RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Rastgelsin Büyük Organizasyonu 24-25 Nisan 2010 (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7197)

CEMAKO 25-03-2010 19:51

Arkadaşlar merhaba
ismim cem çeliker 1975 doğumluyum
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker

adolomorola 25-03-2010 21:58

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 78495)
Arkadaşlar merhaba
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker

Cem yol için ayrıntılı bir rapor hazırlanacak
Eş ve çocuklarla tabiyki gelebilirsin çünki biz bir aileyiz ve böyle etkinliklerlede sanal ortamdaki birlikteliğimizi real ortama taşımış olacağız.
daha tedaylı bilgiler tabiyki yönetici arkadaşlar bildirecektir ...;)

Hasan BALIKÇI 26-03-2010 18:12

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 78495)
Arkadaşlar merhaba
Saygılarımla
cem çeliker

cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak :)katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabilir:)yem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız ;)
aile ile katılım dahada güzel olacaktır :)bende ailece gelmeyi düşünüyorum ;)

teşekkür ederiz:)

Anıl ÜNALAN 27-03-2010 03:26

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 78540)
cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak :)katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabilir:)yem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız ;)
aile ile katılım dahada güzel olacaktır :)bende ailece gelmeyi düşünüyorum ;)

teşekkür ederiz:)

Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum ;) Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...

delvel 27-03-2010 20:30

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 78564)
Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum ;) Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...

anıl ben sana özel servis ayarladım:D vıp..

Saat 21:30.