RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Hasan Ustadan Çupra Raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5323)

muratbaykent 30-10-2008 10:46

Hem av raporunuza hemde kıyıların kirlenmemesi konusunda gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederim Hasan bey.Tebrikler harika av olmuş.

nevzat 31-10-2008 16:56

Hasan abi tebrik ederim.

Emre 01-11-2008 14:34

Alıntı:

hasan64 tafarından gönderildi (Mesaj 56643)
çok sağol emre kardeşim güzellik sizlerde.:)
güzel kardeşim emre bundan böyle kural koydum.kesinlikle sitemizde avlak yerlerimi söylemiyeceğim.ama site üyelerimizden kim olursa olsun öğrenmek isterse özel mesaj veya msn üzerinden her türlü yardımda severek bulunurum.

nerden çıktı bu şimdi diye düşünen abilerim kardeşlerim ve dostlarım muhakkak olacaktır benim çok sevdiğim ZEYTİNLER avlağının son halini görenler bana hak verecektir.

herşey sadece balık tutmak deyildir önemli olan bulunduğun ortamı temiz tutmaktır.burada sadece balıkçı arkadaşlar suçlu deyildir belki bende suçluyumdur.çiftlikler hepimizden daha suçlu daha ne söyleyeyim.ZEYTİNLER adeta bundan 8 sene önceki HALKAPINAR gibi olmuş kıyılar ise HARMANDALI çöplüğüne dönmüş.eğer sırf bu yüzden kızacak arkadaşlarımız varsa yada olursa canları sağ olsun diyorum

sevgiler saygılar

hımmm çok haklısın abicm bu kararını saygı ile karşılıyorum....sevgilerle emre kardeşin...

Hasan BALIKÇI 01-11-2008 15:38

Alıntı:

Emre tafarından gönderildi (Mesaj 56729)
hımmm çok haklısın abicm bu kararını saygı ile karşılıyorum....sevgilerle emre kardeşin...

Emre kardeşim dilediğin zaman özelden yaz sana her türlü yardımda bulunayım hatta geogle earth tan nokta ile belirteyim.

sevgiler saygılar

ADNAN 02-11-2008 16:05

Haso kardeşim resimleri göremedim ama yine ortalığı dağıttığın belli oluyor canım kardeşim fırsat kolluyorum gidebilmek için çakılı kaldık karada ....

Teaser 02-11-2008 16:58

Hasan Abim tebrikler :helal: Her ne kadar fotoları göremesem de ya kıyım yapmışsındır yada takoz gibi çupraları çekmişsindir ;) Afiyet şeker olsun ...

Caner BALIKÇI 02-11-2008 20:42

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 56755)
Haso kardeşim resimleri göremedim ama yine ortalığı dağıttığın belli oluyor canım kardeşim fırsat kolluyorum gidebilmek için çakılı kaldık karada ....

:helal::helal::helal::helal::helal::helal:
Adnan Abi sen nerdesin abi yaaaaaaa:'(....?Olmuyo böle yanlız...

Saygılar..Sevgiler

Taygun KOCABIYIK 04-11-2008 09:49

Fotoğrafları gelen şikayetler üzerine yenileyip düzelttim :)

Hasan BALIKÇI 04-11-2008 17:14

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 56755)

ooooo adnan abicim resimleri göremediğine çok sevindim biliyomusun :görseydin sanırım delirirdin :D
hadi artık ben seni çok özledim bi balık yapalımda sohbetimiz olsun :Pyoksa herkez senin balık tutmayı unuttuğunu sanedecek.merak etme gittiğim yerde fazla ısparoz yok bilgin olsun:deli:

seni seviyorum adnan abiiiii

sevgiler saygılar

alabora16 04-11-2008 17:26

hasan abi yine konusturmusun klasını tebrikler..

Saat 08:01.