RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Kıymet hanımın aklı bizde kaldı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11073)

kaptankarabulut 12-05-2012 17:55

Kıymet hanımın aklı bizde kaldı

Bu günkü misafirlerim Kıymet hanımın tavsiyesi üzerine gelen dostlarımız,Selçuk,Mustafa ve Murat arkadaşlarımızdı.

Güne güzel başladık.Sabah suyunda balık oldukca iştahlıydı.Kolyozlar ardı ardına teknemizde misafir oldular.Öğle saatlerinde balığın hızı yavaşladı.Akşam üzerine doğruda havanın karıştırması ve kısa sürelide yağan yağmur artık denizde durulmıyacak hal aldı.Zaten bizim tavalıklarda fazlasıyla çıkmıştı.

Tabii gün içersinde Kıymet hnm aklı bizde olduğundan rapor alamadan duramadı.:D :D Balığın güzel olduğunu duyunca da içinin yağları eridi..:D :D

Ben buradan Kıymet hanıma teşekkür ediyorum böylesine güzel dostları benimle tanıştırdığı için.
Tüm rastgelsin ailesinin oltaları dolu gelmesi dileğimle..

İşten yine güzel bir günün başlangıcı..
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Eee Mustafa ilk balığı tutarsın ha...:D :D

Denizde yağan yağmuru seyretmek bir başka güzel oluyor.

Selçuk bu gün benden sonra en iyi çalışanlardandı.Miçoluğu garantiledi..:D :D :D

Murat dostumda fena değildi hani..:D :D

İşte böyle ben balığın hem ağzından hem kuyruğundan yakalarım .Kaçma şansı yok..:D :D :D

İşte nacizane payıma düşen tavalıklarım..:D :D

kıymet3535 12-05-2012 18:12

hadi ilk yorum benden olsun. valla ne diyim aklım hep sizdeydi. ah bu şarkıların gözü kör olsun.

buarada selçuğa bak sen nasıl yakalamış balıkları. bide beni arıyor sana getireyim mi balık diye dedim yok istemem. selçuğun boğazında kalsın.

işte süleyman abi düşman çatlatmak diye buna denir.
yağmur yağdı ya aslında o yağmur değildi benim göz yaşlarımdı. çabuk bırakın kaçın diye yaptım ::))
elbet birgüünnn diyor ve ben yola çıkıyorum. kısa bir ödemiş seyahatinden sonra tekrar görüşürüz kaptan.
buarada sana da tebrikler yakında tek iğneyle iki balık yakalarsan şaşmam yanii..

kadir 06 12-05-2012 21:16

Iste dostlugun kazandigi harika fotograf kareleri.Sayin kaptanim basta sizi olmak uzere tum kafilenizi kutluyorum.Dostluk sahane trofe bahane.Umutla kalmaniz dileklerimle...

dogukan1997 12-05-2012 21:17

Ellerine sağlık Süleyman abim iyi bir av günü geçirmişsin sevgi ve saygılarımla rastgele.

Ahmet TARİH 12-05-2012 22:27

Süleymana Abi Mustafa kardeşin çayı demlerkenki bakışını müthiş yakalamışsın. Nasıl böyle bir hata yaptım ben diye kendi kendine güler gibi. Yağmur fotoğrafınıda çok beğendim. Sanki orda gibi hissettim kendimi. Gün doğumı yine çok güzel. Ekibinde tam takım profosyenel oyunculardan kurulduğuda belli oluyor. Kıymet hanım belliki 1.lig grubu arkadaşlarını göndererek bazı mesajlar vermeye çalışıyor.
Eeeeeee balıklara gel dediğini duyar gibiyim Kaptanım. Onlara söyleyecek sözüm olmadığından lafı dolaştırıyorum. Balıklar için sadece ayağa kalkıyorum ve
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal:

hakeden 13-05-2012 10:36

Ne güzel bir paymaşım. Kaptan ilk fırsatta senin yanına gelip bu paylaşımların arasına girecem. İnsanı hem heveslendiriyor hemde gözünü gönlünü açıyorsun. Tek kelime Helall

Anıl ÜNALAN 13-05-2012 11:12

Kaptanım yine güzel bir ava imza atmışsın. Daha iyilerinin yine sizinle olmasını dilerim.
Misinan her daim sağlam olsun..
Rastgelsin kaptanım :)

muratkillik 13-05-2012 12:10

çok keyifli bir gün

Ekip olarak son yıllarda birlikte çıktığımız en verimli,zevkle ve keyifle (bitmesini istemesekte ) sona eren bir av günüydü. Ilk başta ıldırı görünce izmire bu kadar yakın bi yerde böyle bir gün geçireceğimiz aklımızın ucundan geçmezdi. Kaptanımız ise süperdi. Hizmet, uyum, saygı 4 4lüktü.ilk defa balığa çıkmamıza rağmen sanki ekipten biriydi.kendisine çok tşk ederiz. Tadı tamağımızda kaldı desem yalan olmaz. En kısa zamanda tekrar çıkmak için can atıyoruz. Tşkler süleyman kaptan

avlar 13-05-2012 12:28

Süleyman abicim yine harika anlatımınla kendimizi balıkta hissettik,devamını diliyorum abi rastgelsin.

EAKSOY 13-05-2012 15:15

Aaaaah Ahhhhhh!!!!!!!!!

Saat 06:16.