RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tekne Bakımı ve Donanımı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=81)
-   -   İşte motor , işte bot !! (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7609)

alpargun35 13-05-2010 21:10

İşte motor , işte bot !!

Yorumsuz !

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bahadır Sarıca 13-05-2010 22:00

Motor reklamı için ideal;)

fisherman 13-05-2010 22:06

envuride çok güzel bir makina ama TÜRKİYE koşullarına uygun bir makina degil..
tamamen elektironik dizayn serfis olanagı yok... parca sorunuyaşandıgı için ülkemizde tercih edilmeyen marka..

alpargun35 13-05-2010 22:11

Alıntı:

Bahadır Sarıca tafarından gönderildi (Mesaj 84390)
Motor reklamı için ideal;)

Zaten Evınrude MFE reklam filmi bu.
Bayağıda etkili bir reklam filmi yapmışlar,bu motorlar zannedersem askeri personel için üretilmiş,gaz, benzin, uçak yakıtı gibi, değişik yakıtlarla çalışabiliyor ve görüldüğü üzere sudan etkilenmiyor !!
Beni etkiledi şahsen,bizler botu karada çeviremezken !! adamlar denizde oyuncak gibi oynuyorlar , Bottan korkanlar mutlaka seyretmeli...!

Bahadır Sarıca 13-05-2010 22:15

Alıntı:

alpargun35 tafarından gönderildi (Mesaj 84396)
Zaten Evınrude MFE reklam filmi bu.
Bayağıda etkili bir reklam filmi yapmışlar,bu motorlar zannedersem askeri personel için üretilmiş,gaz, benzin, uçak yakıtı gibi, değişik yakıtlarla çalışabiliyor ve görüldüğü üzere sudan etkilenmiyor !!
Beni etkiledi şahsen,bizler botu karada çeviremezken !! adamlar denizde oyuncak gibi oynuyorlar , Bottan korkanlar mutlaka seyretmeli...!

Sevgili Alp Bey,
Ben dikkat etmemiştim reklam olduğuna.
İyi reklammış gerçekten. Evinrude bildiğim kadarıyla Mariner ile aynı imalat. Bahsttiğiniz özellikleri bilmiyordum.
Bottan korkanları çeker mi iter mi, orada bir çekincem var;)
Selamlarımla...

fisherman 13-05-2010 22:15

benim 5.20 teknem var botun verdigi güveni alamıyorum bota tamamen hakim olabiliyorsun.. ben botta kendimi daha güvenli hissediyorum

alpargun35 14-05-2010 08:00

Alıntı:

Bahadır Sarıca tafarından gönderildi (Mesaj 84399)
Sevgili Alp Bey,
Ben dikkat etmemiştim reklam olduğuna.
İyi reklammış gerçekten. Evinrude bildiğim kadarıyla Mariner ile aynı imalat. Bahsttiğiniz özellikleri bilmiyordum.
Bottan korkanları çeker mi iter mi, orada bir çekincem var;)
Selamlarımla...

Bot ve motor 160 kg civarı bir ağırlığı toplar ,forumlarda bazen bot güvenli değil , batar, ters gelir, kapaklanır, gibi görüşler var ,ve insanı ürkütebiliyor,
bu videoda da görüldüğü üzere, aslında, korkulacak bir şey yok, 160 kğ mı , iki kişi rahatlıkla, denizde çevirebiliyorlar. Yani bakın ,! istenildiğinde neler yapılabiliyor, videoyu ekleme amacımda buna dikkat çekmekti .!

Alıntı:

fisherman035 tafarından gönderildi (Mesaj 84400)
benim 5.20 teknem var botun verdigi güveni alamıyorum bota tamamen hakim olabiliyorsun.. ben botta kendimi daha güvenli hissediyorum

Aynen doğrudur, güç ve güven hissi veriyor.

Saat 17:37.