RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Üzümdere Manzaraları (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2128)

CaTSiLeNcE 26-12-2006 14:34

Üzümdere Manzaraları

Aşağıdaki resimler Geçen ağustos ayında gittiğimiz muhteşem doğal ortamıyla ve her dakikası keyifli geçen ,Hatıralarımdan hiç silinmeyecek üzümdere macerasının resimleri..şimdiye kadar üç kere gittim ve son ikisi geçen Ağustos ayıydı.. ulaşım biraz yorucu..arabaları tepede bıraktıktan sonra 1 saat kadar yol gidiyorsunuz ve sırtınızda yüklerle tabi..
günü birlik gitmek pek mantıklı değil..Dönüş tırmanarak gidileceğinden daha yorucu.. Ama onca güzelliği görünce yorgunluğu biran unutuyorsunuz..Gerçekten gitmeye onca yorgunluğa değecek yerlerden birisi..Resimdeki mağra Altınbeşik mağrası ..[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] bu siteden ulaşım ve mağra hakkında bilgi edinebilirsiniz..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

katiti 26-12-2006 15:19

Harika bir yer. Keşke gidebilsem dedim... Teşekkürler...

Taygun KOCABIYIK 26-12-2006 18:36

O dereye ayakları sokup uyumak varyaaa of diyorum yaz sıcağında serin serin miss :)

CaTSiLeNcE 26-12-2006 18:50

ben o dereye ayak sokup bira içtim aslında en güzeli susayınca kana kana su içmek :D Nedense bu tür yerlerde yediğin içtiğin şeylerin lezzeti 2 kat artıyor :)

balıkcı 26-12-2006 19:12

Tam bu sularda alabalık varmı acaba diye soracakken son resimde yakalanmış olanları gördüm,muhteşem bir yer paylaşım için teşekkürler ersen.

CaTSiLeNcE 26-12-2006 19:31

Alıntı:

balıkcı tafarından gönderildi
Tam bu sularda alabalık varmı acaba diye soracakken son resimde yakalanmış olanları gördüm,muhteşem bir yer paylaşım için teşekkürler ersen.

Selim Abi doğal alabalık çok bir Karabalık (siroz) balıklardan var.. Ama bizz daha çok alabalık için uğraşıyoz.O resimdekiler ilk gittiğimizde tuttuğumuz.. & kişi 4 Alabalık yedik tabi balık az tutulunca millet patlıcanlarla soğanlara hücum etti :)) Ama ikinci gidişimizde kimsenin gidemediği, inmesi zor yerlerde avlandık..
iki gece kaldık,çok güsel balık tutuldu ama malesef fotograf makinasını götürmediğim içim resimleyemedim..

igmsva 26-12-2006 19:48

ersen tadını çıkartmışsın hakikaten güzelmiş

varior 26-12-2006 22:03

Ersen buralar gerçekten süper.. Sadece balık değil doğa bile insanı buralara çeker.. İşin içinde birde balık olunca çok şanslısın...

Uzm.Dr.Rastgele 27-12-2006 07:14

Teşekkürler...

Sevgili Ersen,paylaşımın için teşekkürler.Resimlerden iki tanesini hemen bilgisayarıma kayıt ettim ve bir tanesinide duvar kağıdı yaptım.Harika görüntüler...

aganta borina borinata 27-12-2006 07:18

yurdumun güzel bi köşesi daha...

rastgelsin...

Saat 09:28.