RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Karadan mı Tekneden mi? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8474)

Anıl ÜNALAN 01-12-2010 09:50

Karadan mı Tekneden mi?

Evet abiler, arkadaşlar, kardeşler uzun süren suskunluğumuz ardından yaptığımız görüşmeler sonucu güzel bir organizasyon daha yapma kararı almış bulunuyoruz.
Şimdi katılımcı olucak sizlere Karadan mı Tekneden mi organizasyon yapmamız gerektiğinin sorusunu sormak istiyoruz..
Anket sonucuna göre hareketlenmeyi sağlıyacağız..
Anket 15 gün sonra son bulacaktır katılımlarınızı bekliyoruz...
İlgili yorumlarınızı da bekliyoruz..
Rastgelsin..

Necati ARAT 01-12-2010 10:18

Vallahi Anılım güzel soru..

Biliyorsun ben herzaman karadan tarafım ancak, havaların soğuması ile kara avı zorlaşmaya başlayacak. Şayet katılımcı arkadaşlar kara avını tercih ederlerse bu konuyuda göz ardı etmemeleri gerektiğini düşünüyorum..

kaptankarabulut 01-12-2010 18:10

Anıl'ım güzel bir fikir. Bilirsin benim gönlüm her zaman tekneden yanadır.Ama karadanda olsa organizasyona katılırım.Güzel bir havada tekneden çok daha güzel olur..Sonucu bende merakla bekliyeceğim..

İrfanavcı 01-12-2010 18:20

Tercihimi tekneden yana kullandım,ama kıyı olursa yinede nasipse gelirim.
sonucu merakla bekleyeceğiz.

Hasan BALIKÇI 01-12-2010 18:22

tüm üyelerimizin vereceği bir karar ;)
en uygununu seçerler bizlerede gereken yardımlar kalır.;)hangisi olursa olsun fark etmeyecektir ama sonuçta yeni yeni yüzler ve dostlar tanımış olcaz :)

bencede zamanı gelmişti artık ;)

ejder_balikci 01-12-2010 18:50

Anıl kardeşim benim tüm ekipmanlarım tekneye uyumlu olmasına rağmen bizim usta kenar paşa balıkçısı HASAN BALIKÇI hocamız olursa sıfır bi kenar takımı yapar herkesten önce oraya ben gelirim hem böyle olmasınıda 100 De 100 isterim. Hasan abiiiiiiiii duy sesimizi bee.:)

Tuncay GÜNAY 01-12-2010 19:23

şükür yarabbi nihayettttt işte budurrrrrr. ne zamandır bekliyorduk hatta konu açıp sitem de etmiştim demek ki duyan olmuşş :):):) karadan da tekneden de olsa fark etmez benim için ikisi içinde takım taklavar yeterince varr..
yalnız bir şeyi anımsatmak istiyorum karadan av bence balığın bize gelmesini beklemek tekne ile olursa biz balığa gideriz kanımca. 1. tekne org. hatıraları hala sıcacık duruyor hafızamızda tercihim TEKNEEEEEEEEEEEEEEE DENİZLİ GRUBU HAZIRDIR

hasan abiiii ÜSTADIMMMM bu seferki hediye ne olacakkk biliyorsun değilmi unutmamışsındır umarım. :):):)

Hasan BALIKÇI 01-12-2010 20:24

Alıntı:

ejder_balikci tafarından gönderildi (Mesaj 96789)
Anıl kardeşim benim tüm ekipmanlarım tekneye uyumlu olmasına rağmen bizim usta kenar paşa balıkçısı HASAN BALIKÇI hocamız olursa sıfır bi kenar takımı yapar herkesten önce oraya ben gelirim hem böyle olmasınıda 100 De 100 isterim. Hasan abiiiiiiiii duy sesimizi bee.:)

anlaşılan sen kara istiyosun :)gel karayada gör gününü bak bakalım tekneyi ne yapçan o zamaan :D

Hasan BALIKÇI 01-12-2010 20:31

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 96791)
şükür yarabbi nihayettttt işte budurrrrrr. ne zamandır bekliyorduk hatta konu açıp sitem de etmiştim demek ki duyan olmuşş :):):) karadan da tekneden de olsa fark etmez benim için ikisi içinde takım taklavar yeterince varr..
yalnız bir şeyi anımsatmak istiyorum karadan av bence balığın bize gelmesini beklemek tekne ile olursa biz balığa gideriz kanımca. 1. tekne org. hatıraları hala sıcacık duruyor hafızamızda tercihim TEKNEEEEEEEEEEEEEEE DENİZLİ GRUBU HAZIRDIR

hasan abiiii ÜSTADIMMMM bu seferki hediye ne olacakkk biliyorsun değilmi unutmamışsındır umarım. :):):)

ne oldu tuncay yav :Dsanki maden bulmuş gibi sevindin.:Dsenin işler yoğundur kardeşim şimdi :)

her neresi olursa olsun bakalım oylamayı görelim ;)unutmadım merak etme ;)

Murat ÇAKMAKÇI 01-12-2010 20:39

ANIL su birikintisi ölsun yeter maksat biraraya gelmek

Saat 03:20.