RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Videolar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Surf (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2456)

HALDUN YALIMLI 21-02-2007 08:30

Kiyi Ve Tekne

Arkadaşlar allah hepimize kıyıdan böyle avlar nasip etsin. RASTGELSİN.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

katiti 21-02-2007 08:51

:'( :'( :'( :'( :'( .....

aganta borina borinata 21-02-2007 13:40

amin...

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
:'( :'( :'( :'( :'( .....

mert e katılıyorum...

rastgelsin...

yilmaz 21-02-2007 13:41

insan gıpta ediyor. en güzelide kıyıdan yakalananlar.

CaTSiLeNcE 21-02-2007 13:47

gerçekten ağlatacak cinsten:)....

Uzm.Dr.Rastgele 21-02-2007 13:48

Olay budur....

Sevgili arkadaşlarım....Onur,Taygun,Mert,Doğan....vs...... İşte bundan 3-4 sene öncesine kadar, benim poyrazda/köpüklerin içinde levrek alırdım, diye bahsettiğim olay............

Sevgili İsmail bey de bilir ki, levrek bu dalgalı denizde adeta kara kıyı gezer......Ve kış mevsiminde bana göre yapılabilecek en verimli av bu tür havayı yakalayıp neticeye ulaşmaktır....

aganta borina borinata 21-02-2007 13:53

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Sevgili arkadaşlarım....Onur,Taygun,Mert,Doğan....vs...... İşte bundan 3-4 sene öncesine kadar, benim poyrazda/köpüklerin içinde levrek alırdım, diye bahsettiğim olay............

Sevgili İsmail bey de bilir ki, levrek bu dalgalı denizde adeta kara kıyı gezer......Ve kış mevsiminde bana göre yapılabilecek en verimli av bu tür havayı yakalayıp neticeye ulaşmaktır....

haklısın sayın abim...de... sen oltalara baktın değil mi orada...bizim damlardaki anten populasyonundan daha fazla... demek ki özel bi bölge orası... adamların çektiği balıklarda standart...mert gibi bi arkadaş agaşona yatmış olmasın oralarda...:D :D :P

rastgelsin...

sbasaran 22-02-2007 08:06

maşşşşallah

insanın aklından geçirdiği fakat uygulamalardaki -ekonomik- rahatsızlıklardan dolayı yerine getiremediği bir olayı ancak böyle videolarda izleriz.
o videoları izlerken kendimi bakırçayda altınovada zannettim bir anda. bizimkiler kamış değil el takımı. uygulama aynen böyle. böyle balıkları bizim meralarda görmek yılda ancak 1-2 kez oluyor. bizimkiler hep ispendek, palaz.
halduncum senden özel rica: şu avlak adresini de yazsan da bizde oralarda avlansak:D :D :D

Uzm.Dr.Rastgele 22-02-2007 11:10

Sevgili arkadaşlar, Haldun'un verdiği linkteki görüntülerin '' esas ana sitesini'' sağı solu dürte dürte buldum.Kıyıdan mühtiş avların yapıldığı ve dev gibi balıkların tutulduğu bol miktarda fotoğraf var.

Bakıp bakıp yutkunmak serbest....Ama sakın kafayı kırmayalım....:deli:

mutlaka ziyaretedip inceleyiz....

o sitededen bulduğum bir slayt/video sunumu...

gokseldbuga 22-02-2007 12:40

balıkları da kendileri gibi hepsi şişko

Saat 13:01.