RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Çapariler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=47)
-   -   CAPARİ bağlamak (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2413)

varior 15-02-2007 22:19

Rauf abi, ellerine sağlık, kendimi Chesse&Peche izliyorum zannettim tek farkı sayende Türkçe birşeyler duymak oldu.. Gerçekten çok teşekkürler, anlatım süper.. Hep hazır alıyordum ama bir kerede olsa çapari yapmayı deneyeceğim, kendi yaptığım çapari takımıyla balık alırsam sayende çok mutlu olacağım.. :)
Mesajında diğer bağlantılardan bahsetmişsin, ben genelde el oltalarını kendim bağlarım, ancak kurşun bağlantısı kısmı hakkında daha detaylı bilgiler almak isterdim doğrusu... Bırakma için, dip oltası için, sallama için.. :) çalışmalarınızı dört gözle bekliyorum... Sağlıcakla..

eşref sürek 16-02-2007 00:26

abi çok teşekkürler bir şeyi bilmek kadar paylaşmakda önemli ben yeni birşey öğrenmeyi severim hele senin gibi bir öğretmen olursa rastgele

Rauf 16-02-2007 08:19

Alıntı:

varior tafarından gönderildi
Rauf abi, ellerine sağlık, kendimi Chesse&Peche izliyorum zannettim tek farkı sayende Türkçe birşeyler duymak oldu.. Gerçekten çok teşekkürler, anlatım süper.. Hep hazır alıyordum ama bir kerede olsa çapari yapmayı deneyeceğim, kendi yaptığım çapari takımıyla balık alırsam sayende çok mutlu olacağım.. :)
Mesajında diğer bağlantılardan bahsetmişsin, ben genelde el oltalarını kendim bağlarım, ancak kurşun bağlantısı kısmı hakkında daha detaylı bilgiler almak isterdim doğrusu... Bırakma için, dip oltası için, sallama için.. :) çalışmalarınızı dört gözle bekliyorum... Sağlıcakla..

savaş işte elimizden şimdilik bu kadar geldi daha iyi görüntü ve daha değişik konular da da calışıcam.inan bu capari hic zor değil devamlı dene bozuk olsun carpık olsun ama bir zaman gelir sen bile bu kadar nasıl iyi bağladığına hayret edersin yeterki hatalı bağladığın zaman nerelerde hata yaptığını bil ve tekrarında daha düzgün bağlamaya gayret et.selamlar.

blaster87 05-03-2008 23:40

hocam videodaki arkadaki forum reklamı beyaz olduğundan tam anlayamadım aslında bilginize.

nidya78 11-04-2008 21:22

Videolar için çok teşekkürler. Sayenizde bende ilk takımımı hazırladım. Yarın ik takımımı denyeceğim. Bir de kösteklerin bedene nasıl bağlandığını anlatırsanız çok sevinirim.

turna 12-04-2008 18:46

nidya 78,aramıza hoş geldin,imza ayarlarını yaparsanız sizin kim olduğunuzu öğrenmiş oluruz.bizler de nasıl hitap edeceğimizi bilelim..

nidya78 13-04-2008 10:23

:D ilk takım iş yapmadı ama yılmadım yeniden deneyeceğim. köstekleri çok kalın bağlamışım sanırım ondan dolayı iş yapmadı. bu arada bağlamayı öğrendim ya köstekleri işi arap misaline çevirdim. çeşit çeşit kçstek hazırladım. hatta bi tanesi çok ilginç oldu yavru balığa benzedi. bu bukle bukle olan bulaşık süngerlerinden kullandım sim yerine. resmen yavru balık oldu. ama iş yapmadı malesef :D

emrshn 25-10-2009 08:36

Selamlar..Bende Balıkçılığa Yeni Başlamış birisiyim..Fakat Linkler Geçersiz Sanırsam Bayağı Önce İşlendi BU konu Linkler Yenilenirse Çok Seviniim..Herkeze Rast gelsin..Ayrıca Bu Forum Sayesinde Atma Tekniğimi Geliştirdim Şİmdi 100 metreye yakın atışlar Yapıyorum Emeği Geçen Herkeze Sonsuz Tşklr..

Saat 19:45.