RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Rastgelsin Büyük Organizasyonu 24-25 Nisan 2010 (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7197)

Taygun KOCABIYIK 09-03-2010 20:24

Rastgelsin Büyük Organizasyonu 24-25 Nisan 2010

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu güne kadar internetten sitemiz aracılığıyla tanıştığımız bir çok dostumuzla, abimizle, kardeşimizle balığa gittik. Doğum günü kutladık, çay içtik, kahve içtik, gün geldi deniz kenarında bir ateş başında eski anıları yad ettik, gün geldi çamura battık gülüp geçtik, gün geldi sucuk gibi ıslandık bir köy kahvesinde soba başında kurumaya uğraştık. Ortak noktamız hep amatör balıkçığa ve doğaya karşı beslediğimiz sonsuz sevgi, saygıydı.

Artık biz bir aile olduk. Ve bu güzel aile her geçen gün büyüyor.

Düşündük ki bu birlikteliği güzel bir av organizasyonu ile pekiştirelim. Güzel bir gün geçirelim.

Hasan Balıkçı ve Serkan Karınca başta olmak üzere sitemizdeki bir çok üye ve yönetici ile uzun süredir bu organizasyonun planı kuruluyor.

Geçtiğimiz Pazar günü yani 7 Mart 2010 tarihinde dostlarımızın av yaptığı bölgede, Hasan Balıkçı'nın meşhur Karareis avlağında bu buluşmayı, organizasyonu yapmaya karar verdik.

Avlak hakkında bilgi almak için şu iki konuya bakabilirsiniz.

Bu konuyu açma işini bana veren Hasan abime çok teşekkür ediyorum, bu konuyu açan kişi olmak bile gerçekten benim için çok güzel bir duygu.

Gerekli bilgileri abilerim ekleyecektir konu altında, önemli mesajları zaten bu mesajı düzenleyip ekleyeceğim.

Yağız DEMİR 09-03-2010 20:27

TAGO KARDESIM kısmet olur ıznım denk gelırse bende PAŞA TEAM le bırlıkta orada olacam ve oraya gelen tum abı kardeslerle tanısmayı ve ıkı lafın belını kırmayı cok ısterım

discus 09-03-2010 20:27

evet nihayet büyük günün zamanı geldi inşallah çok güzel bir organizasyon yaşıyacağız arkadaşlar.gerekli tüm çalışmaların yapılacağından emin olabilirsiniz.saygılar...

Anıl ÜNALAN 09-03-2010 20:28

Manisa ve Paşa team'in tam kadro olarak orada olacağını düşünüyorum. Sınav zamanıma denk gelse bile bende orada olucağım bu güzel ortamı asla kaçırmak istemem..

Organizasyona öncülük eden abilerimize çok teşekkür ederiz.

Yağız DEMİR 09-03-2010 20:31

Alıntı:

discus tafarından gönderildi (Mesaj 76281)
evet nihayet büyük günün zamanı geldi inşallah çok güzel bir organizasyon yaşıyacağız arkadaşlar.gerekli tüm çalışmaların yapılacağından emin olabilirsiniz.saygılar...

kankaaaaa her turluuu :D:D:D:D:D:D :deli::deli::deli:

levrek 09-03-2010 20:53

Yaşa Taygun, eh havalarda kanlarımız gibi ısınmış olur...

mehmetulas 09-03-2010 20:59

nasip olursa bu büyük organizasyonda yer alıp neşe içinde
bir haftasonu geçireceğimize inanıyorun
şu paşaları bide biz tutalım bakalım hasan ustamla beraber:):)

Hasan BALIKÇI 09-03-2010 21:12

sevgili dostlarım tayguna burdan teşekkür ederim :)

bu organizasyonun kusursuz olması açısından bizler yönetim olarak her fedakarlığı severek yapacağımızdan kuşkunuz olmasın:)

bizlere yardımcı olmanız açısından olumlu olumsuz fikirlerinizi sunabiirsiniz.
gördüğüm ve anladığım kadarıyla birçok dostum bu organizasyona ailesi ile katılacaktır :)bizlerde çok büyük bir aile olduğumuza göre güzel dostluklar kuracağımıza eminim :)

