RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Üye olma ve Forum Kullanma Kılavuzu (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Youtube sitesi üye olmak,video yüklemek... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2297)

giritli 24-01-2007 12:03

İshak abicim ellerin dert görmesin...

aganta borina borinata 24-01-2007 14:19

ishak abi ellerine sağlık...walla yakında sen hack yapacaksın...bak demedin de me:D ...

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele 24-01-2007 16:23

Doğan'ım teşekkürler....Abisi sora sora ''bağdat bulunur ''derler ya.....Bende başda sen olmak üzere sora sora bir şeyler yapmaya çalışdım.Şimdi ki,merakım videolara yazı eklemek.Movimekar mı ne varya onla oluyormuş.İlle velakin benim foto makinası videoları MOV tarzında kaydettiği için yapamıyorum.İnşallah uğraşa uğraşa onu da öğreneceğim.

Taygun KOCABIYIK 24-01-2007 16:34

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Doğan'ım teşekkürler....Abisi sora sora ''bağdat bulunur ''derler ya.....Bende başda sen olmak üzere sora sora bir şeyler yapmaya çalışdım.Şimdi ki,merakım videolara yazı eklemek.Movimekar mı ne varya onla oluyormuş.İlle velakin benim foto makinası videoları MOV tarzında kaydettiği için yapamıyorum.İnşallah uğraşa uğraşa onu da öğreneceğim.

İshak abicim öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum ve bu başlığı sabitliyorum
ayrıca benim makinada mov uzantılı kaydediyor onunla ilgili bir program var seninle msn üzerinden bu konuyuda halledelim :)

Rauf 24-01-2007 21:32

İshak bey arkadaşım gercekten harika bir calışma,güzel bir anlatım evvela başta ben olmak üzere bu konulara yabancı arkadaşlar icin bulunmaz bir kılavuz niteliği taşıyor ellerine emeğine sağlık cok teşekkürler dostum rastgele.

aganta borina borinata 25-01-2007 07:07

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi

ishak abi movie maker çok güzel bi program...bununla video klipler film montajları yapıyorsun...çok işine yarayacağından eminim...hatta bu filmleri youtube da yayınlayabilirsin...

mov dosyasını jpeg e çevirmek için msn den yardımcı olmaya çalışırım....

rastgelsin...

giritli 26-01-2007 15:11

İshak abicim...en başta doğanın sonra senin sayende ilk video mu gönderdim...
Tabi videoyu çeken tagoma da çok teşekkür ederim...
Bişey sorucam...movie maker dan yaptığımız slayt show larını da youtube a gönderebiliyormuyuz acaba...

Güven ÖZYELDAN 26-01-2007 15:16

Kardeşim video diyonda hani linki nerde bir seyredelim bakalım ilk flim çalışman nasıl olmuş başroldeki performansın falan :D

Taygun KOCABIYIK 26-01-2007 18:20

Alıntı:

giritli tafarından gönderildi
İshak abicim...en başta doğanın sonra senin sayende ilk video mu gönderdim...
Tabi videoyu çeken tagoma da çok teşekkür ederim...
Bişey sorucam...movie maker dan yaptığımız slayt show larını da youtube a gönderebiliyormuyuz acaba...

Tabiki gönderebiliyorsun abicim ;)

theimam35 26-01-2007 19:59

İshak Bey Sayenİzde You Tube Ye Üye Olduk Pekİ Vİdeo Nasil İndİreceĞİz.

Saat 12:26.