RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Öneriler, Eleştriler, İstekler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=33)
-   -   18 Aralık Seferihisar Sığacık balık avı etkinliği hediyesi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10202)

Anıl ÜNALAN 06-12-2011 11:59

Organizasyonun genel olarak en büyük balıklarını tutan ilk 3 kişiye ayrıyetten ödüllerde gelecektir ;) süpriz olsun :)

Ege Demirağ 17-12-2011 10:34

Peki ahtapotta sayılıyor mu ? :D veya kaya balığı falan :P

Tuncay GÜNAY 17-12-2011 16:34

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 117419)
Organizasyonun genel olarak en büyük balıklarını tutan ilk 3 kişiye ayrıyetten ödüllerde gelecektir ;) süpriz olsun :)

saygı değer dostlarım bu siteye katıldığım ve org. iştirak ettiğim günler geldi aklıma isimlerini bildiğim kendilerini tanımadığım insanlar topluluğu derken toplandık org. için denizliden geldim aralarına ailem ile birlikte balık tutmaktan anlamıyordum org. günü de tutduğum 3-4 tane kupes di derken akşam oldu toplandık toplu foto için aaa birden hediye kamış ve oltalar çıktı :)) kimlere mi verildi söyleyeyim fazla balık tutamayan :)) bana denizliden gelip katıldığım için bir diğeri ahmet tarih kardeşime istanbuldan geldiği için diğer 3 tanesi de büyük ve çok balık tutan arkadaşlaraaa.:helal::helal::helal: diyeceğim şu bu yazıları okurken anılarım tazelendi bir anda bakın sanal dostluk reele dönüşüp neler oluyor şimdi bir ayağım izmirde sitenin moderatörü bile olmuşum ahmet kardeşim de öyle

güzel fikir

ustam18 17-12-2011 23:17

Tuncay kardeşim işte böyle forumların dostluk kardeşlik açısından önemli olmasının nedeni budur.2006 yılında üye olduğum bir forumun 2007 deki bir org. katılmıştım.org. giderken aracımın yan ve arka camına A4 kağıda bastığım forumun logosunu yapıştırmıştım.Adapazarı merkezde şöyle bir gezinirken yanıma bir araç yaklaştı sağa çekmemi işaret etti.bende müsait bir yere çektim arabadan indim sanki kırk yıllık arkadaşmışız gibi karşılandım.toplanma merkezinde de aynı ilgi ile karşılandım.daha sonraki org.larda da aynı ilgi sürdü.katıldığım tüm org.larda inanın (yaşca biraz büyük olduğum için) bir baba bir abi gibi karşılandım.İzmir e de gelmek istiyordum ama hem havaların soğuk olması hemde iş durumu elvermedi.hediye olayına gelince:gösterilen ilgi ve misafirperverlik en büyük hediyedir.yeni dostlarla karşılaşmak ve onlarla tanışıp bir bardak çay içmek en büyük kazançtır.
Avlarınız bereketli olsun Rastgele.

MAVİ FENER 18-12-2011 01:38

Sabriye selam, yola devam...Aynen düşünceni paylaşıyorum...bendeniz de İstanbuldan bol şans diliyorum...Haydi RASTGELSİN..

sabri güngör 19-12-2011 07:44

Alıntı:

MAVİ FENER tafarından gönderildi (Mesaj 117889)
Sabriye selam, yola devam...Aynen düşünceni paylaşıyorum...bendeniz de İstanbuldan bol şans diliyorum...Haydi RASTGELSİN..

Aleykümselam Kaptanım :)

Saat 03:58.