RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Balıklar çoştu.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9258)

ukg79 31-05-2011 18:08

Süleyman abi güzel av olmuş ellerinize sağlık tebrikler:helal:

orhan yıldız 31-05-2011 18:12

kaptanım tavalıklar bolca cıkmış tum ekibi kutlarım bizede götür bir gün hasanla ama ben kırmızılardan isterim ona göre hiç yakalayamadım yoksa gözüm acık gidecek

kupes 31-05-2011 19:31

Benim ilk tuttuğum balıktı kupes.... Rumuzumdan da anlaşılıyordur herhalde.:) O nedenle benim için ayrı bir önemi vardır ''kupes''in. Paylaşımınız için teşekkürler bereketli bir av olmuş. Her daim rasgele....

Hasan BALIKÇI 31-05-2011 19:36

yahu süleyman abi şu benim bal kovasını ver artık :D:D:D
abi senin çimacınmı amelenmi her neyse ben ondan olcam yakında :D

kaptankarabulut 31-05-2011 19:52

Alıntı:

antikacı54 tafarından gönderildi (Mesaj 107777)
Kaptan tebrikler güzel ve bereketli bir av olmuş paylaşım için teşekkürler sayenizde biz tatlıcılar deryanın balıklarınıda tanımış oluyoruz.:helal::helal:

Teşekkür ederim semih kardeşim,bir gün yolunuz buralara düşerse tuzluylada tanıştırırız sizleri...

kaptankarabulut 31-05-2011 19:54

Alıntı:

EAKSOY tafarından gönderildi (Mesaj 107781)
Süleyman abi yine bereketiyle vira demiş bize de iç çekmek kaldı uzaktayım uzaklardayım kaptanım gelince ararım bereketli avlar diliyorum

Ersoy gel artık ne işin var senin uzaklarda bak uskumrular yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar..

kaptankarabulut 31-05-2011 19:56

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 107782)
Kaptan elinize sağlık güzel bir av olmuş,özlemiştik böyle avları artık

Gönenç bundan sonra bu gibi paylaşımlarla sık sık hep birlikte karşılaşacaız.balık artık kendini göstermeye başladı..

kaptankarabulut 31-05-2011 20:05

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 107836)
Kaptan bereketli olsun.Maşallah balıklar kudurmuş gibi gelmiş desene.Allah daim etsin,rastgelsin...

Evet kamil hocam,balık çok iştahlıydı ve sanırsam bundan böylede devam eder..
Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 107851)
maşallah kaptanım bereketli bir av olmuşş darısı bizim başımıza :) bilirsin severim ben kupesi

Tam senin arzuladığın günler geldi Tuncay'cım hep ekşin herkese selam.
Alıntı:

ukg79 tafarından gönderildi (Mesaj 107858)
Süleyman abi güzel av olmuş ellerinize sağlık tebrikler:helal:

teşekür ederim.
Alıntı:

orhan yıldız tafarından gönderildi (Mesaj 107861)
kaptanım tavalıklar bolca cıkmış tum ekibi kutlarım bizede götür bir gün hasanla ama ben kırmızılardan isterim ona göre hiç yakalayamadım yoksa gözüm acık gidecek

Valla Orhan kardeşim biz şu sıralar diplerde pek gezinmiyoruz bizim arzumuz uskumru.Ama deniz bu nasipse kırmızısıda gelir beyazıda.Beklerim herdaim..
Alıntı:

kupes tafarından gönderildi (Mesaj 107865)
Benim ilk tuttuğum balıktı kupes.... Rumuzumdan da anlaşılıyordur herhalde.:) O nedenle benim için ayrı bir önemi vardır ''kupes''in. Paylaşımınız için teşekkürler bereketli bir av olmuş. Her daim rasgele....

Kupes benimde fovari balığımdır.Hem gözü hem mideyi doyuruyor...
Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 107867)
yahu süleyman abi şu benim bal kovasını ver artık :D:D:D
abi senin çimacınmı amelenmi her neyse ben ondan olcam yakında :D

Ya Hasan söylüyon söylüyon ama bi türlü miçoluk yapmıyon.Sen sözünde durmuyon..

Balikci Alp 31-05-2011 21:24

Kaptanım sana söylenecek söz yok, ekibi ve tabi ki seni çok çok tebrik ediyorum. Çok keyifli ve güzel bir av olmuş. Bereketli avların devamını dilerim.

antikacı54 31-05-2011 21:29

teşekkür ederim Süleyman kaptan inşallah geliriz yavaş yavaş tuzluya alışıyoruz sizlerin müsafirperverliğinizi gördük izmirli manisalı can dostlarımız olduğunu biliyoruz.:helal:

Saat 19:54.