RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Hasan Ustadan Çupra Raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5323)

Taygun KOCABIYIK 28-10-2008 09:52

Hasan Ustadan Çupra Raporu

Hasan usta bu poyraz moyraz dinler mi gitmiş tutmuş yine çupraları :)
Akşam kendisi gerekli detayları yazar herhalde.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

shark1 28-10-2008 10:10

çok güselll. nereden çıkmış acaba

kungfucu07 28-10-2008 11:01

güzel av olmuş... keşke burdada çupra çıksa.. kıyıya çekmesi zevkli olsa gerek... :) Tebrikler... afiyet olsun. :)

Emre 28-10-2008 12:10

Hasan abicim süper bi av olmuş çupaların maşllahı var :) yem olarak ne kullandın abicim ve av yaptığın yer neresi?

paşalı 28-10-2008 17:33

Hasanım yine klasını konuşturmuşsun.Bu konuda seni tek tutarım.Tebrikler afiyet olsun.

Hasan BALIKÇI 28-10-2008 17:41

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 56641)
Hasanım yine klasını konuşturmuşsun.Bu konuda seni tek tutarım.Tebrikler afiyet olsun.

çok sağ ol Turgay abicim.abi benden daha iyileride var bu senin iyiliğin abi çok teşekkür ediyorum

sevgiler saygılar

Hasan BALIKÇI 28-10-2008 17:52

Alıntı:

Emre tafarından gönderildi (Mesaj 56636)
Hasan abicim süper bi av olmuş çupaların maşllahı var :) yem olarak ne kullandın abicim ve av yaptığın yer neresi?

çok sağol emre kardeşim güzellik sizlerde.:)
güzel kardeşim emre bundan böyle kural koydum.kesinlikle sitemizde avlak yerlerimi söylemiyeceğim.ama site üyelerimizden kim olursa olsun öğrenmek isterse özel mesaj veya msn üzerinden her türlü yardımda severek bulunurum.

nerden çıktı bu şimdi diye düşünen abilerim kardeşlerim ve dostlarım muhakkak olacaktır benim çok sevdiğim ZEYTİNLER avlağının son halini görenler bana hak verecektir.

herşey sadece balık tutmak deyildir önemli olan bulunduğun ortamı temiz tutmaktır.burada sadece balıkçı arkadaşlar suçlu deyildir belki bende suçluyumdur.çiftlikler hepimizden daha suçlu daha ne söyleyeyim.ZEYTİNLER adeta bundan 8 sene önceki HALKAPINAR gibi olmuş kıyılar ise HARMANDALI çöplüğüne dönmüş.eğer sırf bu yüzden kızacak arkadaşlarımız varsa yada olursa canları sağ olsun diyorum

sevgiler saygılar

musty 28-10-2008 18:52

hasan abı guzel bır av olmus balıklar cekısıde heyecanlı olmustur :)masallah dıyelım bende senın fıkrındeyım yer konusunda dogru dıyorsun zeytınler ne hale dındu ben 4 5 seneden berı gıdıyorum 5 tane balıkcı teknesı vardı sımdı dunyanın teknesı var balık avlamayı bılen de bılmeyende gelıyor gercı bu bır amator spor bır nevı fakat ınsanlarımız kırletıyor oldukları bolgeyı ne demısler aslan yattıgı yerden bellı olur dıye boyle aslanda olmaz ınsanda hıc olmaz :hıııı:neyse bu konular acıldıkca acılır oyuzden sen yola devam rastgele dıyorum hoscakal saglıcakla :)

Hasan BALIKÇI 28-10-2008 19:38

Alıntı:

musty tafarından gönderildi (Mesaj 56644)
hasan abı guzel bır av olmus balıklar cekısıde heyecanlı olmustur :)masallah dıyelım bende senın fıkrındeyım yer konusunda dogru dıyorsun zeytınler ne hale dındu ben 4 5 seneden berı gıdıyorum 5 tane balıkcı teknesı vardı sımdı dunyanın teknesı var balık avlamayı bılen de bılmeyende gelıyor gercı bu bır amator spor bır nevı fakat ınsanlarımız kırletıyor oldukları bolgeyı ne demısler aslan yattıgı yerden bellı olur dıye boyle aslanda olmaz ınsanda hıc olmaz :hıııı:neyse bu konular acıldıkca acılır oyuzden sen yola devam rastgele dıyorum hoscakal saglıcakla :)

mustafa kardeşim anlayışın için teşekkür ederim.tekrar ediyorum herzaman yardım ederim seve seve

sevgiler saygılar

arayadis 30-10-2008 10:06

Hasan abi fotoları göremedim şu anlık heralde bir sorun var ama gene klasını konuşturmuşsundur. Biz artık başlıkta Hasan yazdımı sonucu tahmin edebiliyoruz..
Avlak yeri söyleme konusunda da gayet yerinde bir karar vermişsin abi çünkü insanlar kıyıları, denizleri kirlettikleri yetmezmiş gibi birde yam yam gibi avlanıyorlar küçücük lidakilere kıyıyorlar...
Gelecek avlarını dört gözle bekliyoruz.

Saat 07:58.