RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   02.11.2011-Uzunada (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8344)

Fearless35 03-11-2010 11:03

02.11.2011-Uzunada

Yer:Uzunada
Yem:Sülünez,Mamun,Yengeç

Sabah 06:00' da buluşup, ayırttığımız yemleri ve kahvaltılıklarımızı aldık, uzun süredir 2-4 havayı görememiştik, bu yüzden tüm ekipte mutluluk vardı. Daha önce belirlediğimiz yere geldiğimiz, orta boylarda bir kaç mercan aldık, daha sonra ben bir tane lidaki aldım. Keyfimiz yerine gelmişti ancak
:D, açıkta gördüğümüz 10' a yakın savaş gemisi bulunduğumuz yere doğru yol yapmaya başladı :) 5 dk.ya kalmaz nefis bir bot burnu havada yanımızda bitiverdi. Son derece güzel bir üslupla bölgede tatbikat yapılacağını, ve yerimizi hemen terketmemiz gerektiğini bildirdiler, ordan uzaklaştıktan sonra başka bir yere geçtik ancak yanlış anlaşılmadan dolayı gene uygunsuz bir yerde olduğumuzu bize tekrar gelip bildirdiler. Bu arada ŞANLI ORDUMUZLA bir kez daha gurur duyduğumu belirtmeden geçemiyeceğim. Sonuç olarak karaya çıkıp benzin ilavesi yapıp,tekrar başka yerlere açılmaya karar verdik, ilk gittiğimiz yerde can yoktu daha sonra mandagöz yapmaya başladı ancak boylar çok küçüktü. Bu arada savaş gemilerinin bölgeyi yavaş yavaş terkettiğini gördük ve ilk gittiğimiz yere tamyol yapmaya başladık. (bu arada bu tarafa gideceklerin dikkatine, tatbikatın 1 hafta süreceğini öğrendik.) Oltalarımızı saldığımızda dipte gerçekten hareket vardı, iyi boylarda mercan, istavrit almaya başladık, mercanlar bir ara çifter çifter geldi. Oltanın ucundaki izmarite saldıran bir sübye de şans eseri livardaki yerini aldı:)
hava kararmasına yakın balık iyice coştu ancak karanlığa kalmak istemedik ve nasibimizi alıp yola koyulduk...Hepinize rastgelsin..
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/IMG]

mst35 03-11-2010 11:48

Tebrik ederim şanssız bir başlangıç olmuş ancak sonrasında yüzünüz gülmüş iyi bir av olmuş afiyet olsun rastgelsin....

Necati ARAT 03-11-2010 11:52

Konu için teşekkürler konu güzel balıklar güzel daha ne olsun..
Şansınız daim oltanız balıkla dolsun..

Taygun KOCABIYIK 03-11-2010 14:10

Gerçekten güzel av olmuş, tatbikat olmasa herhalde çok daha güzel görüntülerle karşılaşacaktık. Bu arada sübyenin keşke arkadaşları da teşrif etseydi ben kalamardan daha çok seviyorum çok lezzetli :)

Adem VARDARCIK 03-11-2010 14:17

Enfes görüntüler .Güzel bir av olmuş tebrik ederim.

Salih Reis 03-11-2010 15:57

Ufuk kardeşim tebrik ederim, daha niceleri rastgelsin :)

Ben bu hafta Tuzla tarafına gittim, bayağı güzel lidaki aldık zoka ve mamun ile :)

Taygun KOCABIYIK 03-11-2010 16:08

Alıntı:

Salih Reis tafarından gönderildi (Mesaj 95303)

Ben bu hafta Tuzla tarafına gittim, bayağı güzel lidaki aldık zoka ve mamun ile :)

Salih abi bu sene leyleği havada gördün :) bir karaburun bir tuzla gezip duruyorsun maşallah :)

Fearless35 04-11-2010 08:11

Alıntı:

mst35 tafarından gönderildi (Mesaj 95288)
Tebrik ederim şanssız bir başlangıç olmuş ancak sonrasında yüzünüz gülmüş iyi bir av olmuş afiyet olsun rastgelsin....

Teşekkürler, size de rastgelsin:)

Fearless35 04-11-2010 08:12

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 95290)
Konu için teşekkürler konu güzel balıklar güzel daha ne olsun..
Şansınız daim oltanız balıkla dolsun..

Çok teşekkürler...Sizin de şansınız bol olsun..

Fearless35 04-11-2010 08:13

Alıntı:

Salih Reis tafarından gönderildi (Mesaj 95303)

Salih abi teşekkürler...Lidaki yapmadı daha bizim o taraf ama seninkileri görmek isteriz..Rastgelsin..

Saat 12:44.