RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Deniz kızı ile tanışma (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7383)

kaptankarabulut 06-04-2010 18:26

Deniz kızı ile tanışma

Sitemizin yeni ve aktif üyelerimizden DENİZKIZI BAHAR veGÖKHAN ile tanışma fırsatını buldum.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu gün bir iş için Urla sanayisine gitmiştim. Sanayiden Özbek yakın olduğundan gidip bir tanışmak istedim.Sağolsunlar çok sıcak karşıladılar.Ve gerçekten çok mütavazi bir çift.Teknede oturduk Bahar kardeşimin demlediği o güzel çayından içtik.Benim çayım güzeldir ama inanın onların çayı dahada güzeldi...
BAHAR veGÖKHAN kardeşim,mütavazı ve sıcak karşılamanızdan dolayı sizlere tekrar tekrar teşekkür ederim....

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hasan BALIKÇI 06-04-2010 18:31

valla helal olsun sana süleyman abi benden önce davrandınya şimdi kızdım:hıııı:

valla kıskanmadım dersem yalan olur o çayı orda içtinya işte onu kıskandım.:D
bak senin önüne bide büskivi koymuşlar senin o kadar çayını içtim bi gofret ikram etmedin:hıııı:bidaha süleyman abi gelirse sadece çay ikram edin :D:Do misafirlerine öyle yapıyo:D:Dammaaaaa balıksız yollamıyo her nedense
:D:D
bahar hanım ve gökhan beye seni memnun ettikleri için kendi adıma teşekkür ederim bizzat tanışmanızı önermiştim ;)umarım iyi bişey yapmışımdır.
hepiniz harika kişilersiniz ama ne yazıkki dünyalarımız farklı siz denizde yürüyorsunuz ben karada :D
böylesi daha güzel :helal::helal::helal::helal:

The Lunatic 06-04-2010 19:01

Çok sevindim Süleyman Abi. Gerçekten her ikisi de çok güzel insanlar. Forumdaki herkesin darısı başına diyelim. Hatırlarsan rastgelsin forumdan ilk misafirin biz olmuştuk ekip olarak, bir bayram günüydü. Bahar Hanım ve Gökhan Bey için de öyle oldu. Onların da ilk misafiri biz olduk rastgelsin ailesinden. İnşallah ayağımız uğurlu gelir, yeni dostlukların temeli atılır forumumuz aracılığıyla. Sevgiler

aykons 06-04-2010 19:12

Bir keresinde özbek e gezmeye gitmiştim, canım balık tutmak istedi limanda kapıdan sormuştum işte balığa çıkarıcak kimse varmıdır diye kapıda bu saatte kimse çıkarmaz kendileri giderler demişlerdi, artık çalacak bir kapımız var bir dahakine çaldırırız telefonlarını belki yardımcı olabilirler zaten adaş mışız :)

Taygun KOCABIYIK 06-04-2010 19:28

Süleyman Kaptanım hem ticaret hem ziyaret olmuş :)
Bu güzel tanışmayı inşallah daha geniş kapsamlı yaparız hep birlikte güzel bir sohbet eşliğinde çayımızı yudumlarız.
Haaa bu arada Hasan abi doğru söylemiş demlik demlik çayını içtik bir tane çıbık kraker bile ikram etmedin :P Aşk olsun

Denizkızı35 06-04-2010 19:38

Ne yaptık ki süleyman amca , bir çay bir bisküvinin lafı mı olur keşke daha güzel ağırlayabilsek inşallah bir dahaki sefere daha güzel olur
bizde senin sıcak sohbetine doyamadık diger görüşmelerimizde daha uzun süre deniz üzerinde yemeğimizi yiyip çayımızı içeceğiz :)

seyirsubayi 06-04-2010 19:38

suleyman abıcım masallahın var... sendekı ınsanlık takdıre şayan kesınlıkle... nacızane olarak tebrık ederım

Denizkızı35 06-04-2010 19:41

Hasan abiciğim seni de bekliyoruz.
biz ayrı dünyaların insanları değiliz hepimiz denize tutkunuz biz tahtanın üzerinde balık avlıyoruz sen toprağın.
Ama sana mutlaka tahtanın üzerinde balık avlatacağım
Süleyman amca ile de tanışmamıza vesile olduğun için de ayrıca çok teşekkür ediyoruz çok mutlu olduk.

Denizkızı35 06-04-2010 19:44

Bu arada tüm rastgelsin ailesini özbek e yolları düşerse çay içmeye bekleriz.
Ticaret önemli değil sizler gibi değerli dostlarla tanışmak önemli

seyirsubayi 06-04-2010 19:45

Alıntı:

denizkızı35 tafarından gönderildi (Mesaj 80124)
Bu arada tüm rastgelsin ailesini özbek e yolları düşerse çay içmeye bekleriz.
Ticaret önemli değil sizler gibi değerli dostlarla tanışmak önemli

davetınız ıcın tskler... en kısa surede görusmek dılegı ıle

Saat 19:11.