RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Balıkların pazar sendrumu... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11635)

kaptankarabulut 17-07-2012 09:26

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 125325)
Süleyman abicim paylaşımlarını özlemişim,tebrikler abi rastgelsin.

Teşekkrler Tamer Artık bıundan sonra seninde bol bol kırmızılı paylaşımların olur..Nasılsa çeymeye kapağı atmışsın..:D :D

kaptankarabulut 17-07-2012 09:27

Alıntı:

orhan69 tafarından gönderildi (Mesaj 125332)
tebrikler süleyman abi coşturmuşsun yine ekibi cok daha güzel av ve günlere

Teşekkrler Orhan son zamanlarda balığın iştahı yerinde pazar hariç...:D :D

kaptankarabulut 17-07-2012 09:32

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 125333)
Kaptanım paylaşım için teşekkürler:helal:
Pazar günü içinde senin fikrine katılıyorum

Evet Murat inan pazar günlerini hiç sevmiyorum...

kaptankarabulut 17-07-2012 10:58

Alıntı:

MAVİ FENER tafarından gönderildi (Mesaj 125345)
Süleyman;
Maşallah,maşallah....Güzel raporun ve resimlerin için teşekkürler....
Hele o istavrit nedir öyle, Hormonlu istavrit....

Teşekkürler kaptanım,son zamanlarda sırtıyla aldığımız tüm istavritler böyle hormonlular..:D :D

kaptankarabulut 17-07-2012 11:03

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 125350)
Süleyman Abi özlettin kendini yine. Balıklarında seni özlemiş belliki. Senin çağırdığın gibi hepsi atlayıvermiş amcalarının kucağına. Bu sene inşallah bereketli olacak. Bakıyorum köpük kovaları doldurmadan gelmiyorsunuz. Bu görüntüleri gördükçe ilk fırsatta sizinle limanda mangalı yakmak için sabırsızlanıyorum.
Bol ve bereketli avlarının devamını dilerim. Afiyet şeker olsun.

Ahmet pazar hariç her günüm de buzluklar dolu geldi..Utanmasalar tekneye kendileri atlıyacaklar.bir iki metre altımızda zokayla alıyoruz.TAbii amcalarının şevkatli kollarına geliyorlar..:D :D

Umarım senelik iznini bitirmemişsindir.Ağostos sonu veya eylül ilk haftası yapalım şöyle güzel bi mangal keyfi limanda...:D :D

kaptankarabulut 17-07-2012 11:07

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 125358)
Değerli Üstadım Süleyman Kaptanım öncelikle bu güzelliği bizlerle paylaştığın için teşekkürler.Her gittiğinde eli boş dönmediğin içinde Tebrikler.
Gelelim Pazar sendromuna:benimde çok dikkatimi çekmekte.Aynı göletde hafta içi aldığım balığı cumartesi pazar alamıyorum.fazla gürültü sebebiyle olabileceğini düşünüyorum.Yakılan mangalların havaya bıraktığı koku bile sudaki balığı etkilemekte.tv de seyrettiğim bir belgeselde etle beslenen balıkların:kıyıda yakılan cesedin kokusunu alarak o bölgeye toplandığı,otla beslenen balıkların ise o bölgeyi koku dağılana kadar terkettiklerini seyretmiştim.
Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Hayrettin ustam ben teşekkür ederim katkılarınızdan dolayı.Bu işe gönül verdiğimden beridir takip ediyorum,pazar günü oldumu balık kayboluyor.Bunun gürültünün dışında bi izah tarzı göremiyorum.Ama her şey nasip..

Avların her daim bereketli geçmesi dileğimle...

TUĞYAN 17-07-2012 14:23

Süleyman abi işte budur diyorum elinize bileğinize sağlık güzl av olmuş

CEMAKO 17-07-2012 15:13

Süleyman abi yüzünü gören cennetlik misali bir türlü göremiyorduk seni
ellerine sağlık gönderin şu güzelim balık fotolarını da gözümüz gönlümüz açılsın.
Tebrik ederim abi livarınız her daim dolu olsun
rastgele

soncet36 17-07-2012 15:45

balık avına yeni merak saran biri olarak , bana bu mevsimde balık olmaz eylülden sonra gitmen lazım dediler. tabi acemi olarak bende inandım. şimdi kaptanıma bakıyorum da , ya beni fena kandırdılar ya da kaptanım bu işi çok iyi biliyor.
kaptanım avların bereketli livarın dolu olsun.
rastgelsin...

kaptankarabulut 18-07-2012 08:27

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 125380)
Süleyman abi işte budur diyorum elinize bileğinize sağlık güzl av olmuş

Çok teşekkürler Kubilay kardeşim.Sizlerinde oltalarınızın dolu gelmesi dileğimle...

Saat 23:31.