RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   11.12.2011 Avım....tuzaklama..... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10277)

Murat ÇAKMAKÇI 13-12-2011 17:34

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 117666)
murat abi ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş daha bereketli olması dileğimle rastgele..

Sağol abicim teşekkürler

muratbaykent 14-12-2011 08:55

Hatırlarsanız sen Anıl ve Taygun ile karşılaştığımız sabah senin bahsettiğin şekilde yani bırakmaya bira kutusu bağlayarak bir levrek almıştık.Bırakmanın ucundaki gopez öyle sanıyorum ki levreği görünce can havliyle önce kaçmaya çalıştı.Çünki hafif bir tıkırtı geldi önceleri tenekeden. Ardından o müthiş tangırtı.Neyseki kasnağın üzerinde taş vardı alıp götüremedi.Mücadele sonuda 1 kg üzerinde bir levrek almıştık.Birde birşey sormadan edemiyeceğim.Sendeki diğer numaralar neymiş çok merak ettim:) Vardır Anılın bir bildiği. :)

kaptankarabulut 14-12-2011 17:49

Murat güzel paylaşımın için teşekkürler.Eğer kasnağın üzerine yanılır da taş koymayı unutursan,işte o zaman giden takımamı yoksa epeyce büyük olduğunu düşündüğün giden balığa mı yanarsın bilmem..:D :D :D

paşalı 14-12-2011 19:14

Muratcım bubi tuzağı gibi onlar ya vay paşaların haline paylaşım için sağ ol.

ustam18 14-12-2011 20:59

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 117707)
Ustam olurmu sen ne yaptın tenekeler ziller çöpe gidermi hiç onların yeri anısı farklı olmazmı şöyle sabah suyu atmışın 10 tane olta tuzaklamışın ateşin yanında çayını yudumlarken tenekeler düşüyo,ziller ötüyo ALLAHım o anı düşünemiyorum. Kamışla avlanmak bana zevk vermiyo üstadım ha kamışın,makinan yokmu diye sorarsan 5 tane sağlam makina,kamış var onlarla gittimmi rezillik çekmediğim için beni etkileyemiyorlar:D

Murad ım dedik ya sosyete avcı olduk diye.Önceleri zil,teneke sesi dinler kafayı onlarla boşaltırdık şimdi de makinanın şanzıman sesine hasta olmaya başladık.kamışın kafa atması ,makinanın o cızırtısı stres atmak için birebir.doktor ilaç yazsa reçetede "yarım saatte bir: kamışın kafa atması ve aynı anda makinanın şanzıman cızırtısı birlikte alınacak "olurdu.
Rastgele.

Murat ÇAKMAKÇI 14-12-2011 21:23

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 117762)
Murad ım dedik ya sosyete avcı olduk diye.Önceleri zil,teneke sesi dinler kafayı onlarla boşaltırdık şimdi de makinanın şanzıman sesine hasta olmaya başladık.kamışın kafa atması ,makinanın o cızırtısı stres atmak için birebir.doktor ilaç yazsa reçetede "yarım saatte bir: kamışın kafa atması ve aynı anda makinanın şanzıman cızırtısı birlikte alınacak "olurdu.
Rastgele.

İŞALLAH bende onlara alışırım ustam:confused:

Murat ÇAKMAKÇI 14-12-2011 21:24

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 117755)
Muratcım bubi tuzağı gibi onlar ya vay paşaların haline paylaşım için sağ ol.

Turgay abi ben teşekkür edrim

Murat ÇAKMAKÇI 14-12-2011 21:25

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 117751)
Murat güzel paylaşımın için teşekkürler.Eğer kasnağın üzerine yanılır da taş koymayı unutursan,işte o zaman giden takımamı yoksa epeyce büyük olduğunu düşündüğün giden balığa mı yanarsın bilmem..:D :D :D

Üstadım ben teşekkür edrim

Murat ÇAKMAKÇI 14-12-2011 21:27

Alıntı:

muratbaykent tafarından gönderildi (Mesaj 117731)
Hatırlarsanız sen Anıl ve Taygun ile karşılaştığımız sabah senin bahsettiğin şekilde yani bırakmaya bira kutusu bağlayarak bir levrek almıştık.Bırakmanın ucundaki gopez öyle sanıyorum ki levreği görünce can havliyle önce kaçmaya çalıştı.Çünki hafif bir tıkırtı geldi önceleri tenekeden. Ardından o müthiş tangırtı.Neyseki kasnağın üzerinde taş vardı alıp götüremedi.Mücadele sonuda 1 kg üzerinde bir levrek almıştık.Birde birşey sormadan edemiyeceğim.Sendeki diğer numaralar neymiş çok merak ettim:) Vardır Anılın bir bildiği. :)

Muratım 9.8 ziduydummu fena oluyorum ben ona yoruyom:confused:

göksen inal 16-12-2011 13:45

murat ustam sen güzel eğleniyorsun bizim burada tıkyok. bakalım yarın ne olacak.rastgele.

Saat 23:51.