şimdiden herkese hayırlı olsun :)

adolomorola 09-03-2010 21:44

Manisa Team'a bir otobüs'lük yer ayırmayı unutmayın...;)

Hasan BALIKÇI 09-03-2010 21:56

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 76320)
Manisa Team'a bir otobüs'lük yer ayırmayı unutmayın...;)

bir otobüsmü :)ben iki otobüs gelirsiniz sanıyorum :D:D

Hasan BALIKÇI 09-03-2010 21:56

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 76301)
nasip olursa bu büyük organizasyonda yer alıp neşe içinde
bir haftasonu geçireceğimize inanıyorun
şu paşaları bide biz tutalım bakalım hasan ustamla beraber:):)

inşallah mehmet kardeşim :)

Mehmet BODUROĞLU 09-03-2010 22:58

Hadi bakalım hayırlısı olsun.
Allah o günlere bir mani engel vermez ise birlikte olmaktan büyük zevk alacağız.
Fabrikada duruşta olacak diyorlar 23-24-25 Nisan için.
Durursa :)

iskorpit 10-03-2010 07:31

kesinlikle ordayım...... :)

Necati ARAT 10-03-2010 07:35

Eveet arkadaşlar beklenen gün yaklaşıyor..
Uzun zamandan beri bu organizasyon için zaman kolluyorduk..
İşallah herşey istediğimiz gibi olur,
Organizasyonda da bir arada SAKIZLI KAHVELERİMİZİ karşılıklı içmek üzere..
O zana kadar Kalın sağlıcakla..

kaptankarabulut 10-03-2010 16:27

eveeeeeet beklenen gün. :helal: :helal: :helal:O GÜN İÇİN KAPTAN KARABULUT TEKNEYLE DEĞİL KIYIDAN BALIĞA GİDİYOO.AMA HASAN KARDEŞİM BENİM Bİ SORUNUM VAR. :hıııı: :hıııı: BENİM KIYI OLTA KAMIŞIM YOK.SENİN DÜKKANDAN BANA İKİ TANE KIYI KAMIŞI ÖDÜNÇ VEREBİLİRMİSİN. ;) ;) ;) ;)

Hasan BALIKÇI 10-03-2010 17:43

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 76419)
eveeeeeet beklenen gün. :helal: :helal: :helal:O GÜN İÇİN KAPTAN KARABULUT TEKNEYLE DEĞİL KIYIDAN BALIĞA GİDİYOO.AMA HASAN KARDEŞİM BENİM Bİ SORUNUM VAR. :hıııı: :hıııı: BENİM KIYI OLTA KAMIŞIM YOK.SENİN DÜKKANDAN BANA İKİ TANE KIYI KAMIŞI ÖDÜNÇ VEREBİLİRMİSİN. ;) ;) ;) ;)

ne demek seve seve :)senden kıymetlimi süleyman abi ;)

Murat ADAK 10-03-2010 17:49

:helal:Hadi hayırlısı ALLAH(c.c.) dan bir mani olmazsa oradayım inşallah:helal:.
Sabırsızlıkla bekliyorum hepinizle yakından tanışmayı;).

delvel 10-03-2010 20:39

insallah izin olayının üstesinden gelebılırsem:) benim uzun süredir
teskere bekler gibi şafak sayma olayımda sona erecek..:)
bu güzel organizasyonda emeği gecen abilerime teşekkür ederim:)

Bornovalı 10-03-2010 20:45

ustacım kısmet olursa bende aranızdayım,bu sıcak org tanışma ve kaynaşma için en güzel fırsat olacak kanatindeyim.
Allah utandırmasın, inşallah herşey gönlümüzce olsun.

