RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   1 MAYIS Sığacık Organizasyonu FOTOĞRAFları (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9111)

Kamil ESEN 02-05-2011 09:44

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 105697)
Hele hele kaptanlarımızın uskumru ızgaraları bir harikaydı....

Süleyman abi bende çok beğendim balığın tadını.Gerçekten diğer teknecilerin yaptıklarına hiç benzemiyordu..Bunlar yemek işinde 1. sırada.Ayrıca bizim teknemizde 5-6 kez çay servisi yaptılar.

kemalhot 02-05-2011 13:54

manisa grubu

selamlar arkadaşlar. çook yer değiştirdik tam balığı bulduk kaptan burdanda gidelim dedi hep gezdik yollarda gecti ömrümüz. iyi bir pazardı teşekkürler.

Necati ARAT 02-05-2011 14:18

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 105661)
Bunlarda benden(Kamil ESEN)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Kamil abim teşekkürler..:helal:

İrfan abim Kırmızıyı almış bakıyorumda..:helal:
Sende, İrfan abimin Kırmızısıyla poz vermişsin sanıyorum..:)
Hasan abide yakalamış Hakanı..;)

Hayırlara vesile olur inşaallah..;):D:D

Yağız DEMİR 02-05-2011 14:26

cok keyıflı bır organızasyon oldugu her halınden bellı valla hem neselı hem eglencelı ve balıklarda cesitli katılan herkezı tebrık ederım ee tabı resımlerın devamınıda buyuk bır ılgıyle beklıyor olacagım.
organızasyona katılamadıgım ıcın cok uzgunum valla neler kacırdıgım fotoraflardan belli oluyor ozel sektorde calısmanın kurbanı oldum :(

ukg79 02-05-2011 15:44

Bende Manisa grubu olarak teknemizde çok güzel eğlendik gerçektende balık bahane sohbet şahaneydi vur patlasın çal oynasın tekne servisindende çok memnun kaldım özellikle çay konusunda sayamadım arkadaşlar oldukça çok çay servisi yaptılar organizasyonda emeği geçen bütün Rastgelsin üyelerine teşekkürlerimi iletiyorum nice keyif dolu günlere dileklerimi iletiyorum umarım arkadaşlıklarımız hep böyle sıcacık tertemiz olur ayrca Hasan Balıkçı abime çok teşekkür ediyorum bizlerle ilgilendiği için.:helal::helal::helal:
:helal::helal::helal::helal::helal:

Murat ÇAKMAKÇI 02-05-2011 17:52

Hepimiz için çok güzeldi balık yapmaması bile neşemizi bozmadı bütün arkadaşlarımıza, abilerimize çok teşekkür ederim hele bilassa beni kırmadan gelen misafir olan hakan supçin arkadaşıma:helal:

Anıl ÜNALAN 02-05-2011 17:57

Gerçekten çok güzel bir organizasyona imza attığımızı kesinlikle düşünüyorum.
Tüm misafirlerimize tekrardan çok ama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan hepinizin aynı şekilde gülen yüzlerini görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
Herhangi bir eksikle herhangi bir yanlışla sizleri karşı karşıya bırakmadıysak ne mutlu bizlere.
Kaptanların 1 tanesinden dolayı sanırım yer problemi çektik o da en büyük tekneydi sanırım bir dahaki sefere üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.
Herkese sonsuz sevgiler.

Kamil ESEN 02-05-2011 19:18

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 105729)
Hepimiz için çok güzeldi balık yapmaması bile neşemizi bozmadı bütün arkadaşlarımıza, abilerimize çok teşekkür ederim hele bilassa beni kırmadan gelen misafir olan hakan supçin arkadaşıma:helal:

Hakan gibi usta ve becerikli bir arkadaşımızı aramızda görmek gerçekten benide çok memnun etti.Ayrıca teşekkür ettim zaten kardeşime.

adolomorola 02-05-2011 19:22

Tüm sığacık organizasyonuna katılan ve katılmak isteyipte katılamayanlara dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Bornovalı 02-05-2011 19:27

harika bir org olmuş dostlar emeği geçenleri ve katılan arkadaşları yürekten kutlarım.
güzel paylaşımınız için teşekkürler.

Saat 21:24.