RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Videolar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Alanyada jigging (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8554)

erkepli 23-12-2010 16:34

Alanyada jigging

Değerli arkadaşlar hava bozmadan önce yaptıgım son avlardan birisi umarım zevkle izlersiniz.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Halil İplikçi 24-12-2010 16:31

Çok güzel görüntüler kutluyorum:helal:

Halil İplikçi 24-12-2010 16:47

bir de şunu sorayım kakıç kullanmadan bu büyüklükte balığı tekneye alabilme şansın var mı? sakın yanlış anlama canım kardeşim kakıç işi beni biraz üzüyor
tekrar tebrikler

erkepli 24-12-2010 17:18

Alıntı:

halil 23 tafarından gönderildi (Mesaj 97921)
bir de şunu sorayım kakıç kullanmadan bu büyüklükte balığı tekneye alabilme şansın var mı? sakın yanlış anlama canım kardeşim kakıç işi beni biraz üzüyor
tekrar tebrikler

Evet sizi anlıyorum fakat birkaç balıgı o pozisyondan geri düşürünce kakıç kullanmak zorunda kalıyoruz.

ejder_balikci 24-12-2010 17:19

Remzi abi seni kutlarım çok güzel bir videoydu maşallah güzel bir trofeydi allah şansını her daim açık etsin. Ama ben balığı tam seçemedim sinaritmiydi o? Birde profil resmindeki balık orfozmu?

akayuzel 24-12-2010 22:05

abi süper bi av.jig yaparken nereleri seçiyosunuz ,radar kullanıyormusunuz.

erkepli 25-12-2010 07:26

Alıntı:

ejder_balikci tafarından gönderildi (Mesaj 97923)
Remzi abi seni kutlarım çok güzel bir videoydu maşallah güzel bir trofeydi allah şansını her daim açık etsin. Ama ben balığı tam seçemedim sinaritmiydi o? Birde profil resmindeki balık orfozmu?

Yakaladığım balık kuzu profildeki yani imzadaki patlak denilen yani orfoz ailesinden . Saglıklı günler dilerim.

erkepli 25-12-2010 07:29

Alıntı:

akayuzel tafarından gönderildi (Mesaj 97964)
abi süper bi av.jig yaparken nereleri seçiyosunuz ,radar kullanıyormusunuz.

Evet radarsız olmuyor genellikle yamaç kayalıklar daha verimli oluyor konuyla ilgili kapsamlı bir yazı hazırlayacagım orada merak ettigimiz herşey olacak,teşekkür ederim.

discus 25-12-2010 15:36

Remzi abi tebrikler videoyu izlerken dört gözle ne çıkacak diye bekledim kuzuyu görüncede azımdan çıkan sadece ''yok artık'' oldu :D paylaşım için teşekkürler abi...

erkepli 25-12-2010 16:33

Alıntı:

discus tafarından gönderildi (Mesaj 98005)
Remzi abi tebrikler videoyu izlerken dört gözle ne çıkacak diye bekledim kuzuyu görüncede azımdan çıkan sadece ''yok artık'' oldu :D paylaşım için teşekkürler abi...

Aynen öyle oluyor Serkan cıgım bazen ters köşe oldugumuzda oluyor örnegin balon balığı gibi:))

Saat 12:52.