RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Denizli'li tuncay ile güzel bir gün (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7979)

kaptankarabulut 04-08-2010 18:36

Denizli'li tuncay ile güzel bir gün

Dün, eşim ve kara harp okulundan bu yıl mezun olan oğlumla balığa çıkmıştık.
Onlar balık avlarken bende kalamara takıldım. Akşam üstüne kadar sekiz on tane kalamar aldım.Onlarda kupesti izmaritti derken livarı doldurdular.:helal: :helal:
Akşam üzeri saat dört cıvarı telefonum çaldı. Arayan Denizli'li x TUNCAY'dı.Ailesiyle birlikte bize sürpiz bir ziyaret gerçekleştirmeyi düşünmüşler.Sağolsunlar.Biz tabii takımları toplayıp dönüş yoluna geçtik.Dönüş yolunda tutulan balıklar temizlendi..
Limanda buluşup kısa bir sohbetin ardından eve gelindi.Hanımlar bizi mutfağa sokup kendileri sohbete geçti. Bizde Tuncay kardeşimle kalamarları temizleyip balıkları pişirdik.Güzel bir masa sohbetinin ardından sabah saat beşte kalkmak üzere istirahata çekildik.
Sabah beş otuzda marşa basıp saat altı cıvarı pita avlak bölgemize çapayı attık.Saat dokuza kadar mercan karagözler yüzümüzü güldürdü.Vuruşların kesilmesinin ardından önce Alman bondozu ardından pınarlı altında akışa geçtik.Saat dörde kadar zaman zaman da olsa kalamarlar yüzümüzü güldürdü..
Akşam üzeri evde bir çay kahve faslından sonra kendilerini Denizli'ye yolcu ettik.Kendilerine hayırlı yolculuklar diler,tüm RASTGELSİN ailesinin oltaları dolu gelsin...

Ben ve tuncay kalamar temizliğinde.:D :D
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Balık pişirme işi tuncay'a kaldı.:D :D
Ve pişirilenler afiyetle yendi..
Eşimin ilk mercanı :helal: :helal:
Benden anında karşılık :D :D
Tuncayın eşinden güzel bir karamar :helal: :helal:
Tuncay'dan mercanlar

Ve günün hasılatı..

kturkol 04-08-2010 19:32

Ohhh Allah muhabbetinizi arttırsın. Pek güzel bir buluşma ve av olmuş. Afiyet bal şeker olsun.

kaptankarabulut 04-08-2010 19:56

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi (Mesaj 90935)
Ohhh Allah muhabbetinizi arttırsın. Pek güzel bir buluşma ve av olmuş. Afiyet bal şeker olsun.

Sağolasın Kıvanç kardeşim.Güzel bir dostluk oluştu aramızda...

Mehmet BODUROĞLU 04-08-2010 20:28

Tuncaya söyleyelim İzmir'e taşınsın :)
Güzel birlikteliklerinizin devamını dilerim Kaptanım ve Tunca kardeşim.
Allah bozmasın neşenizi.
Afiyet olmuş zaten :)
Çok daha iyileri rastgelsin ...

Anıl ÜNALAN 04-08-2010 23:53

Çok güzel görüntüler gerçekten :)
Bu dostluk manzarasına hayran kalıyorum..
Kalamarlarda gerçekten çok güzel :D Lezzetinden yenmez şimdi o balıklar :)
Mercanlarda güzel ohhh afiyetler olsun :) Sineme bol bol yedirinde topaç gibi olsun :D yanaklarını daha kocuman olsun tam sıkmalık :D

baracuda_35x 05-08-2010 03:30

güzel görüntüler :helal::helal: elinize kulunuza yüreyinize sağlık :helal::helal:

gonencsenkal 05-08-2010 06:45

Ohh maşallah Allah dostluğunuzu muhabbetinizi daim eylesin çok güzel görüntüler bunlar..

Hakkı_Ozdin 05-08-2010 12:40

Maşallah abi güzel av olmuş bu arada muhabbetinde belini kırmışsınızdır.
afiyet olsun.

kaptankarabulut 05-08-2010 16:32

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 90941)
Allah bozmasın neşenizi.

