RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tatlı Su Balıkları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=28)
-   -   sazan (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4944)

genç_balıkcı_77 19-06-2008 11:25

sazan

:helal: şimdi sazanı yakalamak çok zor deil . Aslında basit sazan çoğu şeye gelir . Örneğin biz pikniğe gitmiştik göle gölde tatlı su balıkları wardı kardeşimle birlikte suya bir parça ekmek attık 10 dk sonra balıklar toplandı 10 dk sonra tekrar attık kolum kadar sazan geldi ekmeği içine çekti . İşte sizde taktırmayı ekmeğe takıp suya atın o sazanda sazanlık yapıp :deli: atlıyacaktır :D:D:D bizde atladı . Ama balık büyüktü ve zor çektik ama kılçıklıydı :D :hıııı: güzel pişirirseniz güzel yersiniz :helal: bu arada 1 taktırma ile çekmedik haberiniz olsun zıpkınlada tutabilirsiniz

Anıl ÜNALAN 19-06-2008 12:04

Bravo çok güzeL anLatım:helal::helal::helal: çok güzeL bir av yöntemi uyguLamışsınız:helal::helal: böyLe güzeL avLarın devamını diLerim :helal::helal::helal:özeLLikLe anLatımınıza hayran kaLdım sanırım sitemize geLecekte çok güzeL makaLeLer yazıcaksınız.:helal::helal::helal:

eminkaya 19-06-2008 16:03

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 53091)
Bravo çok güzeL anLatım:helal::helal::helal: çok güzeL bir av yöntemi uyguLamışsınız:helal::helal: böyLe güzeL avLarın devamını diLerim :helal::helal::helal:özeLLikLe anLatımınıza hayran kaLdım sanırım sitemize geLecekte çok güzeL makaLeLer yazıcaksınız.:helal::helal::helal:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sprinter2005 19-06-2008 18:34

çok geyikce bir anlatım
......

genç_balıkcı_77 20-06-2008 23:29

Alıntı:

sprinter2005 tafarından gönderildi (Mesaj 53103)
çok geyikce bir anlatım
......

olsun beğenen beyeniyor ama :):helal::helal:

Anıl ÜNALAN 21-06-2008 00:01

Alıntı:

sprinter2005 tafarından gönderildi (Mesaj 53103)
çok geyikce bir anlatım
......

Evet sprinter ben çok beğeniyorum meseLa arkadaşın yazdıkLarını bütün anLattıkLarını bu arkadaşın esefLe kınıyorum ama o haLa imaLı keLimeLerden bişey çıkaramadı.Neyse desteğe devam edeLim arkadaşa büyük başarı bunLar :helal::helal::helal::helal::helal:

walras 21-06-2008 09:17

devam genc balıkçı.. bozma çizgini..bozma morali..makalelerini bekliyoruz..:P

eminkaya 21-06-2008 11:28

sevgili genç balıkçı arkadaşım öyle güzxel bir anlatım yapıyorsunki sanki balığı tutan sen değilsinde biziz gibi paylaşımlarının devamını bekliyoruz rastgelsin ailesi olarak :D:D:D:D:D

Taygun KOCABIYIK 21-06-2008 22:27

Genç balıkçı dostum maşallah döktürüyorsun iyi güzel hoş. Burası balıkçılık forumu tabii ki burada bu şekil anılar hikayeler vs. şeyler olacaktır. Avcılığın en güzel yanlarından biride avdan sonra anlatılan anısıdır. Ama dilimizi güzel kullansan. İmla kurallarına uysan w,q,x gibi yabancı harfleri kullanmasan tadından yenmiycek bu yazdıkların. Rica ediyorum biraz daha dikkatli olalım bu konuda. Birde imza ayarı işini halledersen işte o zaman tam süper olacak :)

xnode 22-06-2008 00:55

ben "güzel pişirirseniz güzel yersiniz" bölümündeki, o kudretli anlatıma bayıldım :)
hani "içelim güzelleşelim" gibi bir eda var.. çok epik bir anlatım olmuş :D :D

Saat 01:54.