RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   03.01.2010 Foça Kıyı Avı ... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7073)

ocaklar 19-02-2010 20:30

Alıntı:

faruk35 tafarından gönderildi (Mesaj 73867)
hoşgeldiniz,iyide etmişsiniz.sazlıca plajı dediğiniz yer eski foçadamı yeni foçadamı?olta attığınız yerin tabanı kummu yoksa taşlıkmı?ben nezaman eski foçadan atsam hep takılıyor bir yığın iğne ve kurşun bırakıyoruz yaşadığımız streste çabası.stres atmaya gidiyoruz daha çok strese giriyoruz takılınca.

oralarda dalan biri olarak bilgi vereyim istersen.yeni foça dan eski foçaya giderken bulunan bir plaj.tabelasını görürsün zaten.plaja girmeden hemen sağ taraftan bir yol balık çiftliğinin iskelesine doğru gider.çiftliğin binaları teknesi falan vardır.iskelenin oradan olta atabilirseniz yaklaşık 25-30 metrelere oltanız iner.zemin kayalıktır.iskelenin sol tarafına plaja doğru atarsanız geniş kumluk bir zemin var oraya denk getirebilirsiniz zeminde balıkların yuvalanabilecegi lastikler falan var.içlerinde bolca balık saklanıyo.iskeleden atamazsanız daha ilerlere gitmeniz gerekir oralarda genelde kayalık bolca takılır.benim tavsiyem iskelenin tepesinden atmanız.karşıya yada sol tarafa atarsanız kesin balık alırsınız.birde hemen önünüze sabah suyu levrek için kurşunsuz olta yapıp atın.keratalar kıyıya kadar geliyorlar..bol avlar..

Mehmet BODUROĞLU 20-02-2010 07:14

Alıntı:

ocaklar tafarından gönderildi (Mesaj 73886)
oralarda dalan biri olarak bilgi vereyim istersen.yeni foça dan eski foçaya giderken bulunan bir plaj.tabelasını görürsün zaten.plaja girmeden hemen sağ taraftan bir yol balık çiftliğinin iskelesine doğru gider.çiftliğin binaları teknesi falan vardır.iskelenin oradan olta atabilirseniz yaklaşık 25-30 metrelere oltanız iner.zemin kayalıktır.iskelenin sol tarafına plaja doğru atarsanız geniş kumluk bir zemin var oraya denk getirebilirsiniz zeminde balıkların yuvalanabilecegi lastikler falan var.içlerinde bolca balık saklanıyo.iskeleden atamazsanız daha ilerlere gitmeniz gerekir oralarda genelde kayalık bolca takılır.benim tavsiyem iskelenin tepesinden atmanız.karşıya yada sol tarafa atarsanız kesin balık alırsınız.birde hemen önünüze sabah suyu levrek için kurşunsuz olta yapıp atın.keratalar kıyıya kadar geliyorlar..bol avlar..

Mehmet bilgiler için teşekkür ederim bende :)

Yağız DEMİR 20-02-2010 07:44

ulasş bey aramıza hos geldın keyıflı paylasımlar bu arada ımza ayarlarınızı yaparsanız sevınırım hıtapta kusur etmemek adına :D

adolomorola 20-02-2010 12:46

Aramıza hoşgeldin ...;)
Gelir gelmez bombaları patlatmış olman bizleri sevindirdi.;)
Paylaşım için teşekkürler...;)

Hasan BALIKÇI 20-02-2010 14:15

ulaş aramıza hoş geldin:)çokta iyi geldin :)kalıcı ve katılımcı paylaşımlar dilerim

ukg79 20-02-2010 16:26

bende sizlerin arasında olmaktan mutluluk duyuyorum.herkes için bol bereketli bir sezon olsun diyorum...

ocaklar 20-02-2010 17:07

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 73895)
Mehmet bilgiler için teşekkür ederim bende :)

benim için zevkti.ben teşekkür ederim...

faruk35 20-02-2010 18:40

Alıntı:

ocaklar tafarından gönderildi (Mesaj 73886)

mehmet abi bilgiler için çok teşekkürler,çok makbule geçti not edip en kısa sürede deniycem,sağolasın.

discus 20-02-2010 19:33

ulaş aileye hoşgeldin keyifli forumlar...

ocaklar 20-02-2010 20:39

Alıntı:

faruk35 tafarından gönderildi (Mesaj 73939)
mehmet abi bilgiler için çok teşekkürler,çok makbule geçti not edip en kısa sürede deniycem,sağolasın.

verdiğim bilgiler ışığında balık yakalarsan dahada memnun olurum.paylaşımlarını beklerim.saygılar...

Saat 01:45.