Şunun şurasında emekliliğine on sene falan bir şey kalmış. :D :D
Oda olacak inşallah Mehmed'im.....

kaptankarabulut 05-08-2010 16:37

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 90953)
Mercanlarda güzel ohhh afiyetler olsun :) Sineme bol bol yedirinde topaç gibi olsun :D yanaklarını daha kocuman olsun tam sıkmalık :D

Anıl'ım Sinem maşallah zaten topaç gibi..yanaklarıda sıkmaklık olmuş..

kaptankarabulut 05-08-2010 16:38

Alıntı:

baracuda_35x tafarından gönderildi (Mesaj 90955)
güzel görüntüler :helal::helal: elinize kulunuza yüreyinize sağlık :helal::helal:

Sağolasın Rıdvan kardeşim...

kaptankarabulut 05-08-2010 16:39

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 90960)
Ohh maşallah Allah dostluğunuzu muhabbetinizi daim eylesin çok güzel görüntüler bunlar..

Teşekkürler Gönenç kardeşim...Sağolasın.

kaptankarabulut 05-08-2010 16:41

Alıntı:

Hakkı_Ozdin tafarından gönderildi (Mesaj 90989)
afiyet olsun.

Hakkııııııııı.. Sen nerelerdesin, gittin mi?...Kazakistana....

Kamil ESEN 05-08-2010 18:57

Tabii ya işta bu kadar .Bu güzelliği yaşadıysanız, forum amaçlarına ulaşmış demektir.Yoksa balığı tutup tek başına yesen kaç para eder;)
Allah muhabbetinizi ve dostluğunuzu daim etsin.Haa unutmadan afiyet olsun:P

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:10

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 90927)
Dün, eşim ve kara harp okulundan bu yıl mezun olan oğlumla balığa çıkmıştık.
Onlar balık avlarken bende kalamara takıldım. Akşam üstüne kadar sekiz on tane kalamar aldım.Onlarda kupesti izmaritti derken livarı doldurdular.:helal: :helal:
Akşam üzeri saat dört cıvarı telefonum çaldı. Arayan Denizli'li x TUNCAY'dı.Ailesiyle birlikte bize sürpiz bir ziyaret gerçekleştirmeyi düşünmüşler.Sağolsunlar.Biz tabii takımları toplayıp dönüş yoluna geçtik.Dönüş yolunda tutulan balıklar temizlendi..
Limanda buluşup kısa bir sohbetin ardından eve gelindi.Hanımlar bizi mutfağa sokup kendileri sohbete geçti. Bizde Tuncay kardeşimle kalamarları temizleyip balıkları pişirdik.Güzel bir masa sohbetinin ardından sabah saat beşte kalkmak üzere istirahata çekildik.
Sabah beş otuzda marşa basıp saat altı cıvarı pita avlak bölgemize çapayı attık.Saat dokuza kadar mercan karagözler yüzümüzü güldürdü.Vuruşların kesilmesinin ardından önce Alman bondozu ardından pınarlı altında akışa geçtik.Saat dörde kadar zaman zaman da olsa kalamarlar yüzümüzü güldürdü..
Akşam üzeri evde bir çay kahve faslından sonra kendilerini Denizli'ye yolcu ettik.Kendilerine hayırlı yolculuklar diler,tüm RASTGELSİN ailesinin oltaları dolu gelsin...

Ben ve tuncay kalamar temizliğinde.:D :D
Balık pişirme işi tuncay'a kaldı.:D :D
Ve pişirilenler afiyetle yendi..
Eşimin ilk mercanı :helal: :helal:
Benden anında karşılık :D :D
Tuncayın eşinden güzel bir karamar :helal: :helal:
Tuncay'dan mercanlar

Ve günün hasılatı..

öncelikle tüm dostlara selam:
biz ailecek didim altınkuma tatile gitmiştik geleneksel hale gelen didim tatilimiz de deniz plaj kum güneş veee akşam 17:30 dan sonrada gündüzden topladığımız yemlerimizle hanım çocuk hepimiz kıyıdan olta attık ben 1 adet küçük mırmır tuttum olta attığımız bölge biraz kayalık olduğundan genelde takımlar kayalara takıldı koptu bu arada teleskop kıyı oltam da kırıldı :'(:'(:'( ama yinede zevkli saatler yaşadık ailecek derken ani bir kararla tatili kesip izmire gitme kararı aldık :deli::deli::deli:otelden fırladığımız gibi bastık gaza doğru izmir güzelbahçe giderken süpriz olsun diye haber de vermedik kaptanıma saat 16:00 larda 2. limana vardığımızda kaptanın arabası limanda duruyordu. hemen telefon açtım halini hatırını sordum limanda olduğumuzu söyleyince kaptanım çok sevindi hemen dönüş yoluna koyuldu :helal::helal:sıcak bir kucaklaşmadan sonra günün hasılatını akşam afiyetle yedikkkk. bu arada kaptan bütün mutfak işlerinde kaytardı işleri hep bana yıktı:D:D:D:D:D sabah erkenden de denize açıldık gerisini kaptanım çok güzel anlatmış zaten.