Hasan BALIKÇI 10-03-2010 20:47

Alıntı:

Bornovalı tafarından gönderildi (Mesaj 76489)
ustacım kısmet olursa bende aranızdayım,bu sıcak org tanışma ve kaynaşma için en güzel fırsat olacak kanatindeyim.
Allah utandırmasın, inşallah herşey gönlümüzce olsun.

inşallah rıdvan biladerim :)eğer yanılmıyorsam bu organizasyon muhteşem olacak :)herşeyden önemlisi site üyelerimiz çok iyi bir tanışma yapacak :);)

Anıl ÜNALAN 10-03-2010 20:55

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 76492)
inşallah rıdvan biladerim :)eğer yanılmıyorsam bu organizasyon muhteşem olacak :)herşeyden önemlisi site üyelerimiz çok iyi bir tanışma yapacak :);)

Evet abi tanışırız :) o kadar kalabalık olucaz ki diğer ülkeler bizi uydu üzerinden izliyebilicek :D demi Hasan abi uydu yayınımız mevcut :)

Hasan BALIKÇI 10-03-2010 21:21

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 76493)
Evet abi tanışırız :) o kadar kalabalık olucaz ki diğer ülkeler bizi uydu üzerinden izliyebilicek :D demi Hasan abi uydu yayınımız mevcut :)

o işlere necati abin bakacak :)sanırım irtibata geçti kanal ege ve yaban tv orada olabilir ;)bizede bu yakışır :)ünlü olcanız anıl kardeşim :D

Kamil ESEN 11-03-2010 08:01

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 76496)
o işlere necati abin bakacak :)sanırım irtibata geçti kanal ege ve yaban tv orada olabilir ;)bizede bu yakışır :)ünlü olcanız anıl kardeşim :D

Hasan abi önce seni ünlü yapcaz haberin olsun:P:P
Yapılan tüm çalışmalar için teşekkürler.Bizde burdan Manisa grubu olarak gereğini yapacağız.

onder 35 11-03-2010 10:04

selam rasgelsin ailesi, tago müsade olursa balçova olarak katılmak isteriz. bu arada hem c.tesi hem pazar iki gün mü olacak biraz bilgi verirsen sevinirim..

Mehmet BODUROĞLU 11-03-2010 10:27

Önder abi
sitemizin sloganlarından birisi
KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK
Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder.
Evet Cumartesi ve pazar gününü kapsayan bir organizasyon olacak.
Büyük ihtimalle Cuma geceden gidenler bile olabilir :)
Daha detaylı bilgiyi Taygun size ulaştıracaktır.
Kalın sağlıcakla .

Taygun KOCABIYIK 11-03-2010 10:58

Alıntı:

onder 35 tafarından gönderildi (Mesaj 76581)
selam rasgelsin ailesi, tago müsade olursa balçova olarak katılmak isteriz. bu arada hem c.tesi hem pazar iki gün mü olacak biraz bilgi verirsen sevinirim..

Önder abim sen beni teknede misafir ettin sıra bende :)
Bu sefer ben sizi kıyıda misafir ediyorum.
Ender abiyi tut kolundan getir :)

Anıl ÜNALAN 11-03-2010 11:09

Alıntı:

onder 35 tafarından gönderildi (Mesaj 76581)

Evet abi deniz kıyısında oluşturacağımız kamp şeklinde avımızı gerçekleştireceğiz. 2 gün av yapmayı planlıyoruz, havada herangi bir aksilik çıkmazsa 2 günün tamamı orda olabiliriz ;)

onder 35 11-03-2010 12:17

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 76586)
Önder abi
sitemizin sloganlarından birisi
KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK
Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder.
Evet Cumartesi ve pazar gününü kapsayan bir organizasyon olacak.
Büyük ihtimalle Cuma geceden gidenler bile olabilir :)
Daha detaylı bilgiyi Taygun size ulaştıracaktır.
Kalın sağlıcakla .

mehmet kardeşim ilgine teşekür ederim sağol.

onder 35 11-03-2010 12:19

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 76588)
Evet abi deniz kıyısında oluşturacağımız kamp şeklinde avımızı gerçekleştireceğiz. 2 gün av yapmayı planlıyoruz, havada herangi bir aksilik çıkmazsa 2 günün tamamı orda olabiliriz ;)

anıl kardeş inşallah gece kampınada iştirak etmek istiyoruz sağol.

onder 35 11-03-2010 12:21

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 76587)
Önder abim sen beni teknede misafir ettin sıra bende :)
Bu sefer ben sizi kıyıda misafir ediyorum.
Ender abiyi tut kolundan getir :)

tayguncum misafir ne demek herzaman gideriz tekneyle ancak bu sene bir aksilik oldu binemedik tekneye seneye inşallah.

