RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   01 Kasım Uskumru avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9953)

Anıl ÜNALAN 01-11-2011 17:51

01 Kasım Uskumru avı

Bugün sabah saatlerinde balık biraz iştahsızdı. Öğlene doğru mazmuz ve 5-6 tekne aynı yerde avlanmanın faydalarını görmeye başladık. Teker teker aldığım uskumrular neşemi yerine getiriyor arada çıkan kolyozlarda beni eğlendiriyordu. Misafirlerimin bugün şansı pek yerinde değildi o yüzden sadece benim tuttuğum balıkların fotoğraflarını yayınlıyorum. Aksilik olmazsa yarında denizdeyim umarım yarından sonra bozucağını söyleyen meteroloji tahmin sitelerinde yanılmalar olur :)

Uskumrular.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Kolyozlar.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Fotoğraflar telefonla çekildiği için pek net olmayabilir kusura bakmayınız.

bytt 01-11-2011 17:57

ooo maşallah ustam rastgelmiş daha da rastgelsin.....

Murat ÇAKMAKÇI 01-11-2011 18:01

E MAŞALLAH bereketli geçmiş misafirinnin şansı sana yardım etmiş belli onun yerinde ben olsaydım balıkları tutanda tuncay olsaydı kesin denize atardım onu:D ALLAH devamını getirsin

dogukan1997 01-11-2011 18:03

maşallah anıl abi daha bol balık tutman dileğiyle .... RASTGELE

kaptankarabulut 01-11-2011 18:23

Uskumrunun gözünü seveyim be ANIIIIIIIIL..:D :D :D

Keratalar cam gibi parlıyorlar..

Anıl avlarının her daim bereketli olması dileğimle...

mst35 01-11-2011 18:31

Anıl benim kadar tutamasanda 3-5 birşeyler tutmuşsun ehh tebrik etmek lazım...Saygılar kardeşim ellerine sağlık keşke bizim org. yatmasaydı da ben de sizinle olsaydım pek kıskandım sizi....

ustam18 01-11-2011 18:33

Maşallah Maşallah Anıl kardeş.Havalat soğuduğu için iç sularda balık yakalamak zorlaştı.inanın içim gidiyor sizlerin böyle resimlerinizi gördükce.böyle giderse izmir e tayinimi isteyeceğim.şu yaştan sonra beni memleketi terk-i diyar ettireceksiniz.
En kötü avlarınız böyle olsun dostlarım.Rastgele.

Anıl ÜNALAN 01-11-2011 18:33

Alıntı:

bytt tafarından gönderildi (Mesaj 115428)
ooo maşallah ustam rastgelmiş daha da rastgelsin.....

Teşekkür ediyorum, daha iyileri sizinle olsun.

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 115430)
E MAŞALLAH bereketli geçmiş misafirinnin şansı sana yardım etmiş belli onun yerinde ben olsaydım balıkları tutanda tuncay olsaydı kesin denize atardım onu:D ALLAH devamını getirsin

Siz gelinde balığı boşverin :) Tuncay abimle Sen gelcen zate ben olta atmam yahuu :)
Daha iyileri seninle olsun güzel abim.

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 115431)
maşallah anıl abi daha bol balık tutman dileğiyle .... RASTGELE

Teşekkürler, daha iyileri seninle olsun kardeşim.

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 115435)
Uskumrunun gözünü seveyim be ANIIIIIIIIL..:D :D :D

Keratalar cam gibi parlıyorlar..

Anıl avlarının her daim bereketli olması dileğimle...

Kaptanım uskumru harbiden başka bir dünya. Gözünü seveyim :)
İğnemiz keskin misinamız sağlam olsun kaptanım.

Alıntı:

mst35 tafarından gönderildi (Mesaj 115437)
Anıl benim kadar tutamasanda 3-5 birşeyler tutmuşsun ehh tebrik etmek lazım...Saygılar kardeşim ellerine sağlık keşke bizim org. yatmasaydı da ben de sizinle olsaydım pek kıskandım sizi....

Bugün uskumrumuz boldu birde tek başıma çalışabildim abi biliyosun az çok beni yine günün en iyi avlarından biriydi ;)
Olsun abi fırsatını bulup illahaki bir gün gelirsiniz ;)

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 115439)
Maşallah Maşallah Anıl kardeş.Havalat soğuduğu için iç sularda balık yakalamak zorlaştı.inanın içim gidiyor sizlerin böyle resimlerinizi gördükce.böyle giderse izmir e tayinimi isteyeceğim.şu yaştan sonra beni memleketi terk-i diyar ettireceksiniz.
En kötü avlarınız böyle olsun dostlarım.Rastgele.

Güzel dileklerin için teşekkürler Hayrettin abi.
Olsun bütün yazda biz seni izledik be abi :) Sen tatlısuyun üstadısın bizse denizlerin avcısıyız ;)
İzmire tayin işi iyi olur aslında hee :) burda hem tatlısu hem deniz mevcut ;)

ustam18 01-11-2011 18:45

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 115445)
Güzel dileklerin için teşekkürler Hayrettin abi.
Olsun bütün yazda biz seni izledik be abi :) Sen tatlısuyun üstadısın bizse denizlerin avcısıyız ;)
İzmire tayin işi iyi olur aslında hee :) burda hem tatlısu hem deniz mevcut ;)

Gözünüzü seveyim etmeyin eylemeyin.valla ciddi ciddi tayin düşünmeye başlıyorum.2-3 aylık geçici görevle gelsem sizin teknelerde bana yatacak yer ayarlarsınız değilmi.akşama kadar dairede sabaha kadar balıkta ne iyi olurdu .Tekrardan avlarınız bereketli olsun dostlarım Rastgele.

Taygun KOCABIYIK 01-11-2011 19:30

Kardeşim beni misafir meralarına mı götürüyorsun ne yapıyorsun şeklini şemalini unuttuk bu balıkların :D

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 115448)
Gözünüzü seveyim etmeyin eylemeyin.valla ciddi ciddi tayin düşünmeye başlıyorum.2-3 aylık geçici görevle gelsem sizin teknelerde bana yatacak yer ayarlarsınız değilmi.akşama kadar dairede sabaha kadar balıkta ne iyi olurdu .Tekrardan avlarınız bereketli olsun dostlarım Rastgele.

Hayrettin ustam teknede yatmak iyi hoşta rutubet çok oluyo geceleri :D romatizma varsa sıkıntı yaratır :D

Saat 16:49.