RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Ergun Dürüsel (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=131)
-   -   22-7-2011 Av raporu İzmir Körfezi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9476)

ergundürüsel 23-07-2011 11:34

22-7-2011 Av raporu İzmir Körfezi

merhaba arkadaşlar
arkadaşımla saat 5 gibi limandan denize açıldık .avlak yerine geldiğimizde takımları denize indirdik ama 3 saat tık yok sonra 1 tane sonra 1 tane daha sonra 2 saat tık yok sanırım balık iyice seyrekleşti .yeni kertirize doğru yola çıktık oltaları attık .10 dk bekledikten sonra benim olta doldu arkadan arkadaşımınki . ben balığı yukarı almaya çalışırken oltalar dolandı . balığı tekneye almak için kepçeyi elime aldığım anda 0.50 misinayı patlattı . Sonra arkadaşım balığı çekmeye başladı ama o kadar sert çekiyordu ki oltaya kalama ver dediğim halde o ısrar etti balığı gördük ben kepçeyi hazırlarken o zorlamaya devam etti ve onun 0.50 si de patladı hem de yeni misinası.Ama balığa arkasından bakışı unutulmaz ( 8- 10 kg civarı ) . 3 granyoz ile limana dönmek zorunda kaldık . Bu arada geçen hafta bacanakla balığa çıktığımda 3.6 kg granyoz çekti ama sanırım işlerinin yoğunluğundan siteye resimleri koyamadı onun yerine ben koyuyorum .
herkeze rastgele

takım 0.50 misina 5 numara iğne
yem iri teke
derinlik 22 m.
hava 3-5 kuzey

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

kalfahasan45 23-07-2011 12:23

kalfa hasan

Ergün tebrikler çok güzel bir av olmuş balıklar güzel Allah daim etsin dilerim daha iyileri nasip olur rastgelsin

Murat ÇAKMAKÇI 23-07-2011 22:17

ellerine sağlık abicim güzel av olmuş afiyet olsun paylaşım için teşekkürler:helal::helal:

CEMAKO 25-07-2011 10:51

Hey maşallah bu görüntülere daha ne denilebilir ki
Tebrikler

Anıl ÜNALAN 25-07-2011 14:12

Bu kadro da gerçekten balığın piri Murat abi ve Ergun abi sizi bir kez tebrik etmek yetmez gerçekten çok tebrikler :)
Murat abi bu aralar gözükmüyor kırıldığımızı iletir misin Ergun abi.

ergundürüsel 25-07-2011 15:11

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 110544)
Bu kadro da gerçekten balığın piri Murat abi ve Ergun abi sizi bir kez tebrik etmek yetmez gerçekten çok tebrikler :)
Murat abi bu aralar gözükmüyor kırıldığımızı iletir misin Ergun abi.

anıl kardeşim iletirim tabi de bu aralar işleri yoğun . bende resimleri koyduğum için ha ben ha kendi diye düşünüyor herhalde .

EAKSOY 02-08-2011 00:09

Granyozlar gayet güzel görünüyor az ama öz almışsınız bir sonraki avınızın daha da iyi geçmesi dileğiyle.. sevgiler

Saat 19:11.