Hasan BALIKÇI 11-03-2010 18:15

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 76542)
Hasan abi önce seni ünlü yapcaz haberin olsun:P:P
Yapılan tüm çalışmalar için teşekkürler.Bizde burdan Manisa grubu olarak gereğini yapacağız.

kamil kardeşim ben ünlü olmak istemiyorumki ;)beni sevenlerim ve sevdiklerim yalnız bırakmasın bundan daha iyi bir şöhret olurmu :)
ben yeterince acemiliğimle şöhretim zaten merak etme :D
ama dostlarımla güzel bir kıyı organizasyonunu gerçekleştirmek benim için ayrı bir onur ve gurur olacaktır ;)

şimdiye kadar yaptığım hiç bir şeyde karşılık beklemedim beklememde :)amacım şöhret olmak deyil amacım birşeyler öğretebilmek ve birşeyler verebilmek :)

bu güzel organizasyona tüm dostlarımızı kendi adıma deyil rastgelsin adına davet ediyorum :)

saygılar sevgiler :)

alaaddin 11-03-2010 18:47

Bu güzel ortamda bende orada olmak istiyorum. Allahtan bi mani olmassa mutlaka geleceğim. Saygılar, bu paylaşımınız için.

Doğan ÖZCAN 11-03-2010 19:14

Evet değerli dostlar
Beklenen organizayon ALLAH (C.C) izin verirse gerçekleşecek... ümit ederim çok güzel bir hava olur ve güzel anları hep birlikte yaşarız...
Ateş başı sohbetler , odun ateşinde sakızlı kahveler bol muhabbet bol kahkaha içinde geçen bir organizayon olması tek temennimiz...
Zannediyorum ki katılım çok olacak... ortamın ne kadar güzel olacağını hepimiz merak ediyor ve günün gelmesini bekliyoruz ...
Herkes için güzel bir an olması dileklerimle sağlıkla kalın...
:helal::helal::helal::helal::helal::helal:
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

ADNAN 11-03-2010 20:08

Evet Yaaa organizatör olarak bu geziyı baştan sona desteklıyorum, ben kısmetse 2 kişiyim ,

Hasan BALIKÇI 11-03-2010 22:51

Alıntı:

alaaddin tafarından gönderildi (Mesaj 76687)
Bu güzel ortamda bende orada olmak istiyorum. Allahtan bi mani olmassa mutlaka geleceğim. Saygılar, bu paylaşımınız için.

başımızın üzerinde yeriniz vardır :)bekleriz ;)çok güzel bir organizasyon olacağı belli oluyor :)

Mehmet BODUROĞLU 12-03-2010 10:44

Hasan abi.
Ben olta hazırlayacam da organizasyon için :)
kaç numara iğneden bağlayayım.
Bir el atıver olaya :)

Hasan BALIKÇI 12-03-2010 18:26

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 76790)
Hasan abi.
Ben olta hazırlayacam da organizasyon için :)
kaç numara iğneden bağlayayım.
Bir el atıver olaya :)

o kolay mehmet kardeşim.:)yardımcı olurum ben sana organizasyon günü yaklaştıkça dahada detaylı bilgiler vereceğim.;)ben hiç 1 numara ve büyüğünden başka iğne kullanmıyorumki:);) yalnız orada biliyorsun mercanda çıkıyor nisan ayında onun için 4 numara mustang iğnelerde güzel ;)

Hasan BALIKÇI 13-03-2010 15:17

Alıntı:

alaaddin tafarından gönderildi (Mesaj 76687)

inşallah kareşim :)senide aramızda görmek güzel olur ;)

Kamil ESEN 14-03-2010 13:33

Ben balık oltası getirmeyecem Hasan abi.Ne balık tuttun yarısı benim:)

kekeme 14-03-2010 15:55

inşallah bir manidarlıgımız çıkmaz.organizasyona iştirak ederiz.

Saat 00:50.