RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bakın burda kimler varmış (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6229)

ümit albayrak 07-10-2009 16:58

Bakın burda kimler varmış

Arkadaşlar herkese merhabalar,duydunki tüm dostlar buradalarmış,kambersiz düğün olmaz dedim bende geldim,aranızda yer vardır umarım,sevgiler selamlar herkese,dostluk çıkarsız kardeşlik için hoşgeldim;););)

Hasan BALIKÇI 07-10-2009 17:41

Alıntı:

ümit albayrak tafarından gönderildi (Mesaj 62941)
Arkadaşlar herkese merhabalar,duydunki tüm dostlar buradalarmış,kambersiz düğün olmaz dedim bende geldim,aranızda yer vardır umarım,sevgiler selamlar herkese,dostluk çıkarsız kardeşlik için hoşgeldim;););)

evety ümit önce dostluk için :helal::helal::helal:herşey gönlümüzce olur inşallah :helal:

aramız çok geniş hoşgeldin kardeşim

gocmen hasan 07-10-2009 18:26

Alıntı:

aramıza hosgeldın umıt keyıflı paylaşımlar dilerim

Süleyman ONUR 07-10-2009 20:49

oo ümit sendemi buranın yolunu yeni buldun:D:D
neyse kardesim hos geldin:P

ibrahimz35 07-10-2009 20:51

Ümit Bey, aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi dostlara her zaman yerimiz var.

Sargoz35 07-10-2009 20:53

Alıntı:

Ümit kardeşim hoşgeldin :) paylaşımlrını ve sohbetlerini özlemedik desek yalan olur:D:D:D hakikatli kardeşim tekrar hoşgeldin :) Selamlar.

muratbaykent 07-10-2009 21:04

Alıntı:

Merhaba Ümit bey.Aamıza hoşgeldiniz.Verdiğiniz harika dostluk mesajları için ayrıca teşekkürler.

discus 07-10-2009 21:07

kardeşim hoş geldin sefalar getirdin.elbette tek çıkarımız var oda sağlam dostluk için...

ümit albayrak 07-10-2009 22:24

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 62952)
evety ümit önce dostluk için :helal::helal::helal:herşey gönlümüzce olur inşallah :helal:

aramız çok geniş hoşgeldin kardeşim

Eyvallah Hasan abim,içten karşılaman için saol:helal:inşallah hep daha iyiye daha güzele,herşeyin güzel olacağından kuşkum yok,en azından bazı şeyleri tecrübe ettik:cool::cool::cool:Bu arada artık geniş olmasa bile aranız ben sıkışırım,bu kadar güzel insanı bi arada bulmuşken kaçırmayım dedim;)

ümit albayrak 07-10-2009 22:32

Alıntı:

göçmen hasan tafarından gönderildi (Mesaj 62955)
aramıza hosgeldın umıt keyıflı paylaşımlar dilerim

Hasan kardeşim iyi dileklerin için candan teşekkürler..

Saat 18:29.