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:13

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi (Mesaj 90935)

teşekkürler kıvanç abi tüm dostlarımızı ara ara ziyaret etmeği amaç edindik fırsat buldukça da gerçekleştiriyoruz.

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:16

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 90941)
Allah bozmasın neşenizi.

Memedim bana kalsa bu gün urlaya taşınmak isterim birde 12 lik tekne alırım. denizden karaya adımımı atmam da ahhhh ahhhhhh imkanlar elvermiyor işte nasipppp diyelimm ansızın bir gün sanada gelebilirimmm:D:D:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:18

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 90953)

anılım teşekkürler kardeşim birdahaki gelişimde taygunu ve senide mutlaka görmek isterim. sineminde sizlere selamı var:D:D:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:21

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 90960)

teşekkürler gönenç kardeşim darısı tüm dostlarımızın başına

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:24

Alıntı:

Hakkı_Ozdin tafarından gönderildi (Mesaj 90989)
afiyet olsun.

teşekkürler muhabbetin belinide kafasını gözünü de kırdık maşallah av da bereketliydi siz dostlarımıza daha iyileri nasip olsun.

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:28

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 91007)
Tabii ya işta bu kadar .Bu güzelliği yaşadıysanız, forum amaçlarına ulaşmış demektir.Yoksa balığı tutup tek başına yesen kaç para eder;)

teşekkürler kamil hocam amaç ta bu değil miydi zaten dostluk kardeşlik sanalın reele taşınmasında küçük te olsa katkımız oluyorsa ne mutlu bizlere.

Tuncay GÜNAY 06-08-2010 11:30

Alıntı:

baracuda_35x tafarından gönderildi (Mesaj 90955)

teşekkürler rıdvan kardeşim avların bereketli olsun her daim

Hakkı_Ozdin 06-08-2010 14:01

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 90997)
Hakkııııııııı.. Sen nerelerdesin, gittin mi?...Kazakistana....

kazakistana döndüm abi iş güç ....
bu arada balığında kalamarında tadını çıkarmışsınız.
tam bir aksiyon olmuş:D

kaptankarabulut 06-08-2010 17:47

Alıntı:

Hakkı_Ozdin tafarından gönderildi (Mesaj 91050)
kazakistana döndüm abi iş güç ....
bu arada balığında kalamarında tadını çıkarmışsınız.
tam bir aksiyon olmuş:D

Evet Hakkı'cım seneye iznini bir ay sonraya, yani bu aylara denk getirde seninlede kalamarın belini kıralım....

kaptankarabulut 07-08-2010 18:58

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 91007)

Teşekkürler Kamil kardeşim,Bu form sayesinde daha nice dostluklar kurulacak..

yenal45 08-08-2010 16:01

maşallah ya şu kalamarı bi benyakalayamadım vallai yanar yanar ona yanarım şansım yok hiç ya paylaşım için teşekkürler

kaptankarabulut 08-08-2010 20:16

Alıntı:

yenal45 tafarından gönderildi (Mesaj 91096)
maşallah ya şu kalamarı bi benyakalayamadım vallai yanar yanar ona yanarım şansım yok hiç ya paylaşım için teşekkürler

Ya Yenal'lım tasalandığın şeye bak... Çık gel tutalım kalamarları...

Taygun KOCABIYIK 09-08-2010 08:52

Kaptanım süper av olmuş kalamar mercan kalite yapmışız :), aile ortamı ise gerçekten harika. Tuncay abime artık Güzelbahçe'de balık avlamayı yasaklayalım bizden fazla balığa çıkıyor :D İzmir'de olsa balık bırakmayacak.

kaptankarabulut 09-08-2010 20:10

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 91154)
Kaptanım süper av olmuş kalamar mercan kalite yapmışız :), aile ortamı ise gerçekten harika. Tuncay abime artık Güzelbahçe'de balık avlamayı yasaklayalım bizden fazla balığa çıkıyor :D İzmir'de olsa balık bırakmayacak.

