RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   1.Dostluk ve Tanışma Org. GÖRSELLERİ (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7500)

Necati ARAT 28-04-2010 08:43

Alıntı:

aykons tafarından gönderildi (Mesaj 82563)
Şahane bi organizasyon olmuş, süper eğlenceli geçmişe benziyor, bende katılmayı çok istiyordum, 23,24,25 nisan hep düğün nişan ve nikahla geçti, aileden olunca insan kaçamıyorda :), inşallah bir dahakine geliriz. Katılanlar adına çok sevindim, benim gibi katılamayanlar ise fotograflarla avunmuştur heralde :).

Çok teşekkür ederim katılımlarınız için en kötü günümüz böyle olsun işaallah..
Alıntı:

levrek tafarından gönderildi (Mesaj 82566)
Sevgili Gökhan, düğün nişan bir kere, Rastgelsin Organizasyonları her zaman.Bu yüzden bir daha ki sefere görüşmek üzere.

Sevgili Erol abi ..
Haldun abimi ve seni tanımaktan mutlu oldum..
İyiki varsınız..
Teşekkürler..
Alıntı:

ibrahimz35 tafarından gönderildi (Mesaj 82567)
Başta Hasan Abi, olmak üzere bu organizasyonda emegi gecen tüm yönetici arkadaşları canı gönülden kutlarım.

Alıntı:

ibrahimz35 tafarından gönderildi (Mesaj 82567)
Mesajları okuyuncaya kadar nerdeyse sabah oluyordu.
Anlatımlar, resimler, dostluklar, çayı, kahvesi, mangalı derken dört dörtlük bir organizasyon olmuş.
Çevre temizliğini, ayakta alkışlıyorum.
Her zaman olduğu gibi balık bahane olmuş...

İbrahim abi senide orada görebilseydik inan çok hoş olacaktı ama olsun işallah başka bir sefere ..
Kal sağlıcakla abi ..
Övgülerin için de ayrıca teşekkürler..

Hasan BALIKÇI 28-04-2010 18:08

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 82600)

Abi sende itiraf ediyorsun hee...
Şu 1 hafta geçsin sende 7 gün cezalısın bilgine..:D:D

pilavdan dönenin kaşığı kırılsın sevgili kardeşim.:D

paşalı 28-04-2010 19:29

Organisazyona katılan tüm arkadaşlarımı kutlarım.Bende orada olmak çok isterdim ama bazı sebeblerden dolayı nasip olmadı.İnşallah birdahakine.Ayrıca bu güzel paylaşımdan dolayı Necati kardeşime çok teşekkür ederim.Emeğine sağlık.

Hasan BALIKÇI 28-04-2010 19:49

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 82694)
Organisazyona katılan tüm arkadaşlarımı kutlarım.Bende orada olmak çok isterdim ama bazı sebeblerden dolayı nasip olmadı.İnşallah birdahakine.Ayrıca bu güzel paylaşımdan dolayı Necati kardeşime çok teşekkür ederim.Emeğine sağlık.

orada olmanı ençok ben istemişimdir turgay abi ama dediğin gibi durumunu bildiğimden pek umutlanmadım :)inşallah başka bir zamanda denk geliriz ;)

Kerem YAMAN 28-04-2010 20:11

orginazyona giderken gece bi anlık dalgınlıkla karareisin önünden geçip yolumuzu kaybettik hasan abim ve ekibi sağolsun uzun uğraşlar sonunda hiç sıkılmadan bize tarif ede ede sonunda yolda buluşa bildik bunlar çok taktir edilcek şeyler üç aile gitmiştik hasan abim ve ekibinin işlerini güçlerini bırakıp bizleri araması ailemiz tarafından büyük bir taktirle karşılanmıştır işte liderlik böyle yapılır tüm ekibe teşekkürler

muratbaykent 28-04-2010 20:12

Sitemizin adına ve şanına yakışır bu organizasyonun yapılmasında katkısı olan ve bu organizasyona katılıp bu güzellikleri yaşayan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.Ben katılamasamda resimlerden herkesin çok güzel vakit geçirdiğini görüyorum.Ellerinize sağlık arkadaşlar.

Denizkızı35 28-04-2010 20:51

Alıntı:

Kerem YAMAN tafarından gönderildi (Mesaj 82709)
orginazyona giderken gece bi anlık dalgınlıkla karareisin önünden geçip yolumuzu kaybettik hasan abim ve ekibi sağolsun uzun uğraşlar sonunda hiç sıkılmadan bize tarif ede ede sonunda yolda buluşa bildik bunlar çok taktir edilcek şeyler üç aile gitmiştik hasan abim ve ekibinin işlerini güçlerini bırakıp bizleri araması ailemiz tarafından büyük bir taktirle karşılanmıştır işte liderlik böyle yapılır tüm ekibe teşekkürler

Kerem bey öncelikle organizasyona katıldığınız için biz teşekkür ederiz.
Biz bir aileyiz.Ailede kimse birbirini yolda bırakmaz.Önemli olan siz ve ailenizin sağ salim oraya gelmenizdi.
O akşam hasan abi ile bizde birlikte aramaya çıktık,bu sayede hasan abi de biraz bizi gezdirmiş oldu :)
Ben ve eşim hasan abini halini yakından gördük siz orda kaybolacaksınız diye çok endişelendi
Biraz gecikmeylede olsa sağ salim geldiniz
Ama emin olun ki hasan abi sizi bulabilmek için izmire kadar da olsa aramaya gelecekti :)

Kamil ESEN 29-04-2010 06:30

Necati kardeşim,hani bizim cimbomun kahvedeki gırgır şamata fotolar.;)Hatırlayıp gülmek için iyi olacak bence.:)

Necati ARAT 29-04-2010 09:21

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 82740)
Necati kardeşim,hani bizim cimbomun kahvedeki gırgır şamata fotolar.;)Hatırlayıp gülmek için iyi olacak bence.:)

Kamil abim haklısın ama o resimler kimin kamerası ile çekildi kimde fotolar bilmiyorum..

Ama bulursak neden yayınlamıyalım aşk olsun abim..
Sen Üzülme ..
Manisa ekibi unutulmaz..

Necati ARAT 29-04-2010 09:27

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 82694)

Turgay abi İnşallah birdahakine buluşup beraber av yaparız..

Ben teşekkür ederim sevgili abim..
Saygılar..

Saat 13:26.