RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Levrek avı klasik oldu :) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8194)

akinyildiz81 03-10-2010 08:16

Levrek avı klasik oldu :)

evet arkadaşlar dünün sonucu 6 levrek 1 lüfer.fotolar aşşağıda.anlatacak pek bir şey yok.avlak dışında her şey aynı.istanbul'da insan olmayan her kayalıkta levrek oluyormuş onu gördük..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

yenal45 03-10-2010 09:11

maşallah akın yine şov yapmışsın hem deniz hem tatlısu helalolsun sana hadi şansın hep açık olsun rastgelsin

akinyildiz81 03-10-2010 09:15

Alıntı:

yenal45 tafarından gönderildi (Mesaj 93523)
maşallah akın yine şov yapmışsın hem deniz hem tatlısu helalolsun sana hadi şansın hep açık olsun rastgelsin

sağol kardeşim.bakalım bugün çıkarabilecekmiyiz.

Yassin 03-10-2010 10:26

Yine Ballı Günündeydin :))

akinyildiz81 03-10-2010 17:03

Alıntı:

Yassin tafarından gönderildi (Mesaj 93526)
Yine Ballı Günündeydin :))

bal yok yılların deneyimi var :D kuma atsam levrek çıkıyor

Hasan BALIKÇI 03-10-2010 18:05

maşallah diyelim akın biladerim.:):helal::helal::helal:
dahada iyilerine klasik olmaları alışılmış oluyor ;)bizlerde dört gözle bekliyoruz.:helal::helal::helal:

akinyildiz81 03-10-2010 21:11

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 93536)
maşallah diyelim akın biladerim.:):helal::helal::helal:
dahada iyilerine klasik olmaları alışılmış oluyor ;)bizlerde dört gözle bekliyoruz.:helal::helal::helal:

abi her gidişte büyük kaçırıyorum sorma gitsin.yasinle yarışmaya karar verdik.işk bir kaç atışta benim oltaya yakışıklılardan bir tanesi takıldı ardından yasinin oltaya başka yakışıklı takılmazmı.olacak i,ş değil adam genç ,saniyede 10 at çek yapıyor.hemen yanda küçük bir kaya buldum atar atmaz ispendek takıldı düştü.2.atışta trofeyi yanıma kadar getirdim.çenesinin altına deri altına takılmış sanırım ,kaçırdım.meraktan attığım yere bir bakayım dedim.20 kadar levrek köpüklerde dans ediyor.ardı ardına 4 levrek alıp yasinin yanına döndüm.gerçekten her gidişimizde şunu görüyorum kayalık yerlerde balık en fazla 3-4m ötede oluyor.bu yüzden sessizlik,doğayla uyumlu giysiler,görüntü vermeme önemli.birde işin sırrı en fazla 10 atış sonra başka köpüğe yol alıyorum.balık aldığım yerde duruyorum bir süreliğine.ama bu arada hızlı çalışmak lazım tabi :)

Hasan BALIKÇI 03-10-2010 21:17

Alıntı:

akinyildiz81 tafarından gönderildi (Mesaj 93544)
abi her gidişte büyük kaçırıyorum sorma gitsin.yasinle yarışmaya karar verdik.işk bir kaç atışta benim oltaya yakışıklılardan bir tanesi takıldı ardından yasinin oltaya başka yakışıklı takılmazmı.olacak i,ş değil adam genç ,saniyede 10 at çek yapıyor.hemen yanda küçük bir kaya buldum atar atmaz ispendek takıldı düştü.2.atışta trofeyi yanıma kadar getirdim.çenesinin altına deri altına takılmış sanırım ,kaçırdım.meraktan attığım yere bir bakayım dedim.20 kadar levrek köpüklerde dans ediyor.ardı ardına 4 levrek alıp yasinin yanına döndüm.gerçekten her gidişimizde şunu görüyorum kayalık yerlerde balık en fazla 3-4m ötede oluyor.bu yüzden sessizlik,doğayla uyumlu giysiler,görüntü vermeme önemli.birde işin sırrı en fazla 10 atış sonra başka köpüğe yol alıyorum.balık aldığım yerde duruyorum bir süreliğine.ama bu arada hızlı çalışmak lazım tabi :)

levrek senin işin ;)ben karışmam ama seyri güzel ustalık beceri tecrübe hepsi çok uyumlu;)senin konu ve resimlerin beni fazlasıyla memnun ettiği için söyleyecek söz bulamıyorum.kısacası akın kardeşim keyifle izliyorum o yüzden senin işine hiç karışmıyorum çünkü sen iyi bir iş çıkarıyorsun sadece seni yürekten :helal::helal::helal::helal:

devamlarını bekliyorum teşekürler akın biladerim.:)

Necati ARAT 04-10-2010 09:05

Akın harikasın..
Tabiiki levreklerde..
Paylışım için teşekkürler..
Avlarının devamını dilerim..

senol_444 04-10-2010 12:36

Levrek avcılığını istavrit avına cevirmişiniz tebrik ederim balıkların hepsi şahane.kullanmış olduğunuz sahteyi nasıl cekiyorsunuz hızlımı yavaşmı sahte su üstündenmi geliyor cekerken özel aksiyon veriyormusunuz.teşekkürler rasgele.

Saat 20:50.