RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   29.05.2011 kıyı avımız (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9251)

Murat ÇAKMAKÇI 29-05-2011 21:45

29.05.2011 kıyı avımız

BALIK YAVAŞ YAVAŞ KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI Saat 2 gibi avlanacağımız yere doğru harekete geçtik. Yanımda hakan,ismail, ibrahim ve tolga vardı. Saat 5 gibide avlak yerimizdeydik.İsmail, tolga ve ibrahim fatih kollecinde av yapmak istediler ve onları oraya bırakıp hakanla akuvarturrun yolunu tuttuk. ordada saygıdeğer manisalı halil abim , eniştesi ve arkadaşlarıyla buluştuk onlarda açılışı yapmışlar çuprada - 2. resimdekiler-pırlanta gibi kişiler allah onlardan razı olsun. sabah suyunu kaçırmamak için oltalar suya dedik ve mazbuzumuzu yapar yapmaz oltalar sudaydı, sabah hakana 1 tane 600 grlık çupra geldi daha sonra saat 10 a kadar balık yapmadı.bu arada bende her tarafını deniyordum ufak ufak dokunuşlarla karşılaşıyordum ve koyun iç kısmına geçmeye karar verdim ve aradığımız balıklar oradaydı hemen hakanı, halil abiyi ve arkadaşlarımızı yanıma çağırdım, başladık beraber suyu hiç boş bırakmadan avlanmaya çok kısa sürdü avımız yarım saat kadar sonra balık kesti hava çok karıştırdı artık muhabbet zamanıydı. öğlenden sonrada yanıma bilgen,serkan, ibrahim ve ibrahimin babası çay ve hoş sohbet için yanımdaydılar, çok mutlu oldum-3 resimdekiler-ve biraz dinlendikten sonra saat 6 gibi ayrıldık ...
SİZLERLE AVLANDIĞIM YERLERİ VE KULLANDIĞIM MAĞZEMELERİ PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUM HERKEZİN BALIK TUTMASI İÇİN GEREKENİ YAPMAYA HAZIRIM
KULLANDIĞIM MİSİNA 0.26, ÇİFLİK YEMİ kıstırma , ÇİFLİK YEMİ hamur, iğne 4 numara kısa saplı,

HAVANIN DURUMUNA GÖRE 5 ,10 GR KURŞUN KURŞUN TAKMAK MECBURİYETİNDEYSEN , GENELDE KURŞUNSUZ AVLANIYORUZ

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ustam18 30-05-2011 06:46

Murat Kardeş resimleri göremesemde rapor için teşekkürler.

Kamil ESEN 30-05-2011 12:30

Murat anlatım güzel ama fotoğrafları şimdi daha çok merak ettirecek.:P Paylaşıma teşekkürler.

Necati ARAT 30-05-2011 12:36

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 107721)
Murat anlatım güzel ama fotoğrafları şimdi daha çok merak ettirecek.:P Paylaşıma teşekkürler.

Kamil abi Murat yanımda..
Fazla merak etme diye Fotoları koydum..

Ben birşey yazmıyorum ..
Kendim burada bizzeat tebrik ettim kendisini..

Bu arada Senin botlar Hava limanında imiş 3-4 güne kalmaz dükkana gelir bilgine..

Anıl ÜNALAN 30-05-2011 13:08

Tebrikler Murat abi güzel av olmuş. Beni çağırmıyosun diye kızıyorum sanma çünkü daha çok tekneye gelmiyorsun diye kızıyorum ;)
Devamını diliyorum..

Murat ÇAKMAKÇI 30-05-2011 16:20

Alıntı:

necati arat tafarından gönderildi (Mesaj 107722)

kamil abi murat yanımda..
Fazla merak etme diye fotoları koydum..

Ben birşey yazmıyorum ..

Bu arada senin botlar hava limanında imiş 3-4 güne kalmaz dükkana gelir bilgine..

her şey için sağol kardeşim yağızada selamlar değerli ar

Murat ÇAKMAKÇI 30-05-2011 16:22

Alıntı:

anıl ünalan tafarından gönderildi (Mesaj 107724)
tebrikler murat abi güzel av olmuş. Beni çağırmıyosun diye kızıyorum sanma çünkü daha çok tekneye gelmiyorsun diye kızıyorum ;)
devamını diliyorum..

sağol anıl gideceğin zaman haber ver beraber gidelim

adolomorola 30-05-2011 17:31

Murat çok güzel bir ortamda çok güzel bir av gerçekleştirmişsiniz,tüm ekibi kutlar çok daha güzelleri nasip olması dileklerimle...;)

Bu arada balıkların yanına metre çok yakışmış tebrikler...;)

İrfanavcı 30-05-2011 18:26

Murat tebrikler kardeşim.Ekipteki herkese bol şans dilerim.Rastgelsin.

Kamil ESEN 30-05-2011 18:28

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 107722)

Kamil abi Murat yanımda..
Fazla merak etme diye Fotoları koydum..

Ben birşey yazmıyorum ..

Bu arada Senin botlar Hava limanında imiş 3-4 güne kalmaz dükkana gelir bilgine..

Fotoğrafları şimdi ancak bakabildim.İyi de oldu.Ekip sağlam ekipmiş.Herkesi ayrı ayrı tebrik ederim.Ustalık var bu avda belli,balıklar çeşitli;)

Necati haber için teşekkürler kardeşim..

Saat 23:12.