RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   İzmir/Karareis Levrek Avı ve Hoş Süpriz (17.09.1011) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9735)

muratbaykent 19-09-2011 09:28

Bu güzel sürpriz yeni dostlar edinmemize ve varolan dostluklarımızı pekiştirmemize çok yardımcı oldu.Durum böyle olunca gırgır şamata had safhadaydı.Tüm arkadaşlara rastgelsin.

avlar 19-09-2011 10:35

Gerçekten çok güzel bir gün olmuş tebrikler.

CEMAKO 19-09-2011 10:39

Arkadaşlar avınız muhabbetli ve güzel olmuş
Tebrik ederim.
Anıl kardeşim sezonu ne zaman açıyoruz

gonencsenkal 19-09-2011 12:04

Taygun tebrik ederim güzel bir av olmuş elinize sağlık. Üstadlarla bir araya gelmekte güzel olmuş :) Bu arada levrekler için yem ve takım olarak ne kullandınız?

Taygun KOCABIYIK 19-09-2011 12:20

Alıntı:

Salih Reis tafarından gönderildi (Mesaj 112837)
Sevgili Taygun tebrik ederim.
kara reiste dalan tanıdıklarım var 1000 lerce levrek olduğunu her birinin 500-600 grm olduğunu söylemişlerdi. Bu zamanlar göç için uğruyor olabilirler.
güzel paylaşım için teşekkürler, dostlarla güzel bir gün geçirilmiş :)

Evet Salih abi özellikle açıkta atlayan kefaller bize büyük levreklerin oralarda olduğunu söyleyip durdu ama nasip bunlarla yetindik.

Alıntı:

muratbaykent tafarından gönderildi (Mesaj 112843)
Bu güzel sürpriz yeni dostlar edinmemize ve varolan dostluklarımızı pekiştirmemize çok yardımcı oldu.Durum böyle olunca gırgır şamata had safhadaydı.Tüm arkadaşlara rastgelsin.

Murat abi bir bakmışsın haftaya yine karşılaşmışız aynı yerde :)

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 112852)
Gerçekten çok güzel bir gün olmuş tebrikler.

Teşekkür ederim inşallah daha iyileri hepimize rastgelsin

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 112853)
Arkadaşlar avınız muhabbetli ve güzel olmuş
Tebrik ederim.
Anıl kardeşim sezonu ne zaman açıyoruz

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 112863)
Taygun tebrik ederim güzel bir av olmuş elinize sağlık. Üstadlarla bir araya gelmekte güzel olmuş :) Bu arada levrekler için yem ve takım olarak ne kullandınız?

Balıklar bir yandan, ustalarla sohbet bir yandan mutlu bir gün oldu :)

Takım olarak 0.25 misina ucuna bağlanmış 2 adet iğne kullandık yani çıplak takım hazırladık yemin ağırlığı ile gittiği kadar atıp o şekilde avlandık. Yem olarak Murat abinin tarifini yazmış olduğu palet çiftlik yeminden hamur hazırlayıp onu kullandık.

orhan69 19-09-2011 13:03

tebrikler taygun cok güzel bir gün olmuş dahada güzel keyifli avlar dilerim

kalamaki35 19-09-2011 15:56

Tebrikler...

Tebrik ederim güzel balıklar. paylaşım için teşekkürler...

Tuncay GÜNAY 19-09-2011 18:36

tebrikler kardeşim güzel bir av olmuş maşallah levrekler yeşilçam jönleri gibi ben rastgelsin dedim iyiki bereketli olmuş ya birde her balığa çıkan beni arayıp rastgelsin isterse vay halimeee telefon susmaz sanırım. :)))) bu arada siz telefonla aradığınızda ben düğün evinde ş.dışından gelen misafirlere yol yorgunluğu kahvesi yapıyordum 9 adet orta tesatüfe bakın sizin levreklerde o kadar sanırım her kahveye bir levrek :))) avlarınız hep böyle neşeli ve bereketli olsun afiyet şeker olsun
bu arada tago faceden yazıp reklam yapma :))))) görüyorum kardeşim görüyorummm :)))))

akinyildiz81 19-09-2011 22:35

o büyükleri görmek istiyorum artık.bu yıl artık bende bi trofe koymalıyım buraya :)

Saat 02:48.