RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Kamışlarla İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Yeni bir kamış (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8692)

serhatengin 26-01-2011 11:11

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 100344)
İkinizede bir sorum olacak arkadaşlar bu yazılarda pazarlık payı varmı:hıııı: :P:deli:Ben şu anda çok kötü oldum:deli: Şaka bir yana avlanmaya giderseniz beni unutmayın iyimi ben okadar uzağa atamam ama ikinizlede baş ederim herhalde çünkü benim kamışlar çok felaket :D

murat abicim bende çok uzağa atamıyorum tekniği öğrenmek için necati abimi bekliyorum ben maksimum şuan için 70-80 arası atıyorum bu arada davete gerek yok ara bizi canının istediği bir haftasonu çıkıyorsak eğer hemen alalım senide keyifli bir gün olur buna eminim hem senin kamışında çektiği güzel balıkları görmüş oluruz abim saygılarımla

Necati ARAT 26-01-2011 11:32

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 100344)
İkinizede bir sorum olacak arkadaşlar bu yazılarda pazarlık payı varmı:hıııı: :P:deli:Ben şu anda çok kötü oldum:deli: Şaka bir yana avlanmaya giderseniz beni unutmayın iyimi ben okadar uzağa atamam ama ikinizlede baş ederim herhalde çünkü benim kamışlar çok felaket :D

Murat burada pazarlık payı yok..:)
Ortada anlaştık.. 100-120 metre dedik..;):D:D
Eminim senin bizim takımları geçeceğini ..:)
Hatta sanırım sen kamış bile kullanmıyorsun....:helal::helal::D:D:D

Murat ÇAKMAKÇI 26-01-2011 12:20

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 100355)
Murat burada pazarlık payı yok..:)
Ortada anlaştık.. 100-120 metre dedik..;):D:D
Eminim senin bizim takımları geçeceğini ..:)
Hatta sanırım sen kamış bile kullanmıyorsun....:helal::helal::D:D:D

Necati benim kamışlar otomatik 1974 tasarımı 50veya 60 m atarlı o zamanlarda öyle çıkarılıyordu:D ama misinalar kalın belkide ondan öyledir :hıııı: acıkan balık zaten kıyılıyor;)

Necati ARAT 26-01-2011 13:02

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 100356)
Necati benim kamışlar otomatik 1974 tasarımı 50veya 60 m atarlı o zamanlarda öyle çıkarılıyordu:D ama misinalar kalın belkide ondan öyledir :hıııı: acıkan balık zaten kıyılıyor;)

Amma yaptın haaa. 1974 modelmiş...:D:D:D:D:D

Kasnakla avlanıyorum, misinalar kalın bana yetiyor diyorsun yani??:helal::helal::helal:

ali rıza acar 26-01-2011 15:56

Ben de 200 atıyorum. Beni de alın.

Taygun KOCABIYIK 26-01-2011 16:10

Kamış güzel gibi görünüyor fakat kamış yetmiyor, kurşun-misina-makina ve atış tekniği birbiriyle uygun olursa kamıştan tam randıman alınabilir.

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 100364)
Ben de 200 atıyorum. Beni de alın.

Ali Rıza abi öyle söyleme bak, o kadar atamıyorlar diye utanırlar seni almazlar yanlarına :D

ali rıza acar 26-01-2011 16:22

Haklısın Taygun'um ben de 50 mt.atarım.
( O zaman alırlar mı acaba?)

Halil İplikçi 26-01-2011 17:39

Kamış hayırlı olsun da muhabbete bayıldım:D:D:helal:

Hasan BALIKÇI 26-01-2011 17:46

güle güle kullan serhat kardeşim.:)

bu arada fazla atmayında kurşun kopar mopar mazallah yakınlarda birileri vardır.:D:D:Dbalık avlayalım derken insan avlamayın.:D

sakara 26-01-2011 19:02

Serhat kardeşim aldığın kamışı bir arkadaşımda gördüm markası kendini kanıtlamış sağlam atarı yüksek ve güçlü bir kamıştır alıştığında epey uzağa atacağından emin olabılırsin çünkü benden de uzağa atıyordu, Makinanla güzel bir ikili olacağından eminim makinanda okuma olduğuna göre geriye sana bereketli avlar yapmak kalıyor selamlar

Saat 23:26.