RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Tatlı su avında devrim yaratan ürün (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=104)

VOLKAN 28-09-2005 03:56

tebrıkler yaa bu konservyı kocaelıde bula bıleceğımız bı yer var mı? :dikkat:

serbaki 30-09-2005 05:42

Merhaba volkan bey

Bugünden itibaran sitemizi ziyaret ederseniz orada istanbuldaki firmanın banerı olan kısık ı tıklayın ve online alabileceğiniz adresi gösteriyor.İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.
Saygılarımla..

not..İzmir pet flora fuarında ürünümüz reptile standında sergilenmektedir..pazar günü son.

muhabbetci 29-10-2005 00:58

Denemek isterim

Alıntı:

niXiz tafarından gönderildi
Bu konu bi balıkçılık forumunda açıldığına göre işe yarar peki örnekleri varmı veya oltada kullanım şekli hakkında bilgi verirseniz sevinirim !Almayı düşünüyorum !

Serdar bey;
Sitenizi bugün gezdim, ama balıkçılık ve olta uygulamarını göremedim. Bu haberi daha önceden tv de seyretmiştim.Her haftasonu nu balıkla geçiren biri olarak uygulamaları ve denemeleri çok merak ediyorum.Yakın zamanda baraja sefer yapacağız ürünü denemek isterim.Onun içindirki denenmiş uygulama varsa ve siteye(sitenize) koyarsanız iyi olur.Ayrıca Manisada tatlısu avcısı çok, faydalı olursa size Manisa yeter.Manisaya mutlaka bayilik verin.
Hoşçakalın.

serbaki 15-11-2005 16:08

Merhaba Muhabbetçi

Beni arasanız sizinle birlikte ürünümüzü denemeyi çok isterim.Manisa da olduğunuzu yazmışsınız bende izmir deyim.Size özel mesaj attım numaralarımı gönderdim.Lütfen beni arayın.
Saygılarımla
serdar baki
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

serbaki 08-12-2005 22:02

Merhaba Arkadaşlar

Nihayet İstanbul Mısır çarşısındaki esnaf arkadaşlarımız ürünü talep edip aldılar ve setmeya başladılar.1 hafta gibi kısa bir sürede 186 adet satış yaptılar.Kendilerine sizin huzurunuzda teşekkür etmek isterim.Artık eminönünde ürünümüzü bulabilirsiniz.
Saygılarımla
Serdar Baki

serbaki 21-12-2005 20:04

İhracatın Yıldızları birincilik ödülü

Merhaba Arkadaşlar

13 Aralık 2005 Tarihinde yapılan İhracatın Yıldızları yarışmasında Çekirge İhracatımız birincilik ödülüne layık görülmüştür.İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde yapılan törenle ödülümüzü aldık.İnanın bu kadar eziyet ve uğraşmadan sonra alınan bu ödül ülkemizi yurtdışında daha iyi temsil etmek için bize çok büyük bir teşvik vermiştir.

Saygılarımla
Serdar Baki

serbaki 25-12-2005 02:46

Ankara daki olta balık malzeme satıcıları ve akvaryum toptancılarıda ürünümüzü raflarına eklemiştir.Yıba çarşısı ve çevresindeki malzeme satan arkadaşlarımızda bulabilirsiniz..Ayrıca İstanbul Mısır çarşısındada ürünümüz satışa sunulmuştur.Hiç beklemediğimiz bir konu ilede karşılaştık oda :Kedi ödül maması olarak çok büyük talep aldık.
Saygılarımla
Serdar Baki

zlf 24-03-2007 16:09

bunu soylemekten yarar var dıye dusunuyurum arkadaslar en guzel yem solucandır bu konuda hem vıkır olalım tatlı su balıkları ıcın degısık yemler vardır dolasıyla bılyursunuz zazan cok ıstahlı bır balıktır ne takarsan alır ama solucandan vaz gecmeyın :dans: yenı sezun ıcın rast gele arkaslar

kya55 24-03-2007 18:32

Ben çekirge ile tatlı su kefalinde ve alabalık da oldukca başarılı sonuçlar alıyorum.

turna 27-03-2007 11:34

Kefal ve alabalık için en ideal yem küçük ot çekirgeleridir.konserve çekirgeler
boyları büyük, yani meşhur tarlalara zarar veren çöl çekirgelerinden.

Saat 03:15.