RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Malzeme Üreticileri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=60)
-   -   her türlü balık malzemesi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=156)

nirvana 10-10-2005 15:47

her türlü balık malzemesi

Bugün sizlere vereceğim ikinci link aklınıza gelebilecek her türlü balık malzemesini bulabileceğiniz ve visa kartınızla sipariş edebileceğiniz bir site,aklınıza gelebilecek derken körelmiş iğnelerinizi keskinleştirmeye yarayacak aletlere (ki bunları ben izmirde hiçbir yerde bulamadım) her türlü malzeme.Denizde avlanacak kardeşlerim aşagıda verdiğim linke tıklayınce açılan sayfadan saltwaterfishing yazısını tıklasınlar.tekrar açılan sayfada solda online shopping yazan yazının altındaki seçenekleri tıkladığınızda ise aradığınız ve hatta aklınıza gelmeyen tüm ekipmanları göreceksiniz.Selamlar

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

HALDUN YALIMLI 10-10-2005 16:14

Süleyman abi harikasın sen ya senin gibi değerli bir abimizin bizim sitemize katacağı değeri kelimelerle ifade etmek mümkün değil verdiğin link gerçekten çok güzel teşekkürler.

nirvana 10-10-2005 16:30

Eğer kardeşlerimize yardımımız dokunabilirse ne mutlu .Bilgi çoğaldıkça zenginleşir, güzelleşir.İnşallah ileri günlerde daha güzel ve faydalı şeyler sunacağım.Selamlar

HALDUN YALIMLI 12-10-2005 18:25

Bizlerle paylaştığın bilgi ve tecrübelerin konusunda daha bir zenginlik olacağı konusunda eminim ve sitemiz için en paylaşımcı katılımcılardan birisin teşekkürler

Bir Dost 29-10-2005 22:39

verdiğin adres ve bilgiler için sağol arkadaşım

levrek 30-10-2005 19:49

Malzeme alımları

Selamlar,bir çoğumuz yurt dışından mutlaka almak istediğimiz ürünler vardır,ama bir kaç parça için ödenecek kargo ücretlerinden dolayı oldukça pahalıya geliyor,benim önerim yurt dışından online olarak malzeme satın almak isteyen arkadaşlar için bir havuz oluşturulsun ve toplu olarak sipariş verilsin ;) ne dersiniz?

Bir Dost 30-10-2005 22:54

Alıntı:

levrek tafarından gönderildi
Selamlar,bir çoğumuz yurt dışından mutlaka almak istediğimiz ürünler vardır,ama bir kaç parça için ödenecek kargo ücretlerinden dolayı oldukça pahalıya geliyor,benim önerim yurt dışından online olarak malzeme satın almak isteyen arkadaşlar için bir havuz oluşturulsun ve toplu olarak sipariş verilsin ;) ne dersiniz?

bence güzel bir fikir levrek sana katılıyorum bunda varım arkadaş

nirvana 01-11-2005 17:57

Erol kardeşime katılıyorum malzeme satışı yapan bu sitelerle iritibata geçilip toplu alımlarda yapabilecekleri indirim (discount) miktarları öğrenilebilir.Ayrıca bildiğim kadarıyla zaman zaman bu sitelerde bazı mallar kampanyaya sokulup fiatları oldukça düşüyor.

levrek 02-11-2005 02:02

Bu fikri, paylaşan daha arkadaşlar varsa modumuz bir havuz oluşturabilir o zaman

Taygun KOCABIYIK 02-11-2005 18:36

olur bencede gezip alıncak birşeyler bulayım bari zehirlediniz beni :D

Saat 17:55.