RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Haldun'un Karagözleri (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3037)

ismail çakır 17-05-2007 10:58

Haldun'un Karagözleri

kasım-2006 katıldığım RASTGELSİN ailesini çok candan ve samimi bulduğumu herzaman belirttim.:) site sayesinde birçok arkadaşı sanal da olsa tanıma imkanı buldum. haldun bey ile msn de görüştüm ve karşılıklı saygı-sevgi çerçevesinde dostluğumuzu ilerlettik. 28 nisan'da gittiğim izmir'de kendisini şahsen de tanıdım.yolculuğa devam edeceğimizden onun yoğun iş ortamında bir çay içimi görüşebildik. iş yoğunluğundan balığa gidemediğini söyleyince onun adına bir takım tahsis etmeyi kararlaştırdık. dün akşam gittiğim balık avında ona tahsis ettiğim takım ile 6 adet karagöz balığı yakaladım. 2 adet de el takımı ile yakaladım.
haldun kardeşim adına tahsis ettiğim takımın yakaladığı balıklardan dolayı seni kutlarım.:helal: bu balıkları sana gönderme imkanı bulamadığımdan senin adına yiyecegimden bana da afiyet olsun.:D :deli: :D
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

HALDUN YALIMLI 17-05-2007 11:25

İsmail abi, yazdıkların karşısında çok duygulandım. Demek ki bu site amacına ulaştı. Dostluklar, paylaşımlar derken Denizli'ye gidecekken İzmir'e uğrayıp beni ziyaret etmen büyük incelikti, teşekkür ederim. Balıklar ayrı bir güzel abi, benim adıma yaptığın takımla bu balıkları yakalayıp siteye koyman güzel bir espiri. İnanıyorum ki Çanakkaleye geldiğimde benim yakalayacağım balıkları birlikte afiyetle yiyeceğiz abi. Şimdilik bunlar sizlere afiyet olsun. RASTGELSİN.

mufi 17-05-2007 11:25

İsmail hocam şimdilik Haldun kardeşimin kısmetine karagöz çıkmış. .dur bakalım daha sonra tanışacagın arkadaşların kısmetine ne tutacaksın. haydi hayırlısı..

katiti 17-05-2007 11:32

Haldun balığa gidemiyorsun diye vekil takım göndermeye başladın bakıyorum :D. İsmail Abi ellerine sağlık, sayende Haldun kardeşime de arada balık gösteriyoruz işte ;) :D...

aganta borina borinata 17-05-2007 11:36

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
Haldun balığa gidemiyorsun diye vekil takım göndermeye başladın bakıyorum :D. İsmail Abi ellerine sağlık, sayende Haldun kardeşime de arada balık gösteriyoruz işte ;) :D...

:helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

rastgelsin...

igmsva 17-05-2007 11:36

ne kadar güzel bir ortam. dostlukların güzelliğine bakın....... kesinlikle bu site bunu başarıyor. kesinlikle bu site için çaba sarfedenler kocaman bir yüreğe sahip, bu tür birlikteliklerin gerçekleşmesi için bu oluşumda tüm emeği geçen gerçek dost canlısı arkadaşların önünde saygıyla eğiliyorum.

Uzm.Dr.Rastgele 17-05-2007 12:12

İsmail hocam, çupralardan artık ses yok mu oralarda....

ismail çakır 17-05-2007 12:26

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
İsmail hocam, çupralardan artık ses yok mu oralarda....

ishak bey..
çıpralar güneye tatilemi gittiler ne.. :D :deli: bu günlerde hiç olmuyor. :( ama yakında av verir sanıyorum..;) beklemedeyiz..
rastgelsin...

cevat2 17-05-2007 12:37

Abi, esasında rapala ve yozuri firmalarının sana ücretsiz , sahtelerden vermesi lazım test edip ,onaylaman için, levrekçilere öğütlerin için, tebrikler abicim.

urfettin 17-05-2007 12:43

Reis tebrikler,
Kakaralar başladı demekki.Yavaş yavaş gerisi gelir artık.
Rastgelsin

Saat 17:18.