazıcaz yine :)
Evet Ersoy uskumru team güzel bir gün yaşadığına inanıyorum..
Maşallah.
Süleyman abi denizin bereketi üzerinize olmuş.
Tespih gibi dizmişsiniz balıkları vallahi.
Gelmeyen arkadaşlar bu balıkları görünce içlerinin yağları eriyordur.
:) :) :)
Teşekkürler Murat..Aynen öyle oldu.Ah deyip durdular..:D
Süleyman abicim uskumrular harika görünüyor ellerine sağlık.Kurban bayramını da bu vesileyle kutluyorum ,daha iyi avlarda görüşmek dileklerimle.
Tamer teşekkürler Seninde bayramın kutlu olsun..
Süleyaman abi elini öpeye gelen çocuklara birer tane verirsin artık.
Bayramlık şeker niyetine. Veya kavurma yap mahalleye yedir sevabına.
Yok ege ordu komutanlığına bağışla en iyisi. Orduyu 3 ay doyurur bu balık. Sanada bol bol dua ederler.
Herzamanki gibi uhteşemsin abi tebrikler.
Ahmet bu güzel dileklerin için teşekkürler.Bayramdan sonra yenmek üzere dostlarımın dipfirizlerinde yerlerini aldılar..:D :D
Teşekkürler Mükremin umarım sizinle de güzel avlarımız olur..
Abicim tuttugunuz baliklari hayranlikla seyrettim.Afiyet seker olsun...
Çok teşekkürler Kadir.Sizlerinde nasibi bol olur inşallah..
Süleyman abi teknenin motoruda arızalıyken bu raporlar ciğerime oturuyo vallaa,şaka bir yana tebrikler abi süper avlara imza atıyorsun.
Nevzat bence arızayı bir an önce gider yoksa uskumrular kaçacaklar..
Allah bereket versin hasılat bayram üstü süper olmuş.Kutlarım sizleri.
Teşekkürler Turgay abicim...
:D vallaha ben tebrik ettim ama çok hoşuma gitti bir daha tebrik edeceğim
Ege'cim çok teşekkürler..
Hay maşaallah gülüm yaa kendimi teknede hissettim, paylaşımınız için gönül dolusu teşekkürler............

bitmez şu karadenizin fırtınası
kısmetsizdir şu Recebin oltası
rastgelsin forum sayfası
Tesellisi oluyor n yapası....;)
Teşekkürler Recep kardeşim sizlerinde oltaları dolu gelmesi dileğimle..
Süleyman abim vallahi balıkları görünce içimin yağları erimedi desem yalan olur.
Sağolasın Allah Razı olsun çağırdın ama o gün çalışıyorduk gelemedim abi
Allah içinize sindirsin çok güzel av yapmışsınız
Tebrik ederim.
Rastgele
Evet Cem kardeşim gelmek isteyipde gelemiyen dostlarımın o gün çok pişman oldular.Umarım önümüzdeki günlerde güzel avlar gerçekleştiririz hep birlikte..

Tuncay GÜNAY
10-11-2011, 23:48
süleyman kaptan fotolara bakarken zıplamaktan kafan tavana çarptı travma geçiriyorum sayenizde inanmassın bayram bitti soluğu balık pazarında aldım bütün tezgahları 15 şer dakka süzdüm özlem giderdim balıklarla kokusunu da aldım rahatladım balıkçılar buyur abi diyorlar bende almacam bakacam diyorum :))) yapmayın böyle zamansız yollara düşürmen beniii :)

muhammer41
11-11-2011, 05:42
Maşşallah süleyman bereketli geçmiş afiyet olsun rastgelsin.