RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   İskenderun / Hatay (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1719)

lineerman 11-05-2008 19:12

wayyy alper kardeş yine yapmışsın numaranı.tebrikler...bu sefer tadına bak ama..:)
bu arada arsuzdaydım iskelede pek bi numara yoktu.benim tuttuğum orfozun dışında:)
orada paso gümüşe şiş geçirip at çek yapıyorlar artık sahteden ümit kesmişler...söylentiye göre daha lüfer 1 ay buralarda olurmuş:)duyda inanma komşu..:)

walras 11-05-2008 20:15

tadına bakma ihtimalim sayısal lotodan 6 yakalamaktan daha zor..abi yarın buradayım gitmicem antakyaya.. 5 gibi damlarım özel olmayan kıyıya:) orfoz da iyi bi balık abi bozma morali:P umarım yarın görüşürüz.. selamlar

araştırıcı 12-05-2008 06:44

Alper Tebrik ederim...

Balık güzel görünüyor.. :) Keyifli avlarının devamını dilerim..

Selamlar..

HALDUN YALIMLI 12-05-2008 06:47

İskenderunlu arkadaşlar kofanayı kırıyorlar maşallah. Resimler güzelde iki satırda anlatım ve sahtelerin resimlerini eklerseniz, daha bir güzel olacak diye düşünüyorum. Daha iyi avlara. RASTGELSİN

walras 12-05-2008 06:54

giden sahteler havada oksijenle sürtünmeden oluşan ısıdan moleküllerine ayrıldı zannımca..tekrar birleştirmesi zor olacak.. donanımlı tekne lazım..

7 fark'ın 7'si de balıklarda:) o 2 kilo benimkisi 750 gram:(
bide benim kamışım shimano:)
bugün dün kovalayanı alırsam farkı "0" a indirmiş olurum:) teknesiz:) özel olmayan kıyıdan..
sevgiler

walras 12-05-2008 07:08

Alıntı:

HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi (Mesaj 51703)
İskenderunlu arkadaşlar kofanayı kırıyorlar maşallah. Resimler güzelde iki satırda anlatım ve sahtelerin resimlerini eklerseniz, daha bir güzel olacak diye düşünüyorum. Daha iyi avlara. RASTGELSİN

dun kullandığım sahte mika bu idi.. yaklaşık 35 gram..
misina: 0,28 angelkiss
makina: ecusima 4000
kamış: shimano catana

NOT: bu arada ali(1940g) fırdödü bağlama sistemi gerçekten daha sağlam oluyor..teşekkürler.. herkese tavsiye ederim..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

1940g 12-05-2008 08:04

kendi anlattığım fırdöndü düğümünü kendim denedim 1.850 gramlık balık tuttum.Ama sonra içime bir kusku düştü. test etmek için birkaç bağladım kopardım.Bazen çok güçlü bazen çıt diye koptu. Farklı bir teknik daha öğrendim. İkisini karşılaştıracağım. Test ediyim sağlam olduğuna kanaat getirdiğimi siteye eklerim....Rastgele...

lineerman 14-05-2008 20:59

iskenderunlu arkadaşlar son bir iki gündür lüfer alan varmı?

lineerman 19-05-2008 22:55

uyan iskenderun gene sessiz kaldık...
biz bu gün arsuzdaydık.iskelede. sürüler halinde lüferler geçti belki 500 tane lüfer inanılmaz güzel ve heyecanlı görüntüler.üstelik uzunda bir süre kaldılar.AMA ne varki biri bile bizim denediğimiz onlarca sahteye vurmadı.takip vardı dolayısıyla heyecanda vardı lakin balık alamadık:( canlıda denedik karakuyruk yakalayıp attık ... nafile.yumurta dökme zamanı pek vurmazmış...

gauss 20-05-2008 08:02

kurbağa

arkadaşlar artık iskenderunda lüfer zamanı bitti. yeni bir av başladı . kurbağa balığı. zehirli olacağını düşünüp geri attık. ama dişlerini görmelisiniz.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Saat 23:06.