Tago ne yasaklaması Tuncayı emekli olunca Güzelbahceye yerleştireceğiz..

Hasan BALIKÇI 09-08-2010 20:31

süleyman abi dostluk adına gereken bütün özellikler sende ve ailende mevcut.:):helal::helal::helal::helal:

Taygun KOCABIYIK 09-08-2010 21:06

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 91249)
Tago ne yasaklaması Tuncayı emekli olunca Güzelbahceye yerleştireceğiz..

Sosyal sigortalar kurumunda tanıdıklarım var dosyası için bi iyilik yaptırayım şu adamın emekliliği 80 yaşında gelsin :P yoksa bize balık malık kalmaz bu denizde :P

kaptankarabulut 11-08-2010 10:39

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 91257)
süleyman abi dostluk adına gereken bütün özellikler sende ve ailende mevcut.:):helal::helal::helal::helal:

Teşekkürler Hasan'ım tanıştığım dostlarımdan alıyorum bu özellikleri...

Yağız DEMİR 11-08-2010 12:04

su sofra su aıle ortamı ne kadar guzel kareler valla her ıkı aıleyıde tebrık ederım.
ama balıkllar da bır harıka vallaaa.
TUNCAY ABIIIIIII geldıgınde haberleselım bırgunde beraberbalıka gıdelım suleyman abıyle

Fatih AKDAĞ 13-08-2010 13:57

Böyle avları gördükçe kafayı yiyesim geliyo, gidemedikçede çıldırıyorum =))

Elleriniz kollarınız dert görmesin en kötü gününüz böyle olsun inşAllah..

Saygılarımla

kaptankarabulut 13-08-2010 20:18

Teşekkür ederim, fazla uzak sayılmazsın. seninle de gideriz kısmet olursa bir gün. Bak Taaa Denizli den geliyorlar....

Fatih AKDAĞ 14-08-2010 07:51

Haklısın abi ALLAH nasip eder inşallah en kısa zamanda..

Saygılar

Tuncay GÜNAY 15-08-2010 01:30

Alıntı:

Yağız DEMİR tafarından gönderildi (Mesaj 91377)
su sofra su aıle ortamı ne kadar guzel kareler valla her ıkı aıleyıde tebrık ederım.
ama balıkllar da bır harıka vallaaa.
TUNCAY ABIIIIIII geldıgınde haberleselım bırgunde beraberbalıka gıdelım suleyman abıyle

yağız kardeş sizlerle balığa gitmekten onur duyarım. yazdım mutlaka beraber gideceğiz ben biraz çok konuşurum idare edrsiniz artık:)
işleri düzeltip sakin kafayla gelmek istiyorum izmire şu aralar moraller bozuk :(

Tuncay GÜNAY 15-08-2010 01:40

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 91154)

tago patrona 3 sefer boşol dedim şu an boşuz emekliliği beklemem bak izmire yerleşirim birde 12,5 mt tekne alırım yağmur çamur demem hergün balığa çıkarım tuttuğum ilk balıkların da ismini tago koyarım buradan da günlük yayınlarım görürsün:D:D:D:D:D:D
ssk da tanıdıkların varsa yardım ette hemen emekli etsinler beni ben bari balığa götüreyim seni yoksa senin balığa falan gideceğin yokkk:D:D:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY 15-08-2010 01:45

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 91257)

hasan abi seni unuttum sanma sakın bir dahaki org. sende misafiriz. tabi daha önce gelip PAŞA TEAM la kıyı avı yapmak en buyük arzumuz bilesin.:):):):)

Hasan BALIKÇI 15-08-2010 20:31

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 91521)
hasan abi seni unuttum sanma sakın bir dahaki org. sende misafiriz. tabi daha önce gelip PAŞA TEAM la kıyı avı yapmak en buyük arzumuz bilesin.:):):):)

başımın üzerinde yerin var tuncay biladerim.:)yeterki müsait olalım paşa team da senin gibi dostlarla av yapmaktan keyif alır;)

Saat 22:03.