RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   1.Dostluk ve Tanışma Org. VİDEOSU (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7508)

Necati ARAT 28-04-2010 08:41

1.Dostluk ve Tanışma Org. VİDEOSU

Evet değerli Dostlar..

Organizasyon neşemizi Fotoğraflarla pekiştirdik..
Bir video ile o anları tekrar yaşamak istermisiniz ??

Acizane hazırladığım Videoyu sizlerle paylaşıyorum..
Katılan ve katılamıyan tüm dostlara tekrar teşekkür ederim..

İyi seyirler..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Abdulbaki ARAT 28-04-2010 08:59

Tüm RAST GELSİN ailesine ve 1.kıyı Dostluk ve Tanışma Organizasyonuna katılan, katılmayan herkese selamlar,saygılar

Doğan ÖZCAN 28-04-2010 09:43

Sevgili Necati Abicim ;
Böylesine güzel anları çok güzel bir video ile bizlere sunduğun için ayrıca bütün resimleri ve videoları tek tek özenerek düzenlediğin için değerli vaktini bizlere ve RASTGELSİN AİLESİNE ayırdığın için sonsuz teşekkürler....
Videoyu izlerken o güzel anları tekrar yad ettik.... Ne mutlu ki gönülleri güzel olan insanlar hep bir araya geldi... PAŞA TEAM EKİBİNE DE gerek organizayon gününde gerekse organizasyonun planlama aşamasında göstermiş oldukları her türlü gayretlerinden dolayı teşekkür ederim....

Belki aramıza katılmak isteyipte katılamayanlarda oldu fakat yaşadığımız bu güzel görüntülerle her ne kadar da birebir olmasada onlarında yaşadığına bir nebze olsa inanıyorum.... Ümit ederim daha nice güzel arkadaşlıklara imzamızı atarız..... Hele şu balık sezonuda kendisini tam anlamıyla hissettirmeye başlasın burdaki tüm arkadaşlarımıza çok daha güzel görüntüleri onlara sunduğumuzda yüzlerindeki gülümsemeyi biraz daha arttıracağız tabi RABBİM izin verdiği sürece....
SAĞLIKLA NİCE GÜZEL GÜNLERE RASTGELSİN AİLESİ

SAYGILARIMLA DOĞAN ÖZCAN

:helal::helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Necati ARAT 28-04-2010 09:55

Alıntı:

Abdulbaki ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 82606)
Tüm RAST GELSİN ailesine ve 1.kıyı Dostluk ve Tanışma Organizasyonuna katılan, katılmayan herkese selamlar,saygılar

Teşekkürler oğlum..
İyiki varsın..;)
İyiki bu güzel hobi ile ilgileniyorsun..:helal:
Umut ederimki sende evlatlarınla birlikte bu tadı tadarsın ..;)
O zamanlara balık kalırsa tabiiki..:(
Alıntı:

Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi (Mesaj 82612)
Sevgili Necati Abicim ;
Böylesine güzel anları çok güzel bir video ile bizlere sunduğun için ayrıca bütün resimleri ve videoları tek tek özenerek düzenlediğin için değerli vaktini bizlere ve RASTGELSİN AİLESİNE ayırdığın için sonsuz teşekkürler....
Videoyu izlerken o güzel anları tekrar yad ettik.... Ne mutlu ki gönülleri güzel olan insanlar hep bir araya geldi... PAŞA TEAM EKİBİNE DE gerek organizayon gününde gerekse organizasyonun planlama aşamasında göstermiş oldukları her türlü gayretlerinden dolayı teşekkür ederim....

Belki aramıza katılmak isteyipte katılamayanlarda oldu fakat yaşadığımız bu güzel görüntülerle her ne kadar da birebir olmasada onlarında yaşadığına bir nebze olsa inanıyorum.... Ümit ederim daha nice güzel arkadaşlıklara imzamızı atarız..... Hele şu balık sezonuda kendisini tam anlamıyla hissettirmeye başlasın burdaki tüm arkadaşlarımıza çok daha güzel görüntüleri onlara sunduğumuzda yüzlerindeki gülümsemeyi biraz daha arttıracağız tabi RABBİM izin verdiği sürece....
SAĞLIKLA NİCE GÜZEL GÜNLERE RASTGELSİN AİLESİ

SAYGILARIMLA DOĞAN ÖZCAN
:helal::helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Doğan kardeşim bu güzel ifadelerin için bende teşekkür ederim..
Sağlığımız ve kesemiz elverdiğince hep beraber av yapmaya varım..

İşlerimin yoğunluğunu biliyorsun..
Biraz geç kaldı ama böylesi dahada güzel oldu sanırım o heyecanlı anları tekrar yaşadık..
Müsait zamanda olsaydım inan dahada güzel bir Video hazırlayabilirdim..
Ama sizleride fazla merakta bırakmak istemedim..
Kal sağlıcakla..

levrek 28-04-2010 09:59

Ellerine sağlık Necati cim,meslek icabı sanki aradan bazı görüntüler kırpılmış gibi:)

Yağız DEMİR 28-04-2010 10:03

NECATİ abı emegıne saglık ısyerınde bu fotolara ve vıdeo hazırlamaya ayırdıgın vakıt ıcın tesekkurler abıcım cok guzel bır sunum olmus o anları tekrar tekrar ızlemek ayrı bır keyıf
enbasta sen ve hasan abıye tesekkur ederım o guzel anları yasattıgınız ıcın emegı gecen herkezı tebrık ederım

Necati ARAT 28-04-2010 10:06

Alıntı:

levrek tafarından gönderildi (Mesaj 82615)
Ellerine sağlık Necati cim,meslek icabı sanki aradan bazı görüntüler kırpılmış gibi:)

Erol abi huyum kurusun..:D:D

Videolar ile o kadar uğraştım ki ..
Dahada uğraşılabilirdim..

Kurguda hatalar var ama acele olan iş bu kadar oluyor..

Teşekkürler abim..

Necati ARAT 28-04-2010 10:08

Alıntı:

Yağız DEMİR tafarından gönderildi (Mesaj 82616)
NECATİ abı emegıne saglık ısyerınde bu fotolara ve vıdeo hazırlamaya ayırdıgın vakıt ıcın tesekkurler abıcım cok guzel bır sunum olmus o anları tekrar tekrar ızlemek ayrı bır keyıf
enbasta sen ve hasan abıye tesekkur ederım o guzel anları yasattıgınız ıcın emegı gecen herkezı tebrık ederım

Ne demek Yağızım İşimiz bu biliyorsun..
İşaallah bu görüntüleri daha çook paylaşırız..

The Lunatic 28-04-2010 13:19

Çok güzel bir video Necati abi. ellerine sağlık. Ama ben en çok başta arabada yaptığın anonsu beğendim. Sanırım yakında seni ekranlarda göreceğiz :)

erkan35 28-04-2010 13:27

Benim Bi Sorum Olacaktı. O En Büyük Balık Yaklaşık Kaç cm İdi? Bizm Mırmırlar 30cm idi de :D Ama Neyse Canınız Saolsun. Emeğiniz İçin Teşekkür Ederim. Nice Organizasyonlara :) Sağlıcakla Kalın.

Saat 01:19.