RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Uzun zaman sonra yüzüm güldü... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8138)

ümit albayrak 18-09-2010 21:23

Uzun zaman sonra yüzüm güldü...

Başlıktanda anlaşılacağı üzere uzun bir sessizlikten sonra,benim gibi bahtsız bir balıkçı için iyi sayılabilecek bir av yaptım:)Hafta içinde öğretmen bir abimizin botuyla bizi balığa götürme teklifini reddemedik.Daha önce yaptığı avları anlatınca ağzımız sulandı haliyle.Daha öncedende sevgili Hasan BALIKÇI abimdenden methini duyduğum,(VALLA ŞU AN İSMİNİ HATIRLAYAMADIM:()yolunun bozuk oluşuyla meşhur koya gittik.Sabah gün doğumunda oradaydık.Botu şişirip denize indirirken bizden önce gelenlerin durmadan balık çektiklerini görmek bizi fazlasıyla heyecanlandırdı.Botu indirdikten sonra eski bir dubaya bağladık.Yaklaşık olarak derinlik 25 mt civarı.Güzel bir av oldu,lakin arkadaşımın rahatsızlanması üzerine saat 2 gibi avı neticelendirdik.Fotoğrafları ise ancak evde çekebildim.Malum balık bi hayli hızlı çalıştı.:)Ama yol berbat bozuk,sanırım arabaya bi alt takım istiycek.İşin en komik tarafıysa ilk defa kürek çekmenin verdiği acemilikle nerdeyse demirlemiş bir tekneye bodosluyorduk:Dtabi botun bir bölmesinin denizdeyken birden hava kaçırmaya başlaması çabası:DYinede benim için hoş bir gündü,daha güzelleri sizin olsun.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Resimlerin boyutları için kusura bakmayın,tüm uğraşılarıma rağmen düzenleyemedim,yönetici arkadaşlarım biraz mesai harcarlar umarım ;)

paşalı 19-09-2010 00:19

Ümit kardeşim kutlarım.Balıklar gerçektende yüz güldürecek şekilde.Afiyet olsun.

Taygun KOCABIYIK 19-09-2010 09:41

Ümit abi tebrik ederim karagözler tabak gibi maşallah.
O yerin adı kokar olmalı herhalde ;)
Bu arada fotoğraflarıda düzenledim.

Süleyman ONUR 19-09-2010 13:55

umit kardesim sewindim sonun da balık tutmussun daha guzellerini de tutarsın umarim simdiden rasgele

Raif Yelkenci 19-09-2010 16:14

Tebrikler Ümit kardeşim karagözler çok hoş afiyet olsun.

Tuncay GÜNAY 19-09-2010 16:30

maşallah zevkli be bereketli bir av olmuş. tavada fazlasıyla dolmuş. paylaşım için teşekkürler.afiyet şeker olsun

Kamil ESEN 19-09-2010 19:06

Bravo Ümit.Dönüşün muhteşem olmuş;)Daha iyileride nasip olsun,rastgelsin..

yenal45 19-09-2010 20:05

ümist kardeşim maşallah güzel bir av olmuş allah dağagüzel avlar nasip etsin rastgelsin

ümit albayrak 20-09-2010 07:14

[/center]
Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 92857)
Ümit kardeşim kutlarım.Balıklar gerçektende yüz güldürecek şekilde.Afiyet olsun.

Teşekkürler turgay abi,evet nihayetinde yüzümüz güldü:)

ümit albayrak 20-09-2010 07:17

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 92858)
Ümit abi tebrik ederim karagözler tabak gibi maşallah.
O yerin adı kokar olmalı herhalde ;)
Bu arada fotoğraflarıda düzenledim.

Sağolasın Taygun,evet meşhur kokar kardeşim.İnsanın bazen aklı durur ya konuyu açarken bi türlü hatırlayamadım adını:)Bide yolu yol olsa deyme keyfine,Bu arada mesai harcanmış fotolar için teşekkürler:helal:

Saat 03:47.