PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sahte yem secımı ıcın cok acıl yardım (kıyıdan at-cek)

Ege Demirağ
06-11-2011, 14:33
Elıme 50 lıra gectı bayramda :D bende kıyıdan at cek ıcın levrek ve denzı turnası ıcın sahte balık alıyım dedım ama sadece kıyıdan degıl denızden de olur cok acıl yardımlarınızı beklıyor cunku yakında cıkacagım ava :D

Sadece marka türü ve renk soylersenız sevınır ÖRN

Yo-zurı crystal mınnow 90 mm ph (renk kodu)sınkın (batan)

sımdıden sagolun :D

Ege Demirağ
06-11-2011, 15:40
ınternette countdown magnum u buldum rapalanın 2 metre dalıyor :d renk sızce hangı renk olsun

kadir 06
06-11-2011, 17:34
Ege kardesim bir kac kurus harcligininda cebinde kalmasi adina sana atcekte (levrek avi) icin onerebilecegim iki secenek asagidadir:
1) River 2 Sea Rover in G15R modeli son derece avci suyu sacarak gelen bir suni yemdir.
2) Ragot Raglou marka muhtelif boylarda silikon yemlerlede iyi avlar yapabilirsin
Tabiki uzaga atimlar icin spirilino samandira kullanman kosulu ile
umutla kalman dilegimle...

Ege Demirağ
06-11-2011, 17:38
Sagolun 1.cı secenegı dusunecegımm

ZAAAA
06-11-2011, 19:26
abi buna bak ünvanı levrek katili bütçen 50 istediğin kadar al

[Only Registered Users Can See Links]

ZAAAA
06-11-2011, 19:40
abi bunu alanlardan biri martı almış bunla artık düşün bir vidiodada en verimli tekniği verilio şahsen ben 2 tane alcam

ZAAAA
06-11-2011, 19:41
[Only Registered Users Can See Links]

Ege Demirağ
06-11-2011, 20:02
Saol abicim ben bunların hepsini araştırdım foçada balıkçım var onda varmıdır bilmiyorum.Varsa mutlaka alıcam herkes öneriyor :D river2sea markalı bir sahte görmedim inş bulurum :D

Ege Demirağ
06-11-2011, 20:06
Bu açtığım forumda cevabımı buldum ama surecatch rapala yozuri pelican gibi markalardan önerin :D

yağızalp sana ayrıca tskkr ederim ama sen alacaksan 2 tane alma bir tane bunun G15R Nolu suni balığını al 2.ci olarak ta ([Only Registered Users Can See Links]) öneriyorum bunla yakalayamazsan valla sana birşey diyemeyeceğim :Dben ilk levreğimi bunun renklerine benzer bir sahte ile aldım.

ZAAAA
06-11-2011, 20:31
abi sağol fiyat olarak çok iyi

Ege Demirağ
06-11-2011, 22:11
nedemek abicim sen iste ben araştırıp bulurum sana :D yeter ki yakala mutlu ol

Taygun KOCABIYIK
08-11-2011, 08:17
Ufak bir bilgi kıyıdan avlanırken sking (batıcı) değil floating (yüzücü) tipte sahte yem seçmelisin.

Ege Demirağ
08-11-2011, 14:21
Tesekkur ederım ben sınkıng olanı zaten tekneden ıcın almıstım kıyıdan cekeyım dedım

Ege Demirağ
17-12-2011, 13:49
Ege kardesim bir kac kurus harcligininda cebinde kalmasi adina sana atcekte (levrek avi) icin onerebilecegim iki secenek asagidadir:
1) River 2 Sea Rover in G15R modeli son derece avci suyu sacarak gelen bir suni yemdir.
2) Ragot Raglou marka muhtelif boylarda silikon yemlerlede iyi avlar yapabilirsin
Tabiki uzaga atimlar icin spirilino samandira kullanman kosulu ile
umutla kalman dilegimle...

River 2 sea roverin önerdiğiniz sahtesi çok iyi ancak g15r si yok g12r daha iyi diyolar ama o da yokmuş bende renk kodu ha06 olanını alacam sizce nasıl ??

kadir 06
18-12-2011, 18:21
Ege kardesim vermis oldugun modeller de pek tabiki is gorur.G12R modelide son derece avci bir modeldir.Sahte secerken hava ve deniz durumuna ruzgarin esis yonune,gece yada gunduzmu av yapacaksin ona gore model ve renk secimleri farklilik gosterir.Su unutulmamalidirki her zaman teorik olarak acik renkli tonda sahteler gunun ilk isiklarinda (tan yerinde) ve gunun bitiminde (gunesin kizila dondugunde)iyi ve verimli is yaparlar.Yanilmiyorsam HA06 modeli uskumru desenli bir modeldir,buda sabahin ilk isiklarindan ogle vakitlerine kadar is gorur ancak yine bilinmelidirki o anki doga kosullari cok cok onem arz eder.Umutla kalman dilegimle....