RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Karadan mı Tekneden mi? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8474)

Tuncay GÜNAY 08-12-2010 17:20

şahsi kanatimce kıyı avı org. katılımcı sayısına göre araziye dağılınacak takım taklavat edavat biraz külfeti yoğun teknede daha rahat olacağını düşünüyorum. verim alma konusuda tekne daha avantajlı. amatör balıkçılık sitesinin (rastgelsin) düzenlediği org. da dostluk mutlaka olmalı zaten var balıkta olmalı diyorum. en azından katılımcı arkadaşlarımızın tümü tavaları doldurabilmeli kanısındayım. o bakımdan tekne org. daha iyi olur diye düşünüyorum. aile ile katılımın sağlanmasınıda arzu etmekteyim

Murat ÇAKMAKÇI 09-12-2010 21:20

anıl çeşme ıldırda arabadan indikmi 1 saat yürümek var tabiki çizmeden varıncaya tam tesisat olmak lazım kalabalığı kaldırabilecek yer gene karareis soğuktan v.s rahatsızlana araba yakın olur ailesiyle gelmek isteyen olabilir

feross 10-12-2010 07:35

anıl bey oragnize edinde neresi olursa olsun
beraber paylaşımlar yapalım
bende katılmak isterin her nere olursa olsun

Kerem YAMAN 10-12-2010 20:03

ben tekne dedim havaların soğuk ve balığın az olması nedeniyle ama amaç olta atıp sıtres atmak değilmi kara deniz farketmez orginazyonu yapacağımız günün tarihini bekliyorum

Anıl ÜNALAN 10-12-2010 20:30

Organizasyon hakkında güzel gelişmeler var gerçekten çok güzel bir organizasyon olucak.
Anketin sonucu şimdiden belli gibi gözüküyor ama yinede anketin bitmesini bekleyip tarih ve yer tanıtımlarına ara vermeden geçeceğimize inanıyorum..
Saygılarımla..

BARBAROS.T 12-12-2010 00:06

Değerli arkadaşlar;

vallahi ne yalan söyleyeyim. Yıllardır tekneden avlanıyorum. Ama kara avı olursa bende katılabilirim. Daha keyifli ve rahat bir organizasyon olması için Tekne avı düşünülür ise hava raporu çok önemli derim... Keyifli bir organizasyon olması dileği ile...

Anıl ÜNALAN 18-12-2010 09:33

Anketimiz belirtilen sürenin bitmesiyle birlikte 12 oy farklı bir şekilde Tekneden olarak sonlanmıştır..
Ön görüşmelerini yaptığımız organizasyonumuzun tanıtım ve katılım listesine artık geçebiliriz :)
Umarım hepinizin hoşuna giden ve katılım göstermekten mutluluk duyacağı bir organizasyon olur..

Kamil ESEN 18-12-2010 09:50

Önce bir tarih belirleyelim.Ben 30 Ocak uygun diyorum.Hem okullar tatile girecek,hemde yılbaşında işleri sıkışık olanlar rahat bir döneme girecek.Havada uygun olursa 30 ocak olsun derim..

Hasan BALIKÇI 18-12-2010 15:43

çok uzun bir süre gibi geldi bana;) ama tabi sizler ne derseniz orta yolu bulup herkesin memnun olabileceği biçimde yapabilmemiz hoş olur.:)
yeterki gönüller bir olsun.:)

Anıl ÜNALAN 18-12-2010 19:30

Fırtına takvimine baktık ve teknelerle görüşmemizi yaptık 16 ocak gayet uygun bir tarih gibi gözüktü bizlere. Organizasyon duyurusu ve katılımcı listesini başlatıyorum..

Saat 22:18.