RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bakın burda kimler varmış (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6229)

ümit albayrak 07-10-2009 22:34

Alıntı:

Süleyman ONUR tafarından gönderildi (Mesaj 62983)
oo ümit sendemi buranın yolunu yeni buldun:D:D
neyse kardesim hos geldin:P

Levreklerin efendisi,hoşbulduk kardeşim.Burayı yeni bulmadım,ama prensip gereği katılımda bulunmuyordum sadece o kadar;)levrekleri özledik senin bu arada;)

ümit albayrak 07-10-2009 22:36

Alıntı:

ibrahimz35 tafarından gönderildi (Mesaj 62984)
Ümit Bey, aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi dostlara her zaman yerimiz var.

Abi sağolasın sen inceliğinden bize bey diye hitap etmişsin ama,bizde samimiyetimize istinaden abi dedik hoşgör,;)sıcak karşılamanız için candan teşekkürler....

Hasan BALIKÇI 07-10-2009 22:38

Alıntı:

ümit albayrak tafarından gönderildi (Mesaj 63006)
Eyvallah Hasan abim,içten karşılaman için saol:helal:inşallah hep daha iyiye daha güzele,herşeyin güzel olacağından kuşkum yok,en azından bazı şeyleri tecrübe ettik:cool::cool::cool:Bu arada artık geniş olmasa bile aranız ben sıkışırım,bu kadar güzel insanı bi arada bulmuşken kaçırmayım dedim;)

herşey gerçek dostluklara yelken açmak :)sadece paylaşım sevgi saygı

balık bahane dostluk şahane diyelim

sevgilerimle tekrar hoşgeldin :)

ümit albayrak 07-10-2009 22:38

Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 62985)
Ümit kardeşim hoşgeldin :) paylaşımlrını ve sohbetlerini özlemedik desek yalan olur:D:D:D hakikatli kardeşim tekrar hoşgeldin :) Selamlar.

Sağolasın Sargozum Memedim:Pne yalan sölim bende sizleri özlemişim,burada seni görmek güzel;)

ümit albayrak 07-10-2009 22:40

Alıntı:

muratbaykent tafarından gönderildi (Mesaj 62987)
Merhaba Ümit bey.Aamıza hoşgeldiniz.Verdiğiniz harika dostluk mesajları için ayrıca teşekkürler.

Hoşbulduk Murat abi,beni bu şekilde içten karşıladığınız için ben teşekkür ederim,sağolun....

ümit albayrak 07-10-2009 22:42

Alıntı:

discus tafarından gönderildi (Mesaj 62990)
kardeşim hoş geldin sefalar getirdin.elbette tek çıkarımız var oda sağlam dostluk için...

Sağolasın kardeşim,doğru bildiğini doğru yaptığına inanan insanlar burda olduğu için burdayım,tekrar bi arada olmak harika;)

ümit albayrak 07-10-2009 22:43

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 63011)
herşey gerçek dostluklara yelken açmak :)sadece paylaşım sevgi saygı

balık bahane dostluk şahane diyelim

sevgilerimle tekrar hoşgeldin :)

Saol be abim,senin ne kadar içten olduğunu bilmek beni rahatlatan en önenli unsur,balık illaki bahane,dostluklar baki kalsın bize yeter;)

Süleyman ONUR 07-10-2009 23:25

Alıntı:

ümit albayrak tafarından gönderildi (Mesaj 63009)
Levreklerin efendisi,hoşbulduk kardeşim.Burayı yeni bulmadım,ama prensip gereği katılımda bulunmuyordum sadece o kadar;)levrekleri özledik senin bu arada;)

bakarsın beraber tutarız o levrekleri ümit ne dersin az kaldı
:rolleyes:

Yağız DEMİR 07-10-2009 23:34

ümit kardes hosgeldın

Necati ARAT 08-10-2009 07:02

Alıntı:

ümit albayrak tafarından gönderildi (Mesaj 62941)
Arkadaşlar herkese merhabalar,duydunki tüm dostlar buradalarmış,kambersiz düğün olmaz dedim bende geldim,aranızda yer vardır umarım,sevgiler selamlar herkese,dostluk çıkarsız kardeşlik için hoşgeldim;););)

Vayy kardeşim hoş geldin...
Davete icabet gerekir diyerek ve bizleri kırmayarak geldiğin için çok teşekkür ederim..
İşaallah aradıklarını burada bulabilirsin..
Şeytan araya fitne sokmaz sa burası tam yeri ...
Haydi RASTGELE...

Saat 09:04.